زنان علایم حمله قلبی نیست که همه متفاوت

سه علایم حمله قلبی در زنان و مردان, درد قفسه سینه, تعریق و تنگی نفس, گزارش یک مطالعه ارائه شده امروز در EAPC Essentials 4, شما, علمی پلت فرم از جامعه قلب اروپا (ESC) و منتشر شده در مجله انجمن قلب آمریکا.

“حمله قلبی علائم اغلب به عنوان برچسب ‘معمولی’ در مردان و “غیر معمولی ” در زنان” گفت: نویسنده مطالعه دکتر Annemarijn de Boer از مرکز پزشکی دانشگاه اوترخت هلند است. “اما مطالعه ما نشان می دهد که در حالی که علائم می تواند تفاوت بین دو جنس وجود دارد همچنین بسیاری از شباهت ها.”

هر جنسیت خود اگر شما تجربه حمله قلبی علائم را به تاخیر بیاندازد. تماس با خدمات اضطراری بلافاصله.

نشانه شناخت بسیار مهم است برای فعال کردن سریع درمان صرفه جویی در زندگی برای افراد داشتن یک حمله قلبی. برخی از مطالعات قبلی گزارش جنسی تفاوت در علائم در حالی که دیگران گزارش علائم مشترک.

این مطالعه وارد شده با بالاترین کیفیت مطالعات — 27 در مجموع — از دو دهه گذشته جزئیات علائم در بيماران مبتلا به تایید سندرم حاد کرونری (قلبی, حمله قلبی یا آنژین ناپایدار).

در علاوه بر این به اشتراک گذاری شایع ترین علائم اکثریت مردان و زنان دچار یک سندرم حاد کرونری تا به حال درد قفسه سینه: 79 درصد مردان و 74 درصد زنان است.

تفاوت قابل توجهی در علائم ارائه بین زنان و مردان نیز گزارش شده است. در مقایسه با مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به درد بین تیغه های شانه 64 درصد بیشتر احتمال دارد که احساس تهوع یا استفراغ و 34 درصد بیشتر احتمال دارد به تجربه تنگی نفس. اگر چه درد قفسه سینه و عرق کردن بودند شایع ترین علائم در زنان و مردان آنها رخ داده است کمتر اغلب در زنانی که تا به حال 30 درصد پایین تر شانس از درد قفسه سینه و 26 درصد کاهش شانس عرق کردن در مقایسه با مردان است.

این مطالعه را بررسی دلایلی که وجود دارد برخی از تغییرات در علامت ارائه بین زنان و مردان است اما دکتر دی بوئر گفت: “تحقیقات قبلی نشان داده تفاوتهای جنسی در نحوه حملات قلبی در بدن رخ می دهد, اما آن نامشخص است که چگونه و یا اینکه آیا این مربوط به نشانه ارائه شده است. علت علامت تفاوت بین جنس نر و ماده سزاوار مطالعه بیشتر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط European Society of Cardiology. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de