من یک حرفه ای اپیدمی watcher برای نزدیک به 30 سال است. من تحقیق هفت قرن از بیماری های همه گیر. در عین حال تا کنون از اواخر ژانویه, من شده اند gobsmacked توسط Covid-19 بحران است. این حقیقی ناباوری آغاز شد و با خبر از چین اعمال سخت گیرانه قرنطینه در آن مردم—برای اولین بار در ووهان که در آن همه گیری آغاز شد و پس از آن 14 شهرستانها همسایه و سپس در سراسر کشور. آن است که بدون شک بزرگترین قرنطینه تا کنون ساخته شده و یکی خواهد بود که به سختی قابل تشخیص برای افرادی که برای اولین بار ایجاد قرنطینه سیاست در قرون وسطی است.

با اینحال هنگامی که در مقایسه با همیشه در حال تغییر داستان Covid-19 به بیماری های همه گیر از گذشته احساس می کنم مثل نقل Yogi Berra: آن را “déjà vu همه را دوباره و دوباره” البته یک کابوس ترکیب چند déjàs vu به یک. در هر بیماری خاص ایدئولوژیک و سیاسی جامعه شناختی و اقتصادی آکورد همیشه زده دیگران تنها در مناسبت. با کروناویروس تکنولوژی و جهانی شدن هستند اطمینان حاصل کرد که تقریبا تمام بیماری همه گیر آکورد زده در یک بار. در میان آنها:

شیوع قاب و شکل—گاهی اوقات پیشرفته و گاهی اوقات مانع—چگونه یک جامعه می داند خاص میکروب آلوده و گسترش به دیگران است.

مردم همیشه در تلاش برای جلوگیری از کسانی که از نظر بیمار و مسری به دیگران قبل از ما تا به حال یک درک خوب از میکروب هایی که باعث بیماری های عفونی. عهد عتیق را به عنوان به خوبی به عنوان رساله توسط Thucydides, بقراط و جالینوس همه حاوی پیشنهادات برای جلوگیری از کسانی که دچار آبریزش بینی سرفه و عطسه عجیب و غریب و خارش و بسیاری از علائم دیگر. اما از آنجا که درک خود را از علت و گسترش این بیماری بسیار متفاوت (و از نظر علمی قابل دفاع) خود شد و پاسخ ضعیف و بی اثر است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

ما فراموش می کنیم که علمی قدردانی از عفونت میکروبی و گسترش یک پدیده جدید در تاریخ بشر است. نه تنها وجود دارد سریع شناسایی مسبب coronavirus در سوال اما در عرض چند ساعت از دریافت آن ژنوم دانشمندان در NIH قادر به کشف کردن که پروتئین را برای بهترین واکسن محصول. مدرن نظارت بهداشت عمومی اقدامات آزمایش و آزمایشگاه کار تمام شده برای تجزیه و تحلیل و عمل است.

اقتصادی و زیان های مرتبط با بیماری های همه گیر می تواند تاثیر قوی بر روی پاسخ های عمومی.

از سقوط اخیر از میانگین صنعتی داو جونز و تقریبا در هر بازار مالی دیگر در هفته گذشته است اما یک نمونه از ضرر و زیان سازمان ملل, شرکت ها و افراد متحمل می شوند در طول یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر. بسته شدن بنادر و فرودگاه ها و وسایل دیگر از هزینه های سفر ثروت به عنوان تعطیلی مدارس, کارخانه ها و دیگر محل های کار است. 2003 شیوع بیماری سارس در هزینه اقتصاد جهانی جایی در ده ها میلیارد و انتظار داریم که یک مقدار بزرگتر از دست دادن این زمان با Covid-19. علاوه بر این امروز بازار جهانی و اتصال به انواع بازارهای سهام و اوراق قرضه در آن گسترده فروش آف می توان در ثانیه تقویت مالی هراس به ضرر و زیان است که غیر قابل تصور بود تنها چند دهه پیش.

از سیاسی به صرفا مزدور رازداری و پنهان کاری است تقریبا همیشه منجر به گسترش بیشتر بیماری های همه گیر و مانع بهداشت عمومی مدیریت.

در سال 1892 هامبورگ بزرگترین بندر در جهان و ارسال ده ها تن از کشتی های پر از ساقه به استرن با مسافران, کالا, حمل و نقل و steerage مهاجران. تلاش برای مهار وبا همه گیر آمد که آلمان راه از طریق آسیا و هند و شرق اروپا و سیاستمداران در کنترل تصمیم به پنهان کردن مشکل خود و ارسال کردن کشتی های کسب و کار به طور معمول تنها به گسترش این بیماری بیشتر است.

در سال 2003 چین سرکوب اطلاعات مربوط به آن سارس-coronavirus مشکل برای نزدیک به شش ماه و تنها بستری در این موارد پس از جوانه زده در هنگ کنگ تورنتو و جاهای دیگر—همه به اثر مخرب.

با Covid-19 اطلاعات و گزارش مورد سرکوب شدند توسط رئیس جمهور چین و استبدادی دولت برای بیش از یک ماه نتیجه به این ویروس در حال اجرا شروع به سر به سلطه جهانی. امروز در دهکده جهانی شیوع در هر نقطه دارای پتانسیل برای سفر در همه جا. در قرن 21 مرزهای معنی بسیار کمی به میکروب و ما باید بین المللی آمادگی همه گیر و مهار مشترک با قدرت های بودجه و عمل است.

گسترده رسانه ها بوده است جنبه ضروری از هر گونه بیماری همه گیر.

حتی قبل از سپیده دم از مدرن چاپ پرس, روزنامه نگاران, دانشمندان, دانشمندان و دیگران شده است نوشتن در مورد همه گیر. آنچه امروز متفاوت است که, Twitter, Instagram, Facebook, و طیف گسترده ای از منابع است که توانایی برای تقویت و misdirect جریان اطلاعات برای بهتر و بدتر است. ناآگاه جمعی عقیده است که “هر کس حق دارد به خود حقایق” خطرناک است, اگر نه, کشنده, راه برای تفسیر یک بیماری همه گیر.

انسان باید همیشه scapegoated افراد و یا گروه های اجتماعی برای واردات از عفونت است.

در طول تاریخ و در بسیاری از کشورهای مختلف کوتاه معادله شده است: بیماری مسری + “نامطلوب” گروه اجتماعی= نتایج ضعیف.
شیوع همیشه متهم شده است که در اصطلاح “نامطلوب قرار گرفتند.” در هنگام مرگ سیاه از قرن 14th یهودیان در سراسر اروپا متهم شدند مسمومیت چاه با طاعون. در سراسر قرن 19 و قرن 20 وبا و تیفوس و تب زرد شیوع در ایالات متحده بودند سرزنش در “کثیف” مهاجران یهودی ایرلندی کاتولیک ایتالیایی و مکزیکی روز کارگران است. در اوایل 1980s, گی مردان تزريقی و مردم هائیتی همه الهام گرفته از تماس برای قرنطینه زمانی که آنها همراه شد و یا تصور می شد به ارتباط با یک خاص سرایت.

مسری بحران اغلب الهام بخش قوانین حاکم بر مهاجرت های فردی آزادی و جنبش حاوی واقعی یا درک کنید.

کلمه قرنطینه بود و نه ابداع تا اواسط 1300s دوران طاعون سیاه که به کشته شدن بیش از یک سوم از جمعیت اروپا. آن را از می آید ایتالیایی quarantenaria یا quaranta giorno40 روز. زمانی که برای اولین بار قرنطینه قوانین توسعه یافته بودند در ونیز یک قرنطینه به معنای شدت اجرا 40 روزه ban بر روی تمام کشتی ها و کالاهای آمدن به شهر از بنادر خارجی به عنوان ابزاری برای جلوگیری از ورود طاعون. چهل روز نشان داده هم بیشتر طاعون شیوع شروع به رایت خود را. آن را نیز منعکس بقراط رساله تقسیم حاد یا بیماری های عفونی به عنوان پایدار کمتر از 40 روز و مزمن آنهایی که ماندگاری بسیار طولانی تر.

چند دهه بعد span کاهش یافته بود به 30 روز. در عصر صنعتی بسیاری از کشورهای اروپایی توسعه یافته sanitaire کمربند که در آن یک حلقه از نگهبانان مسلح مانع از ورود و یا خروج از هر کسی تلقی بیمار یا مشکوک شدن به بیماری خاص اپیدمی بیماری است. توسط قرن 19 بسیاری از شهرستانها عمده تا به حال یک قرنطینه—در یک جزیره دور افتاده و یا مهار تسهیلات برای قرار دادن بیمار و کسانی که مشکوک بودن بد دور از سالم است. قبل از ظهور موثر واکسن داخل وریدی مایعات و واکسن این مردم بودند نه برای مراقبت پزشکی و اغلب از چپ به قرارداد این بیماری عفونی در سوال و حتی می میرند.

در پاسخ به Covid-19 چین گرفته قرنطینه و جداسازی اقدامات در یک سطح دیده نمی شود پس مرگبار آنفلوانزای همه گیر از سال 1918. این خدمات عبارتند از 1) جداسازی افراد مبتلا به آنفلوانزا در بیمارستان ها و خانه قرنطینه از مردم با تماس مستقیم با بیمار و در برخی موارد بسته شدن حمل و نقل عمومی; 2) ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی; و 3) بسته شدن مدارس برای بررسی گسترش Covid-19 در میان جوانان بودند که به ویژه آسیب پذیر به آنفولانزا که در آن سال و به طور سنتی ضعیف تنفسی بهداشت. البته چینی در حال اجرای این اقدامات در یک ماموت مقیاس هرگز قبل از دیده می شود اجازه دهید به تنهایی مورد بررسی قرار گرفت.

های مختلف دولت های دیگر از جمله ایتالیا و ایران در حال بدست گرفتن اقدامات مشابه است. در واشنگتن وجود دارد به نظر می رسد هرج و مرج: معاون رئیس جمهور با بهداشت عمومی یا پزشکی با تجربه گرفته است راس ما Covid-19 مهار تلاش و رئیس جمهور ممکن است muzzling بهترین کارشناسان در مورد این مسائل. آنها نه تنها می دانم که آنچه انجام می دهند اما همچنین فوق العاده روشن و صالح است. hese مقامات بهداشت عمومی نیاز به قرار دادن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. افسوس تاریخچه آشغال با مقامات بهداشت عمومی ساخته شده است که تماس حاوی ویروس یا خیلی زود و یا خیلی دیر و تنها به انتقاد ناسزا و اخراج شدند. شما می خواهم که به کودک اموزش برای ضربه زدن به نقطه شیرین بین بازیگری خیلی زود و یا شدت یا بیش از حد دیر است.

برادرکشی رقابت و اختلافات بین فرم های محلی و ایالتی و دولت فدرال است.

جنگ بین این سطوح دولت تقریبا همیشه باعث مشکلات بیشتر و خطر گسترش بیماری. موفق ترین بهداشت عمومی تلاش در طول تاریخ همواره شامل اعتماد روابط بین مقامات بهداشت و درمان رهبران دولت و شهروندان. وقتی که می آید به اپیدمی کنترل ثابت و ارتباط روانی-مشاوره کافی غذا و آب و سرگرمی و راحت اجتماعی متصل امکانات برای جدا و قرنطینه نیز ضروری است. این اقدامات نشان داده شده است به کار می کنند و به خوبی کار می کنند. که گفت: انجام تمام این وظایف در مه از یک بیماری همه گیر است که قد بلند و گران قیمت سفارش.

تا کنون Covid-19 نشان داده است تمام این ویژگی های مسری بحران در پیک و همچنین به عنوان یکی بیشتر وخیم ترین: شکست خورده به قول انقلابی پاسخ ما به بیماری های همه گیر. پس حداقل ظهور جوانه نظریه در قرن 19 اپیدیولوژی و قانونگذاران به طور یکسان باید منادی آمدن جهانی آمادگی و برنامه عمل و در عین حال پاسخ روشها را تا حد زیادی دچار رکود شده است برای قرن ها. تا آنجا که تکنولوژی مدرن و جهانی شدن کمک کرده اند تکرار تاریخ در طول Covid-19 شیوع آنها نیز ما بزرگترین ابزار که با آن به بازنویسی تاریخ است. ما منابع به انقلابی پاسخ در حال حاضر. باید وجود داشته باشد هیچ توهمی خطر شکست بزرگ است و, اجتماعی, اقتصادی و سیاسی هزینه های و حتی بیشتر.

تا آن زمان به عنوان یک مورخ بسیار ناراحت کننده پیش بینی آینده, من فقط می توانم امیدوارم که برای برخی از مقدار مورد نیاز به کمک از مادر طبیعت و برای Covid-19 گسترش ویروسی برای سوزاندن خود را به عنوان آب و هوا گرم تر می شود.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im