جهان سریع ترین سرعت اینترنت از یک تراشه نوری

محققان از موناش, Swinburne و RMIT دانشگاه را با موفقیت آزمایش شده و ثبت شده در استرالیا سریعترین اینترنت داده ها با سرعت و جهان از یک تراشه نوری — قادر به دانلود از 1000 فیلم با کیفیت بالا در یک دوم تقسیم شد.

منتشر شده در مجله Nature Communicationsاین یافته ها پتانسیل را دارند که نه تنها سریع بعد از 25 سال از استرالیا مخابراتی ظرفیت بلکه این امکان برای این خانه رشد تکنولوژی به نورد از سراسر جهان است.

در فشار قرار می گیرد در جهان اینترنت زیرساخت های, به تازگی مشخص شده توسط جداسازی سیاست به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر Bill Corcoran (موناش), استاد برجسته Arnan میچل (RMIT) و پروفسور دیوید خزه (Swinburne) قادر به دستیابی به اطلاعات با سرعت از 44.2 Terabits در هر ثانیه (Tbps) از یک منبع نور است.

این تکنولوژی دارای ظرفیت برای پشتیبانی با سرعت بالا و قابلیت اتصال به اینترنت از 1.8 میلیون خانواده در ملبورن استرالیا در همان زمان و میلیاردها دلار در سراسر جهان در طول دوره اوج.

تظاهرات این قدر معمولا محدود به یک آزمایشگاه است. اما برای این مطالعه محققان به دست این سرعت های سریع با استفاده از موجود ارتباطات زیرساخت که در آن آنها قادر به کارآمد بار-تست شبکه است.

آنها با استفاده از یک دستگاه جدید است که جایگزین 80 لیزر با یک قطعه واحد از تجهیزات و شناخته شده به عنوان میکرو-شانه است که کوچکتر و سبک تر از موجود ارتباطات از راه دور سخت افزار. آن کاشته شد و بار آزمایش با استفاده از زیرساخت های موجود که آینه استفاده می شود که توسط PATRICIA.

این اولین بار است که هر مارپیچ-شانه ای استفاده شده است در یک آزمایش مزرعه ای و دارای بالاترین مقدار از داده های تولید شده از یک تراشه نوری.

“ما در حال حاضر گرفتن دزدکی حرکت کردن اوج چگونه زیرساخت برای اینترنت برگزار خواهد شد تا در دو تا سه سال زمان با توجه به تعداد بی سابقه ای از مردم با استفاده از اینترنت به صورت از راه دور و کار و معاشرت و جریان. این واقعا به ما نشان میدهد که ما باید قادر به مقیاس ظرفیت های ما قابلیت اتصال به اینترنت گفت:” دکتر Bill Corcoran, co-نویسنده سرب از مطالعه و مدرس دانشگاه در برق و کامپیوتر سیستم های مهندسی در دانشگاه موناش است.

“آنچه که تحقیقات ما نشان می دهد توانایی برای الیاف است که ما در حال حاضر در زمین به لطف NBN پروژه به ستون فقرات شبکه های ارتباطی در حال حاضر و در آینده است. ما توسعه یافته چیزی است که مقیاس پذیر برای پاسخگویی به نیازهای آینده.

“و این نه فقط Netflix ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا — این مقیاس گسترده تر از آنچه که ما با استفاده از شبکه های ارتباطی ما برای. این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خود رانندگی اتومبیل و آینده حمل و نقل و به آن کمک می کند, پزشکی, آموزش و پرورش, سرمایه گذاری و تجارت الکترونیک صنایع و همچنین ما را قادر به خواندن با نوه های ما از کیلومتر دور است.”

برای نشان دادن تاثیر نوری مارپیچ-شانه را در بهینه سازی سیستم های ارتباطی محققان نصب 76.6 متر از ‘dark’ نوری الیاف بین RMIT ملبورن را شهرستان پردیس و دانشگاه موناش را کلیتون پردیس. نوری الیاف بودند ارائه شده توسط استرالیا در تحقیقات علمی شبکه.

در این الیاف محققان قرار می گیرد میکرو شانه — کمک توسط Swinburne دانشگاه به عنوان بخشی از یک گسترده بین المللی همکاری — که در عمل مانند یک رنگین کمان ساخته شده از صدها نفر از با کیفیت بالا مادون قرمز لیزر از یک تراشه. هر ‘لیزر’ ظرفیت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جدا ارتباطات کانال.

محققان قادر به ارسال حداکثر اطلاعات در پایین هر یک از کانال های شبیه سازی اوج استفاده از اینترنت در سراسر 4THz از پهنای باند.

استاد برجسته میچل گفت: رسیدن به مطلوب داده ها با سرعت از 44.2 Tbps نشان داد پتانسیل های موجود در استرالیا زیرساخت ها است. آینده جاه طلبی از این پروژه به مقیاس تا زمان انتقال از صدها گیگابایت در هر ثانیه به سمت ده ها ترابایت در ثانیه بدون افزایش اندازه و وزن و یا هزینه.

“در دراز مدت ما امیدواریم که برای ایجاد یکپارچه تراشه های فوتونی است که می تواند با فعال کردن این نوع از داده ها رای به دست آورد در سراسر موجود فیبر نوری لینک با حداقل هزینه” استاد برجسته میچل گفت.

“در ابتدا این جذاب خواهد بود برای فوق العاده-سرعت بالا در ارتباطات بین مراکز داده. اما ما می توانید تصور کنید که این تکنولوژی در حال تبدیل شدن به اندازه کافی هزینه کم و جمع و جور است که می تواند آن مستقر تجاری برای استفاده توسط عموم مردم در شهرستانها در سراسر جهان است.”

استاد ماس مدیر نوری مرکز علوم در دانشگاه Swinburne گفت: “در 10 سال پس از من co-اختراع میکرو-شانه تراشه های آنها تبدیل شده اند بسیار مهم در زمینه پژوهش است.

“این واقعا هیجان انگیز است برای دیدن قابلیت های خود را در فوق العاده بالا و پهنای باند فیبر نوری مخابراتی آینده به نتیجه برسد. این کار نشان دهنده یک جهان-رکورد برای پهنای باند پایین یک فیبر نوری از یک تراشه منبع و نشان دهنده یک موفقیت برای بخشی از شبکه که نشانی از بلند کردن اجسام سنگین ترین. میکرو شانه پیشنهاد عظیم وعده ما برای دیدار با جهان تقاضای سیری ناپذیر برای پهنای باند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>