در سال 1996 HBO راه اندازی یک کمپین بازاریابی است که به کمک کانال ایستاده جدا از نه فقط خود را حق کابل همتایان اما همه از تلویزیون پخش شبکه های. “این نه تلویزیون. آن را HBO” نبود فقط یک شعار—آن را به طور کامل rebranded HBO اولین پرداخت کابل کانال که راه اندازی شد و در سال 1972 به عنوان جعبه. کانال بزرگترین و موفق ترین در نوع خود تقریبا 25 سال پس از راه اندازی آن, اما آن رقابت که توسط آن نقطه نیز شامل صفحه اصلی تصویری بازار شد به اندازه کافی قوی به نیروی HBO به آمده تا با خاص خود هویت نام تجاری حاکی از آن بود بیش از فقط تغییر نیافته فیلم بر روی تلویزیون خود را. دوباره این بود که در سال 1996 آن خواهد بود یکی دیگر از سال قبل از آن به نمایش اونسو دو سال قبل از سکس و شهرو سه سال قبل از The Sopranos—the glitzy را نشان می دهد حق بیمه کانال کابل در نهایت تبدیل شد شناخته شده است. HBO جسورانه توصیفی بیانیه ممکن است به نظر می رسید کردم کمی زودرس و حتی غیر ضروری اما از آن ساخته شده یک نکته مهم: HBO بود که منجر تلویزیونی انقلاب به عمد تغییر آنچه “تلویزیون” می تواند باشد.

نزدیک به دو دهه بعد از آن برای تلفن های موبایل به طور کامل تثبیت شده در جریان جنگ. در حال حاضر یک سری از تکنولوژی محور صنعت-اخلال در خدمات در حال رقابت با پخش و شبکه های کابلی و هر یک از دیگر—به upend تعریف تلویزیون یک بار دیگر. Netflix بکشد که آغاز شده به عنوان خود را مرتب کردن خانه جعبه دفتر پستی دی وی دی به مشتریان خود شروع به برنامه نویسی اصلی مرحله کمتر از 10 سال پیش است و در حال حاضر رقابت برای Emmys و اسکار. آمازون تقویت آن رایگان-حمل و نقل نخست خدمات ارائه شده توسط یک تخته سنگ از سری اصلی و فرعی. Hulu بدل از یک محل به تماشای شب گذشته شبکه تلویزیونی ارائه شده به جایی برای گرفتن ریگ dystopian درام مانند خدمتکار داستان. پس از آن در سال گذشته تلویزیون اپل+ و دیزنی+ وارد نزاع آوردن همراه خود را برنامه نویسی اصلی که مدیران امیدوارم که برنده خواهد شد بیش از بینندگان مایل به اضافه کردن یکی دیگر از جریان های اشتراک به هزینه های ماهانه خود را.

برای کسانی که می خواهند گزینه های بی حد و حصر و پول نقد به آنها را استطاعت بازار بهشت است. اما برای کسانی که به دنبال انتخاب چند خدمات ضروری آنچه در ارائه کمی … مبهم است. Netflix و Hulu آمازون—این خدمات نیست Syfy یا MTV و یا نوعی دیگر از کانال که در آن نوع از برنامه نویسی است که پخته شده به نام تجاری. به علاوه در حال حاضر وجود دارد نوع خاص streamers مانند لرزیدن (ترسناک) و Crunchyroll (انیمه و مانگا). از همه آنها دیزنی+ ممکن است به خوبی تعریف شده و پس از آن ارائه چیزی جز خانواده-مطالب دوستانه از آن مارول لوکاس فیلم پیکسار و دیزنی طاق سینه گنج. با HBO و آینده خود را HBO حداکثر خدمات است که ارائه خواهد شد اضافی اصل و خب دوستان—محتوای همواره بخشی از آن نام تجاری: آن را یک جایگزین برای آنچه شما می خواهم پیدا کردن در بقیه تلویزیون با جنس خشونت بیشتر و بیشتر پیچیده و شخصیت های که به سختی شبیه یک توجه داشته باشید قهرمانان در شبکه تلویزیونی (و آنها می گویند “برو”). برای بقیه چه تعریف اصلی خود را برنامه نویسی مبهم به نظر می رسد فراتر از ما فکر آن را صدا باحال. که به خوبی کار می کرد در برخی موارد—Netflix بکشد تاجآمازون را Fleabag درHulu را کنیز داستان—اما آن را هنوز هم در سمت چپ ترین streamers به دنبال مانند یک مجموعه از مسائل به جای سرپرستی یک تجربه است.

برای بزرگتر جریان خدمات که ممکن است مهم نیست; آنها در تجارت سخاوتمندانه. اساسی تجدید نظر از بر روی تقاضا را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی جریان خدمات است که اجازه می دهد تا بینندگان را انتخاب کنید آنچه که می خواهید به تماشای زمانی که آنها می خواهند به تماشای آن. لایحه Demas مدیر عامل شرکت پخش تصویری تجزیه و تحلیل شرکت Conviva اشاره می کند که گزینه های یک پرچم در حال اهتزاز ارائه می دهد به کاربران آن است ذاتا ارزشمند—چیزی است که یک شبکه بازاریابی هوشمندانه استراتژی احتمالا نمی تواند در برابر رقابت. “خطی تلویزیون دارای یک مقدار ثابت وجود دارد و تنها 24 ساعت در روز برای برنامه نویسی” Demas می گوید. “در مورد جریان, اما, مقدار مسائل [تا آنجا که کیفیت].” او با اشاره به راه اندازی آینده HBO حداکثر در ماه مه به عنوان مثال ، آن را ساخته شده است در آگاهی نام تجاری از آن خطی همتای اما آن را باید به ضرب محتوای آن تولید به منظور رقابت در جریان فضا. “HBO حداکثر می خواهید برای حفظ بسیار بالا پایان تولید با کیفیت از بازی تاج و تخت, اما این مقدار از محتوای جدید نیز مسائل,” او می گوید. HBO جریان بازو را به طور طبیعی افزایش از کابل شبکه چشمگیر کاتولوگ بازگشت اما آن را نشان می دهد—همراه با توانایی به جمع آوری آنها را به فردی کانال HBO—خواهد بود قرعه کشی واقعی برای مشترکین.

در صورت دیجیتالی فکر دوران که شخصی کلیدی است و آن را حیاتی تر از این نام تجاری در پشت یک سرویس. آن شکارچی اجرایی معاونت استراتژی و رشد در داده های مشاوره شرکت Kantar, نقاط, چگونه Netflix گوشه است بازار در این مفهوم در حال حاضر. “از آنجا که از Netflix الگوریتم کاربران خود را سفارشی کانال,” او توضیح می دهد. “دختر من است که 13 نشانه در و می شود یک دسته از نوجوانان و عاشقانه نشان می دهد و فیلم. شوهر من خواهد شد بسیار متفاوت از مطالب.” Netflix بکشد پلت فرم را تشویق می کند این شخصی از لحظه ای که یک کاربر سیاهههای مربوط به خدمات و تراکم یک نماد است که نشان دهنده آنها. “این اجازه می دهد تا شما را به می گویند: این است آنچه من می خواهم من Netflix به نگاه مانند'” شکارچی همچنان ادامه دارد. “یک کاربر به انتخاب خود را Netflix, لوگو, و آنها می گویند” این مال من است.'” اهمیت آن کمتر از آن است که Netflix بکشد مقدار قریب به اتفاق از محتوای اصلی نیست حفظ یک موضوعی هویت در راه است که HBO را antiheroes یا ان بی سی تک-دوربین محل کار کمدی انجام بیش از دو دهه گذشته.

اما در حالی که Netflix سود بزرگی—و به طور فعال در عشق یک لیست طراحان مانند Shonda Rhimes, رایان مورفی و Kenya Barris دور از خطی تلویزیون با چند دلار می پردازد یک پرچم در حال اهتزاز مانند تلویزیون اپل+ به نظر می رسد مانند یک تکه راه اندازی در مقایسه با. مطمئن شوید که اپل به رسمیت شناختن نام است که قطعا ارزش چیزی, اما به عنوان شکارچی امتیاز این شرکت شناخته شده نیست برای محتوای اصلی بلکه برای دادن به دیگران ابزار برای انتشار خود را. دور اول نشان می دهد یک تظاهرات که اپل می توانید نگه دارید تا با رقبای خود را وقتی که می آید به استعداد و اعتبار. “از سمت راست دروازه اپل گفت: ” نگاه ما مطالب زیادی داریم استعداد بزرگ” او می گوید: اشاره به جنیفر آنیستون– و ریس ویترسپون–led سری صبح نشان می دهد. اما مهم برای اپل است و نام تجاری آن فرمت به عنوان تلویزیون اپل+ است که به سادگی بخشی از یک بزرگتر شرکت موجود است.

اما آیا این موضوع برای کسی که فقط به دنبال یک سرویس است که همیشه چیزی جدید آنها می خواهید به تماشای ؟ احتمالا نه. هر دو Demas و شکارچی می گویند درخواست تجدید نظر از دیزنی+ روشن است: مجموعه گسترده ای از تشخیص عناوین و franchises. Hulu و آمازون هر دو کیفیت عرضه می کنند حتی اگر آن را سخت به پیش بینی ماه به ماه چه مخاطبان آنها به معنای جذب کند. درخواست تجدید نظر از تلویزیون اپل+ و خود را به موفقیت نهایی به عنوان یک پلت فرم است که کمتر آشکار است به خصوص با آن متفاوت صف را نشان می دهد. صبح نشان می دهد که یک #MeToo-الهام اعتبار درام; دیکنسون است هتاک بازگویی یک شاعر آمریکایی زندگی برای نوجوانان تنظیم و اسطوره ای تلاش بالا-مفهوم محیط کار کمدی. همه آنها خوب در آنچه انجام می دهند, اما آن را سخت به بگویید که چه همه آنها در انجام خدمات مشابه. “اپل راه اندازی رویداد در تابستان گذشته بود افراد مشهور و نور را در جزئیات. آنها جنیفر Anistons و ریس Witherspoons اما این تاثیر به نظر می رسد زیبا, حداقل,” Demas می گوید و اضافه کرد که به عنوان خدمات بیشتر وارد این بازار در سال 2020 تلویزیون اپل+’s موفقیت ممکن است نگاه کنید و حتی باریک. “من فکر نمی کنم اپل خواهد بود در ردیف بالا در همه است.” “آنها از این قدرت در توزیع به دلیل چگونه بسیاری از اپل وجود دارد. آنها می تواند یکی از تحسین منتقدان نشان می دهد [که سود حاصل از] که در دسترس, اما اینکه آیا یا نه این می تواند به موفقیت به عنوان یک اشتراک سرویس ؟ من شک و تردید در حال حاضر است.”

Netflix بکشد, اما هنوز هم برج های بیش از رقابت خود را هنگامی که آن را می آید به آن هویت نام تجاری, حتی اگر آن را به محتوای خود که مسئول بازاریابی شرکت روایت است. شکارچی باعث می شود یک مورد قوی برای Netflix بکشد تسلط بر اساس منافع اقتصادی برای کاربران آن. “اگر شما قرار بود به تعداد محدودی از خدمات در یک خانه به چوب به یک سرگرمی بودجه و سپس Netflix داشتن چیزی برای هر کس می شود مهم تر از Netflix با کیفیت,” او می گوید. “این می تواند به تهیه کردن به تعداد زیادی از مردم اما هنوز هم احساس شخصی است. Netflix ساخته است هویت خود را در انتخاب و شخصی.” آن را نه تلویزیون. آن را خود را تلویزیون.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه کره شمالی هکرها غارت بانک ها در سراسر جهان
  • سریع واکر گیر می شود در خط کند
  • کیت تف, اسپرم اهدا کنندگان و در پایان از خانواده اسرار
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • لطفا لطفا لطفا همین حالا مسخره تئوری های توطئه
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im