می شود coronavirus مواد مخدر ارزان به

ترین مواد مخدر در آزمایش های بالینی در برابر COVID-19 مانند کلروکين فسفات می تواند ارزان.

FeatureChina/AP تصاویر

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

با یک واکسن برای رمان coronavirus هنوز هم به احتمال زیاد از یک سال و یا بیشتر از دور اول سلاح در برابر ویروس می تواند یکی از مواد مخدر در حال حاضر در کارآزمایی های بالینی با COVID-19 بيمار. تجزیه و تحلیل جدید از امروز نشان می دهد که بسیاری از این داروها که در حال حاضر در حال تولید و یا در حال توسعه برای درمان بیماری های دیگر می توان برای $1 یک روز در هر بیمار و یا کمتر است. اگر هر گونه اثبات موثر در برابر رمان coronavirus در سطح بین المللی تلاش خواهد شد مورد نیاز برای اطمینان از آنها ساخته شده مقرون به صرفه برای مردم در سراسر جهان محققان استدلال می کنند.

دانشمندان در سراسر جهان در حال انجام آزمایش های بالینی بر روی حداقل یک دوجین درمان های بالقوه برای COVID-19. برخی از ترکیبات در بازار شده است برای چندین دهه مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای مبارزه با مالاریا و لوپوس. که باعث می شود آن را نسبتا ساده برای برآورد حداقل هزینه ساخت آنها می گوید: اندرو هیل یک دارو قیمت گذاری متخصص در دانشگاه لیورپول.

برای تجزیه و تحلیل جدید از امروز در مجله Virus کنی. هیل و همکاران reprised یک استراتژی او قبلا مورد استفاده برای برآورد هزینه داروهای درمان HIV و هپاتیت C. آنها آغاز شده با هند موظف به پایگاه داده است که شامل هزینه هر کیلوگرم از مواد فعال دارویی (APIs) حمل در داخل و خارج از کشور مرکز مهمی برای generic تولید مواد مخدر. به این اعداد و ارقام آنها اضافه شده در هزینه های اضافی برای تدوین رابط های برنامه کاربردی به داروهای بسته بندی و 10% نشانه گذاری برای شرکت های تولید مواد مخدر. برای هشت نفر از نه نامزد COVID-19 درمان تجزیه و تحلیل هزینه برآورد شده بود تحت 1.50 دلار در هر روز به ازای هر فرد تحت درمان و از $0.30 تا 31 دلار برای یک دوره کامل درمان. خط پایین این است که روشن هیل می گوید. “همه از این داروها اساسا واقعا ارزان به.” (هیل تیم قادر به برآورد هزینه یک ترکیب توکلیزوماب یک آنتی بادی مونوکلونال برای درمان آرتریت روماتوئید به دلیل آن است که در حال حاضر ساخته شده است تنها در مقادیر کوچک.)

امروز اما این داروها نیست همیشه ارزان برای خرید. خرده فروشی آنها را به صورت بین $0.20 و 510 دلار در هر دوره در کشورهایی که به شدت پایین نگه داشتن هزینه های دارو مانند هند و پاکستان اما بین 19 $$18,610 در هر دوره در ایالات متحده هیل و همکارانش گزارش.

جسیکا دفن یک داروساز با پزشکان بدون مرز نگرانی که بالا قیمت گذاری COVID-19 درمان را به مقدار سهمیه بندی قرار دادن آنها در خارج از محدوده برای بیماران فقیر و کشورهای. “سهمیه بندی مواد مخدر به دلیل قیمت بالا و عرضه محدود خواهد شد و تنها در خدمت به طولانی شدن این بیماری همه گیر” می گوید. “چه خوب است که یک نجات غریق مواد مخدر اگر شما نمی توانید استطاعت آن است؟”

تپه اشاره می کند که بسیاری از داروهای خود را در گروه مورد مطالعه عبارتند کردن ثبت اختراع و در نتیجه می تواند تولید ارزان توسط generic داروسازان. اما برخی از داروهای ضدویروس در COVID-19 بالینی اختصاصی هستند. به عنوان بحث بر سر قیمت گذاری دارو برای coronavirus مواد مخدر در حال حاضر گرم کردن یک flashpoint است remdesivir مواد مخدر از علوم جلعاد که به نظر می رسد به مهار RNA-کپی کردن روش جدید با استفاده از coronavirus به تکرار. هیل تیم تخمین می زند که 1 روز عرضه این دارو می توان برای $0.93.

هزینه ساخت از پتانسیل coronavirus مواد مخدر

هر چند بسیاری از مواد مخدر در حال حاضر در آزمایش های بالینی برای مبارزه با COVD-19 ساخته شده می تواند ارزان آنها می توانید فروش به صدها برابر قیمت.

مواد مخدر برآورد قیمت تمام شده (دوره) برآورد هزینه قیمت (روز)
Remdesivir (10 روز) $9 $0.93
Favipiravir (14 روز) $20 $1.45
لوپیناویر/ریتوناویر (14 روز) $4 $0.28
هیدروکسی کلروکین (14 روز) $1 $0.08
کلروکين (14 روز) $0.30 $0.02
آزیترومایسین (14 روز) $1.40 $0.10
Sofosbuvir/daclatasvir (14 روز) $5 $0.39
Pirfenidone (28 روز) $31 $1.09

A. Hill et al., مجله ویروس ریشه کن کردن, 2020

اما حفاظت از حق ثبت اختراع و منابع محدود می تواند به ارسال و قیمت آن, افزایش, برخی از گروه های ترس. در 30 مارس پزشکان بدون مرز و حدود 150 دیگر سازمان های جامعه مدنی با ارسال نامه سرگشاده به جلعاد مدیر عامل دانیل o’day درخواست “که جلعاد اقدامات فوری برای اطمینان از سریع و در دسترس بودن و قیمت و دسترسی تجربی آن را درمان remdesivir برای درمان COVID-19.” نویسندگان التماس جلعاد به چشم پوشیدن حفاظت از حق ثبت اختراع برای مواد مخدر و اجازه می دهد تولید کنندگان عمومی برای اضافه کردن به عرضه است. جلعاد شرکت در امور عمومی و مشاور برت Pletcher پاسخ امروز که جلعاد در حال حاضر ramping تا تولید به شدت. این شرکت همچنین کاوش در همکاری با یونیسف به توزیع مواد مخدر در سطح جهان Pletcher نوشت: این گروه در نامه ای ساخته شده توسط این شرکت است.

یک مدل برای توزیع coronavirus مواد مخدر سریع و ارزان می آید از جریان موازی تلاش برای ارائه HIV و سل مواد مخدر اجرا شده توسط صندوق جهانی و رئیس جمهوری ایالات متحده در بيمارستانها. هر سازمان استخرهای کمک های مالی از دولت ها در سراسر جهان و یا دولت ایالات متحده در سازمان بود و با استفاده از پول به مذاکره ارزان قیمت برای داروهای ژنریک است که پس از آن توزیع شده به کشور نیاز به یک رویکرد است که مورد ستایش قرار داد برای صرفه جویی در, دهها میلیون نفر از زندگی است. دیوید نش یک پزشک و داروسازی صنعت متخصص در جفرسون کالج جمعیت بهداشت می گوید که مدل می تواند کار با کروناویروس به عنوان به خوبی. “من نمی خواهد چرخ را دوباره اختراع در اینجا.” نش می گوید بین المللی مواد مخدر قیمت گذاری کارشناسان باید شروع به راه اندازی چنین ابتکار عمل را به جرم تولید و توزیع coronavirus داروها و اضافه کرد که آنها باید به سرعت حرکت می کند. “ما باید برای شروع گفتگو در حال حاضر در انتظار نتایج آزمایش های بالینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>