جمعیت جهان به احتمال زیاد به کوچک شدن بعد از اواسط قرن, پیش بینی تغییرات عمده در جهانی جمعیت و قدرت اقتصادی

بهبود دسترسی به مدرن پیشگیری از بارداری و آموزش و پرورش زنان و دختران در حال تولید گسترده پایدار کاهش باروری و جمعیت جهان خواهد شد به احتمال زیاد در اوج 2064 در حدود 9.7 میلیارد دلار و سپس کاهش به حدود 8.8 میلیارد دلار 2100 — در حدود 2 میلیارد دلار پایین تر از برخی از برآورد قبلی با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله لانست.

این مدل سازی پژوهش با استفاده از داده ها از مطالعه بار جهانی بیماری 2017 به پروژه های آینده جهانی و منطقه ای و ملی مردم است. با استفاده از روش های نوین برای پیش بینی مرگ و میر و باروری و مهاجرت محققان از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی تخمین می زنند که تا 2100, 183 از 195 کشور خواهد شد که در مجموع نرخ باروری (TFR) که نشان دهنده متوسط تعداد فرزندان یک زن ارائه می شود بیش از طول عمر خود در زیر سطح جایگزینی 2.1 تولد به ازای هر زن است. این به این معنی است که در این کشورها جمعیت کاهش خواهد یافت مگر اینکه کم باروری است که جبران مهاجرت.

جدید جمعیت پیش بینی در مقایسه با پیش بینی از ادامه رشد جهانی’ توسط سازمان ملل متحد جمعیت بخش و برجسته کردن چالش های بزرگ برای رشد اقتصادی از کاهش نیروی کار بالا بار بر سلامت اجتماعی و سیستم های پشتیبانی از پیری جمعیت و تاثیر آن بر قدرت های جهانی مربوط به تغییرات جمعیت جهان است.

این مطالعه جدید همچنین پیش بینی بزرگ شیفت در جهانی ساختار سنی با برآورد 2.37 میلیارد نفر بیش از 65 سال در سطح جهان در سال 2100 در مقایسه با 1.7 میلیارد زیر 20 سال تأکید بر نیاز به لیبرال سیاست های مهاجرتی در کشور به طور قابل توجهی کاهش جمعیت در سن کار.

“ادامه رشد جمعیت جهانی از طریق قرن است که دیگر به احتمال زیاد مسیر برای جمعیت جهان می گوید:” IHME مدیر دکتر کریستوفر موری که رهبری این پژوهش است. “این مطالعه فراهم می کند دولت از همه کشورها یک فرصت برای شروع به تجدید نظر در سیاست های خود را در مهاجرت حقوقی واجد شرایط و توسعه اقتصادی برای رسیدگی به چالش های ارائه شده توسط جمعیتی را تغییر دهید.”

IHME استاد استین امیل Vollset برای اولین بار نویسنده این مقاله ادامه “اجتماعی, اقتصادی و ژئوپولیتیک قدرت پیامدهای پیش بینی های ما قابل توجه است. در خصوص یافته های ما نشان می دهد که کاهش در تعداد افراد در سن کار بزرگسالان به تنهایی در کاهش نرخ رشد تولید ناخالص داخلی است که می تواند منجر به تغییرات عمده در اقتصاد جهانی قدرت های قرن تا پایان. در پاسخ به کاهش جمعیت است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک مهم سیاست نگرانی در بسیاری از کشورها اما نباید سازش تلاش برای ارتقای بهداشت باروری زنان و یا پیشرفت در حقوق زنان است.”

دکتر ریچارد هورتون, Editor-in-Chief, لانست, اضافه می کند: “این مهم تحقیق نمودار های آینده ما نیاز به برنامه ریزی به صورت فوری. این ارائه می دهد یک چشم انداز برای رادیکال تغییر در جغرافیای سیاسی قدرت چالش های اسطوره ها در مورد مهاجرت و تاکید بر اهمیت حفظ و تقویت جنسی و حقوق باروری زنان است. قرن 21 را ببینید یک انقلاب در داستان ما تمدن بشری. آفریقا و جهان عرب را به شکل ما در آینده در حالی که اروپا و آسیا فروکش خواهد خود را تحت تاثیر قرار. در پایان قرن جهان خواهد بود چند قطبی با هند ، نیجریه و چین و ایالات متحده غالب قدرت. این واقعا یک دنیای جدید یکی از ما باید به آماده سازی برای امروز.”

شتاب کاهش باروری در سراسر جهان

جهانی TFR پیش بینی شده است به طور پیوسته کاهش از 2.37 در سال 2017 به 1.66 در 2100 — و زیر نرخ حداقل (2.1) در نظر گرفته شده لازم است برای حفظ تعداد جمعیت (جایگزینی سطح) — با نرخ سقوط به حدود 1.2 در ایتالیا و اسپانیا به عنوان کم به عنوان 1.17 در لهستان.

حتی تغییرات جزئی در TFR ترجمه به تفاوت های بزرگ در اندازه جمعیت در کشورهای در زیر سطح جایگزینی — افزایش TFR با عنوان کمی به عنوان 0.1 تولد به ازای هر زن است که معادل حدود 500 میلیون بیشتر افراد در این سیاره در 2100.

بسیاری از پیش بینی کاهش باروری پیش بینی شده است در بالا, باروری در کشورهای, به ویژه کسانی که در کشورهای جنوب صحرای آفریقا که در آن نرخ انتظار می رود به سقوط به زیر سطح جایگزینی برای اولین بار — از میانگین 4.6 تولد به ازای هر زن در سال 2017 فقط 1.7 توسط 2100. در نیجر که در آن میزان باروری بود که بالاترین در جهان در سال 2017-با زنان به هنگام تولد به طور متوسط از هفت فرزند-نرخ پیش بینی شده است به کاهش به حدود 1.8 توسط 2100.

این جمعیت از کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که هوا به سه برابر طی قرن از حدود 1.03 میلیارد دلار در سال 2017 به 3.07 میلیارد دلار در سال 2100-به عنوان نرخ مرگ و میر کاهش و افزایش تعداد زنان وارد سن باروری. شمال آفریقا و خاورمیانه تنها منطقه پیش بینی شده که جمعیت بیشتری در 2100 (978 میلیون دلار) از سال 2017 (600 میلیون دلار).

بسیاری از سریع ترین-کاهش جمعیت را در آسیای مرکزی و شرق اروپا است. جمعیت انتظار می رود به بیش از نصف در 23 کشور و منطقه از جمله ژاپن (از حدود 128 میلیون نفر در سال 2017 به 60 میلیون در 2100) تایلند (71 به 35 میلیون دلار) و اسپانیا (46 تا 23 میلیون) ایتالیا (61 به 31 میلیون) پرتغال (11 به 5 میلیون دلار) و کره جنوبی (53 به 27 میلیون). اضافی 34 کشور انتظار می رود که جمعیت کاهش 25 تا 50 درصد از جمله چین (1.4 میلیارد دلار در سال 2017 به 732 میلیون دلار 2100; نگاه کنید به جدول).

بزرگ شیفت جهانی ساختار سنی-با بیش از 80s outnumbering تحت 5s دو به یک

به باروری می افتد و امید به زندگی را افزایش می دهد در سراسر جهان از تعداد کودکان زیر 5 سال پیش بینی شده برای کاهش 41 درصد از 681 میلیون در سال 2017 به 401 میلیون دلار در سال 2100 در حالی که تعداد افراد بالای 80 سال پیش بینی شده است به افزایش شش برابر از 141 میلیون دلار به 866 میلیون. به طور مشابه جهانی نسبت به بزرگسالان بیش از 80 سال برای هر فرد در سن 15 سال یا کمتر پیش بینی افزایش 0.16 از سال 2017 به 1.50 در 2100 در کشور با کاهش جمعیت بیش از 25٪.

بعلاوه جهانی نسبت غیر بزرگسالان کار به کارگران در حدود 0.8 در سال 2017, اما پیش بینی افزایش به 1.16 در 2100 اگر مشارکت نیروی کار بر اساس سن و جنسیت تغییر نمی کند.

“در حالی که کاهش جمعیت به طور بالقوه یک خبر خوب برای کاهش انتشار کربن و استرس در سیستم های غذایی بیشتر با مردم و کمتر جوان, مردم, چالش های اقتصادی بوجود می آیند به عنوان جوامع مبارزه به رشد با کارگران کمتر و مالیات دهندگان و کشورهای توانایی برای تولید ثروت نیاز به صندوق حمایت اجتماعی و مراقبت های بهداشتی برای افراد مسن کاهش می یابد می گوید:” Vollset.

کاهش سن کار جمعیت می تواند تغییرات عمده در اندازه اقتصاد

این مطالعه همچنین به بررسی اقتصادی تاثیر کمتری در سن کار بزرگسالان برای همه کشورها در سال 2017. در حالی که چین تنظیم شده است به جای ایالات متحده آمریکا در سال 2035 با بزرگترین کل محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سطح جهان سریع, کاهش جمعیت از سال 2050 به بعد را محدود کردن رشد اقتصادی است. به عنوان یک نتیجه ایالات متحده آمریکا است که انتظار می رود به اصلاح نقطه بالا توسط 2098 اگر مهاجرت همچنان به حفظ نیروی کار ایالات متحده.

اگر چه تعداد در سن کار بزرگسالان در هند پیش بینی به سقوط از 762 میلیون در سال 2017 به حدود 578 میلیون دلار 2100 آن است که انتظار می رود یکی از معدود — اگر تنها-عمده قدرت در آسیا خود را برای محافظت از جمعیت در سن کار در طول قرن. انتظار می رود به پیش افتادن از چین نیروی کار جمعیت در اواسط 2020s (که در آن تعداد کارگران در حال برآورد کاهش از 950 میلیون در سال 2017 به 357 میلیون دلار 2100) — افزایش تولید ناخالص داخلی رتبه بندی از 7 به 3.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای قدرتمند قاره در ژئوپولیتیک مرحله به عنوان جمعیت آن افزایش می یابد. نیجریه است که پیش بینی می شود تنها کشور در میان جهان 10 پرجمعیت ترین کشورهای برای دیدن کار خود را در سن رشد جمعیت در طی قرن (از 86 میلیون در سال 2017 به 458 میلیون دلار 2100), حمایت از رشد سریع اقتصادی و افزایش تولید ناخالص داخلی در رتبه بندی از 23 محل در سال 2017 به محل 9 در 2100.

در حالی که بریتانیا و آلمان و فرانسه در حال انتظار باقی می ماند در بالا 10 بیشترین تولید ناخالص داخلی در سراسر جهان در نوبه خود از قرن ایتالیا (از رتبه 9 در سال 2017 به 25 در 2100) و اسپانیا (از 13 تا 28), پیش بینی سقوط رتبه بندی بازتاب بسیار بیشتر کاهش جمعیت.

لیبرال مهاجرت می تواند کمک به حفظ اندازه جمعیت و رشد اقتصادی

این مطالعه همچنین نشان می دهد که کاهش جمعیت می تواند جبران مهاجرت با کشورهایی که ترویج لیبرال مهاجرت بهتر قادر به حفظ جمعیت خود را در اندازه و حمایت از رشد اقتصادی حتی در صورت کاهش نرخ باروری.

مدل پیش بینی کرد که برخی از کشورهای با باروری پایین تر از سطح جایگزینی مانند ایالات متحده آمریکا و استرالیا و کانادا و احتمالا حفظ خود را در سن کار جمعیت از طریق مهاجرت خالص (نگاه کنید به پیوست 2 بخش 4). اگر چه نویسندگان توجه داشته باشید که قابل توجه است وجود دارد عدم اطمینان در مورد این روند آینده.

“برای کشورهای با درآمد بالا با زیر جایگزینی نرخ باروری, بهترین راه حل برای حفظ جمعیت فعلی سطح رشد اقتصادی و جغرافیای سیاسی امنیتی باز هستند, مهاجرت, سیاست اجتماعی و سیاست های حمایتی از خانواده ها داشتن شماره مورد نظر خود را از فرزندان” موری می گوید. “این یک خطر واقعی وجود دارد که در صورت کاهش جمعیت برخی از کشورها ممکن است در نظر گرفتن سیاست هایی که محدود کردن دسترسی به خدمات بهداشت باروری بالقوه عواقب ویرانگر. آن را ضروری است که آزادی زنان و حقوق در بالای هر دولت در برنامه های توسعه.”

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید برخی از محدودیت های مهم از جمله در حالی که در این مطالعه با استفاده از بهترین داده های موجود در پیش بینی های محدود هستند کمیت و کیفیت داده های گذشته. آنها همچنین توجه داشته باشید که گذشته روند همیشه پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد و این که برخی از عوامل گنجانده شده در این مدل می تواند تغییر سرعت باروری و مرگ و میر و یا مهاجرت. برای مثال COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر محلی و ملی سیستم های بهداشتی در سراسر جهان و باعث شد بیش از نیم میلیون مرگ و میر. با این حال این نویسندگان بر این باورند که بیش از حد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال بعید است به طور قابل توجهی تغییر دراز مدت پیش بینی روندهای جهانی جمعیت است.

نوشتن در پیوند نظر استاد ابراهیم ابوبکر دانشگاه کالج لندن (UCL), انگلستان و صندلی لانست مهاجرت (که نه درگیر در مطالعه) می گوید: “مهاجرت می تواند یک راه حل بالقوه برای پیش بینی کمبود در سن کار جمعیت. در حالی که جمعیت شناسان در ادامه به بحث در دراز مدت پیامدهای مهاجرت به عنوان یک درمان برای کاهش TFR برای آن به موفقیت ما نیاز به یک تجدید نظر اساسی از سیاست جهانی. بیشتر multilateralism و رهبری جهانی باید با فعال کردن هر دو مهاجر ارسال و مهاجر-کشور دریافت بهره مند شوند در حالی که حفاظت از حقوق افراد است. سازمان ملل نیاز به همکاری در سطح است که باید فراموش ما به تاریخ به استراتژیک و حمایت صندوق توسعه بیش از حد ماهر سرمایه انسانی در کشور است که یک منبع از مهاجران. عادلانه تغییر در جهانی سیاست های مهاجرت را باید صدای غنی و فقیر کشور است. پیش بینی تغییرات در اندازه اقتصاد ملی و در نتیجه تغییر در قدرت نظامی ممکن است مجبور به این بحث.”

او می افزاید: “در نهایت اگر موری و همکاران” پیش بینی هستند و حتی نیمی دقیق مهاجرت را تبدیل به یک ضرورت برای همه ملت و نه یک گزینه. مثبت اثرات مهاجرت بر سلامت و اقتصاد شناخته شده در سطح جهان است. انتخاب که ما با آن مواجه است این است که آیا ما بهبود سلامت و ثروت اجازه می دهد برنامه ریزی شده جمعیت جنبش و یا اگر ما تا پایان با یک طبقه از وارد کار و ناپایدار جوامع است. این قابلیت ها ایجاد کرده و با چالش های زیادی از جمله تغییر آب و هوا و بیشتر جهانی مهاجرت است. توزیع سن کار جمعیت بسیار مهم خواهد بود که آیا بشریت کامیاب یا جدوگاه است.”

این مطالعه در بخش بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس. این مطالعه توسط محققان در دانشگاه واشنگتن سیاتل, ایالات متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi