این نمای نزدیک از آشفته جوش پلاسما از سطح خورشید است اولین تصویر از بزرگترین تلسکوپ تا کنون ساخته شده برای خیره شدن به خورشید است. ورزشی 4 متر گسترده آینه دو برابر اندازه هر موجود خورشیدی دامنه—و یک دیدگاه 3000 متر بر قله Haleakala هاوایی جزیره مائوئی—Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ (DKIST) آشکار خواهد شد جزئیات بی سابقه ای از فرآیندها است که کانال های انرژی از خورشید داخلی به فضای خود تاج.

محققان امیدوارند که با زوم کردن در تلفن-مانند سازه های مانند کسانی که در بالا نشان داده شده است—در هر مورد اندازه تگزاس — آنها می توانند یاد بگیرند که چه چیزی باعث می شود که خورشید به راه اندازی قدرتمند عود کردن به فضا به طور بالقوه باعث آسیب به زمین ماهواره شبکه های قدرت و ارتباطات است. چنین اطلاعاتی می تواند به دانشمندان کمک کند به هشدارها از جمله رویدادهای روز و نه ساعت پیش.

DKIST محققان همچنین امیدواریم که در نهایت به حل و فصل آزار دهنده خورشیدی رمز و راز از قبیل: چرا تاج—در بیش از 1 میلیون درجه سانتیگراد—بسیار داغتر از سطح خورشید و چه راه اندازی این باد خورشیدی را به فضا ؟ به DKIST خواهد بود و به وسیلهی این توسط ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر راه اندازی شده در سال 2018 به فرو و نمونه جو خورشید و سازمان فضایی اروپا خورشیدی مدارگرد راه اندازی در ماه آینده برای بررسی خورشید در عرض های جغرافیایی بالا.

به DKIST قدرتمند نیاز به سیستم های خنک کننده برای برطرف کردن 13 کیلووات گرما جمع آوری شده توسط آن آینه اصلی. آن را نیز استخدام دگردیس اپتیک برای جبران اغتشاش در جو است که می تواند تاری خود را مشاهده. بعد از این نور برای اولین بار تصویر DKIST را تحت 6 ماه راه اندازی خواهد شد و پس از آن آماده برای شروع کار فقط به عنوان به عنوان اولین لکه های خورشیدی از آخرین چرخه خورشیدی شروع به ساخت نسبت به حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی