زنان و تغییر در شیوه زندگی و حتی در سنین میانسالی ممکن است در آینده کاهش خطر سکته مغزی

سن متوسط ممکن است خیلی دیر برای زنان به طور قابل ملاحظه ای کاهش خطر سکته مغزی با, سیگار, ورزش, حفظ وزن سالم و انتخاب مواد غذایی سالم با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده امروز در سکته مغزی, یک مجله آمریکایی انجمن سکته یک بخش از انجمن قلب آمریکا.

به طور کلی زنان بیشتر از مردان به سکته مغزی و مرگ ناشی از سکته مغزی و فقیرتر سلامت جسمی و عملکرد پس از یک سکته مغزی. متوسط سن سکته مغزی اولین بار در زنان 75 سال است. بر اساس این اطلاعات محققان استدلال که ساخت اواسط زندگی تغییر شیوه زندگی ممکن است کمک به کاهش سکته مغزی بار در میان زنان است.

“ما دریافتیم که در حال تغییر به یک شیوه زندگی سالم حتی در 50s خود را هنوز هم دارای پتانسیل برای جلوگیری از سکته مغزی” گفت: گودرز Danaei, Sc.D. منجر نویسنده مطالعه و برنارد Lown دانشیار سلامت قلب و عروق در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی در بوستون. “زنان ساخته شده است که تغییرات در شیوه زندگی در میانسالی کاهش می یابد خود را در دراز مدت خطر ابتلا به کل سکته مغزی نزدیک به یک چهارم و سکته های مغزی شایع ترین نوع سکته مغزی بیش از یک سوم است.”

محققان تجزیه و تحلیل پرستاران بهداشت مطالعه که شامل اطلاعات سلامت در حدود 60000 زنانی که ثبت نام در میانگین سن 52 و ادامه داد: در این مطالعه به طور متوسط 26 سال. محققان تاثیر بر خطر سکته مغزی از ترک سیگار ورزش 30 دقیقه یا بیشتر روزانه و تدریجی کاهش وزن اگر اضافه وزن بودند. محققان همچنین به مطالعه تاثیر از تغییرات در رژیم غذایی توصیه می شود که تاکید بر خوردن بیشتر ماهی و آجیل و غلات سبوس دار و میوه و سبزیجات و کمتر گوشت قرمز بدون گوشت و الکل کمتر است.

در طول 26 سال پیگیری محققان دریافتند:

  • 4.7 درصد از زنان با شیوه زندگی مداخلات به حال سکته مغزی از هر نوع; 2.4 درصد سکته های مغزی و 0.7 درصد سکته هموراژیک.
  • درگیر شدن در سه غیر مداخلات رژیم غذایی — مصرف دخانيات و ورزش روزانه و از دست دادن وزن — برآورد شد برای کاهش خطر ابتلا به کل سکته مغزی 25 درصد و سکته مغزی ایسکمیک 36٪.
  • پایدار تغییرات در رژیم غذایی برآورد شد برای کاهش خطر ابتلا به کل سکته مغزی 23 درصد.

محققان همچنین دریافتند که افزایش ماهی و مصرف آجیل و کاهش خام گوشت قرمز مصرف به نظر می رسد تاثیرات مثبت بر کاهش خطر سکته مغزی اگر چه درجه تاثیر از این تغییرات در رژیم غذایی به عنوان بزرگ به عنوان آن را از طریق افزایش فعالیت فیزیکی ترک سیگار و حفظ وزن سالم است.

در حالی که اين يک مطالعه مشاهدهای است که شامل عمدتا سفید, middle-aged women Danaei گفت: “دیگر وجود دارد مطالعات به پشتیبانی که متناسب با تغییرات در خطر سکته مغزی از شیوه زندگی و تغییرات در رژیم غذایی ممکن است generalizable به مردان است. ما همچنین تخمین می زنند که ورزش 30 دقیقه یا بیشتر در روز ممکن است باعث کاهش خطر سکته مغزی با 20 درصد است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط انجمن قلب آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>