مهندسی محققان توسعه داده اند یک دستگاه به اندازه یک ساعت مچی است که می تواند نظارت بر بدن یک فرد در شیمی برای کمک به بهبود عملکرد ورزشی و شناسایی مشکلات بهداشتی بالقوه. این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای همه چیز از تشخیص کم آبی بدن به پیگیری های ورزشی, بازیابی با برنامه های کاربردی اعم از آموزش نظامی به ورزش های رقابتی.

“این تکنولوژی اجازه می دهد تا ما را به آزمون برای طیف گسترده ای از متابولیت تقریبا در زمان واقعی می گوید:” مایکل دانیل, co-نویسنده مسئول از کاغذ در کار و استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و در مفصل دپارتمان مهندسی پزشکی در NC امور خارجه و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

متابولیت ها نشانگر است که می تواند نظارت برای ارزیابی یک فرد سوخت و ساز بدن. بنابراین اگر کسی سطوح متابولیت خارج از پارامترهای طبیعی آن را می توانید اجازه دهید مربیان و یا بهداشت حرفه ای می دانم که چیزی اشتباه است. برای ورزشکاران آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آموزش خیاطی تلاش برای بهبود عملکرد فیزیکی.

“برای این اثبات مفهوم مطالعه ما آزمایش عرق از شرکت کنندگان در انسان, و نظارت به صورت گلوکز لاکتات ، pH و حرارت” دانیل می گوید.

یک تعویض نوار در پشت دستگاه تعبیه شده است با سنسورهای شیمیایی. که نوار استوار در برابر یک کاربر از پوست از کجا می آید در تماس با کاربر از عرق. داده ها از سنسورها در نوار غزه در حال تفسیر سخت افزار در داخل دستگاه است که پس از ثبت نتایج و رله آنها را به یک کاربر گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند است.

“دستگاه اندازه متوسط دیده بان اما حاوی تحلیلی تجهیزات معادل چهار حجیم الکتروشیمی دستگاه در حال حاضر مورد استفاده برای اندازه گیری متابولیت سطح در آزمایشگاه” دانیل می گوید. “ما چیزی است که واقعا قابل حمل به طوری که آن را می توان در این زمینه است.”

در حالی که این کار برای این مقاله با تمرکز بر اندازه گیری قند لاکتات و pH سنسور نوار می تواند سفارشی برای نظارت بر مواد دیگر است که می تواند نشانگر سلامت و عملکرد ورزشی — مانند الکترولیت.

“ما خوش بین است که این سخت افزار می تواند فعال کردن فن آوری های جدید به منظور کاهش تلفات در طول نظامی و یا آموزش های ورزشی, با لکه بینی مشکلات قبل از آنها تبدیل به بحرانی” دانیل می گوید. “همچنین می تواند در بهبود آموزش توسط کاربران اجازه می دهد برای پیگیری عملکرد خود را در طول زمان. برای مثال چه ترکیبی از رژیم غذایی و متغیرهای دیگر را بهبود می بخشد یک کاربر توانایی به انجام?”

محققان در حال حاضر در حال اجرا یک مطالعه بیشتر به آزمایش این فن آوری که آن را در حال فرسوده توسط مردم تحت شرایط مختلف است.

“ما می خواهیم به تایید می کنند که این می تواند به ارائه نظارت مستمر هنگامی که در حال استفاده برای یک دوره طولانی از زمان” دانیل می گوید.

“در حالی که آن را دشوار است به منظور برآورد دستگاه ممکن است هزینه مصرف کنندگان هزینه آن تنها ده دلار به. و هزینه نوار — که می تواند برای حداقل یک روز — باید قابل مقایسه با گلوکز نوار استفاده شده توسط افراد مبتلا به دیابت.

“ما در حال حاضر به دنبال شرکای صنعت برای کمک به ما در کشف تجاریسازی گزینه برای این تکنولوژی” دانیل می گوید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de