خواهد به شما پرداخت برای نجات این موجود? جعلی beasties نشان دهد که چرا برخی از حیوانات حفاظت دیگران

اهدا شد به احتمال زیاد به پرداخت هزینه برای حفظ این بزرگ و رنگارنگ خیالی جانور در مقایسه با آن کمتر پر جنب و جوش عموزاده.

Rory McCann

مخلوق بالا واقعی نیست—بدون شک ناامید کننده Dr. Seuss طرفداران در همه جا. اما از آن است که برنده یک رقابت جدید است که با استفاده از نقاشی های خیالی حیوانات به استنباط واقعی که آنهایی که قدرت را در حفاظت از دیگران. نتیجه: اگر چه آن ضرری ندارد به ناز آن نه تنها چیزی است که مهم است.

محققان در حال حاضر می دانم که مردم تمایل برای حمایت از حیوانات آنها پیدا شایان ستایش است. همین دلیل است که آن را آسان تر برای جمع آوری پول برای نجات پانداهای از خفاش ها. اما هیچ کس نمی داند که دقیقا ویژگی های فیزیکی و غیر فیزیکی نوع—ایجاد انگیزه در اهدا کنندگان.

“کمک های مالی هستند واقعا کلیدی برای بسیاری از موسسات” را از باغ وحش به سازمان های غیر انتفاعی می گوید: Diogo Veríssimo حفاظت از محیط زیست زیست شناس با غیر انتفاعی باغ وحش سن دیگو جهانی بود که نه درگیر در مطالعه است. “بدون آنها بسیاری از بزرگترین سازمان حفاظت از محیط زیست خواهد مبارزه برای زنده ماندن.”

بنابراین سارا Papworth حفاظت از محیط زیست زیست شناس در رویال هالووی دانشگاه لندن با همکاری هنرمند Rory McCann به طراحی یک دامگاه صدها خارق العاده جانوران است. تلاش خود را: برای پیدا کردن که از این حیوانات مردم مایل بودند برای حمایت از. با استفاده از خیالی حیوانات بدون هر گونه backstory مردم مجبور به تمرکز تنها بر زیبایی شناسی.

کوچکتر و کمتر رنگارنگ خیالی حیوانات مانند این در نظر گرفته شد کمتر جذاب است.

Rory McCann

این دو آغاز شده و با سه متمایز شکل بدن یک نگاه buglike برای مثال در حالی که دیگر سر از مو راه راه شبیه به ترول عروسک. این دو سپس متنوع و اندازه و رنگ چشم و furriness خود را جعلی faunae.

به درک که ویژگی های مردم پیدا ترین, جذاب Papworth خواسته صدها نفر از گذشته حفاظت از اهدا کنندگان به رتبه او خیالی گونه برای جذابیت گرفتن توجه داشته باشید از آنچه آنها (یا نبود) بود. سپس او با استفاده از یک زیر مجموعه کوچک تر از تنها ترین و محبوب حداقل حیوانات به درخواست های مشابه اما متفاوت سوال: کدام موجودات را مردم پرداخت برای حفظ?

خیالی حیوانات که بزرگتر و رنگی تر و یا تحت سلطه کولر تن مانند بلوز و بنفش شد به احتمال زیاد به درخواست کمک های مالی این تیم گزارش داد به تازگی در حفاظت از حروف. به طور متوسط شرکت کنندگان 37 درصد بیشتر احتمال دارد برای کمک به حیوانات با حداقل یک چنین ویژگی بودند به خصوص کشیده شده به بیشتر های رنگارنگ گونه است.

اهدا کنندگان بالقوه اظهار داشت که این حیوان بزرگ بینی آن را به معنای.

Rory McCann

تا مطمئن شوید که یافته های خود را ندارد محدود به خیالی beasties این تیم سپس به 50 سنت برای هر فرد برای کمک به حیوانات واقعی خیریه. موسسات خیریه جمع آوری کمک مالی برای ببر, محبوب ترین, انتخاب, دریافت شش برابر کمک های مالی از سازمان های خیریه برای گونه ها مانند کوسه ها و خفاش ها, حمایت از بسیاری از Papworth را نتیجه گیری.

نتایج ممکن است توضیح دهد که چرا حیوانات مانند ببر و فیل ها—که مناسب ترین و یا همه Papworth معیار—تمایل به درخواست اکثر کمک های مالی در حالی که حیوانات مانند کوسه ها و خفاش ها و لاک پشت ها تقسیم مراتب کمتر از ضرب المثلی گلدان. مطالعه دیگری در پاریس پارک وحش به همین ترتیب یافت که بزرگ و رنگارنگ از گونه ها مانند زرافه و پلنگ مطرح شده 46 بار در بودجه کمتر محبوب کرکسهای و tarantulas.

هنوز فرمول کامل نیست. آن را حساب نمی کند برای تاثیر فرهنگ عامه می تواند در جرقه علاقه برای “زشت” گونه است. یک مطالعه اخیر در لهستان یافت که میمون پوزه دراز—یک بار با برچسب جهان زشت ترین پستاندار برای آن bizarrely بینی—دریافت افزایش کمک های مالی از طریق crowdfunding بعد از بازی در محبوب memes, poking سرگرم کننده در ظاهر خود را. که نشانه امیدوار کننده برای حفاظت کار برای حفاظت از کمتر جذاب denizens از دنیای حیوانات. “آنها ممکن است فقط نیاز به کمک اضافی به مردم توجه” Papworth می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de