توقف گسترش به سرعت در حال ظهور بیماری طول می کشد استادانه پزشکی کار پلیسی از جمله ردیابی افرادی که آلوده شده اند و بدانند وب سایت خود را از اطلاعات تماس که مراحل حیاتی به درک چگونه آن را منتقل می شود. ما مقامات بهداشت عمومی هستند پس کسانی که مسیرهای پیاده روی به سرعت شناسایی موارد جدید از ووهان coronavirus از جمله گزارش روز پنج شنبه از یک ششم ما عفونت—شوهر یک زن که بیمار شد و پس از سفر از چین برگشت به صفحه اصلی به شیکاگو—که به دنبال یک هفتم در کالیفرنیا در روز جمعه.

در عین حال وجود یک پتانسیل برای جانشینی یک انحراف است که پرت کردن محاسبات دقیق. به دلایلی که هنوز مشخص نیست برخی از افراد شناخته شده به عنوان فوق العاده-پخش انتقال بیماری خیلی بیشتر از دیگران به آسانی و به بسیاری از مردم. مانند یک عفونی نارنجک آنها می تواند مجموعه ای خاموش ناگهانی خوشه ای از بیماری. “این فوق العاده-پخش حوادث بسیار منحصر به فرد و سقوط از جهان به طور متوسط می گوید:” مایکل Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی و مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. در عین حال فوق العاده در حال گسترش می توانید شکل مسیر از شیوع در راه های غیر منتظره ساخت آن را سخت تر برای کنترل. به جای آلوده کردن فقط چند نفر هستند که به آنها فوق العاده-پخش سهوا ممکن است آلوده ده—که به گسترش این بیماری در جاهای دیگر.

وجود ندارد خاص نرخ انتقال که واجد شرایط یک فرد به عنوان یک سوپر پخش آن بستگی دارد به طور متوسط برای هر بیماری است. در طول شیوع بیماری سارس در یک مطالعه همکاری بین ما و مقامات بهداشتی تنظیم آن را در هر کسی که آلوده حداقل هشت نفر است. زمانی که برای ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) coronavirus را شکست کره جنوبی در سال 2015 کارشناسان وجود دارد مجموعه ای از محدودیت در هر کسی که تا به حال آلوده شش یا بیشتر.

تا کنون تنها یک اشاره از سوپر, پخش كردن, ظاهر در میان شیوع کروناویروس در ووهان چین: یک بیماری تنفسی متخصص به یک گزارش اولیه که 14 بیمارستان کارگران بیمار شد از یک بیمار است. اما با توجه به سابقه دیگر رمان coronaviruses و افزایش سریع در تعداد موارد در چین برخی از خوشه های عفونت به احتمال زیاد وجود دارد.

شیوع این بیماری در چین می تواند شامل افرادی که آلوده به بسیاری از دیگران—به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در گسترش این بیماری به هیچ کس. اما الگوهای سخت است برای تشخیص میگه لری اندرسون, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری در آتلانتا. “سوپر پخش كردن, حوادث ممکن است اتفاق می افتد اما ما نمی دانیم که در مورد آنها می گوید:” اندرسون بود که قبلا با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که در آن او به رهبری آمریکا در واکنش به سال 2003 شیوع سارس.

فوق العاده-گسترش نقش مهمی در بسیاری از بیماری ها از ابولا به سل است. دهه پیش یک تیم از اپيدميولوژيستها در دانشگاه آکسفورد تجزیه و تحلیل الگوهای در گسترش مالاريا و HIV و دیگر بیماری ها می شود که 20 درصد از افراد آلوده گسترش 80 درصد از عفونت برآورد که معروف شد به عنوان قاعده 20-80. (این نسبت می تواند متفاوت باشد به دلیل انتقال برخی از بیماری بیشتر به شکل فوق العاده, پخش كردن, از دیگران, اما مفهوم کلی دارد.)

فوق العاده پخش شد در خصوص سرنوشت ساز در گسترش سارس ژنتیکی پسر عموی ووهان ویروس, سازمان بهداشت جهانی بعد به این نتیجه رسیدند. مانند ووهان ویروس سارس است coronavirus که به نظر می رسد که منشأ در خفاش ها و گسترش به انسان از طریق برخی دیگر از حیوان آلوده در بازار است. در تاریخ 31 ژانویه سال 2003 قبل از سارس حتی تا به حال نام آن یک بیمار با یک فرم غیر معمول از پنومونی منتقل شد و در میان سه بيمارستان در گوانگژو چین در روند آلوده 82 نفر از جمله راننده آمبولانس. چند هفته بعد یک پزشک که خود را تبدیل به بیمار از درمان بیماران مبتلا به پنومونی آتیپیک ماند در هتل متروپل در هنگ کنگ است. او آلوده 12 نفر وجود دارد—مسافران که در زمان بیماری به سنگاپور و ویتنام و کانادا و ایرلند و ایالات متحده است. کسانی که فوق العاده, پخش كردن, حوادث نیست شناسایی حق دور—اما آنها بعد از آن دیده می شد به عنوان بحرانی برای توسعه زود هنگام از شیوع بیماری است.

سال بعد محققان هنوز نمی دانم که چرا برخی از بیماران گسترش سارس به طور گسترده و دیگران نیست. به طور کلی سارس بود و نرخ انتقال (شناخته شده به عنوان R-صفر و یا R0) از دو به پنج معنی که به طور متوسط هر فرد آلوده بود و انتظار می رود به گسترش آن به دو تا پنج نفر است. نرخ انتقال از ووهان ویروس است که تصور می شود حدود 2.6 بر اساس کار نیل فرگوسن, یک کارشناس در امپریال کالج لندن در مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی ،

“ما نمی توانیم به یکی از آنها اشاره ژنتیکی امضای یک کوروناویروس که اجازه می دهد تا آن را به فوق العاده گسترش می گوید:” علامت دنیسون, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه وندربیلت که مطالعات coronaviruses. آن را ممکن است چیزی منحصر به فرد در چگونه این ویروس تکرار و در برخی افراد و یا آن را ممکن است به شدت فرد علائم او می گوید. “مردم خواهد بود در حالت آماده باش فوق العاده در حال گسترش به عنوان یک خطر برای این ویروس” او می گوید.

برای تعیین میانگین نرخ انتقال از رمان ویروس اپیدیولوژی استفاده از ریاضی در مدلسازی به دنبال سرعت و مسیر از وقوع. در زمان وقوع اولین بيماران بستری در ووهان در اواسط ماه دسامبر; آنها تا به حال تمام شده به بازار است که فروش گوشت و غذاهای دریایی و حیوانات زنده. این پنج مورد از هفت هفته بعد تمام استان ها در سرزمین اصلی چین را تایید موارد است. در سطح جهانی توسط جمعه 9,925 موارد گزارش شده بود در 24 کشور جهان است. (شمارش موارد دشوار است, به خصوص اگر وجود دارد بسیاری از مردم با علائم خفیف که تست شده و واقعی در مجموع ممکن است چندین سفارشات از قدر بالاتر است.) در مقابل سارس بیمار 8,098 مردم در حدود هشت ماه بین ماه های نوامبر 2002 و پایان شیوع زیر جولای.

ورنر Bischoff, یک متخصص بیماری های عفونی در ویک فارست دانشکده پزشکی در وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی به بررسی پویایی آنفولانزا با استفاده از هوا نمونه را به تصرف ویروسی ذرات ساطع شده از بیماران در تلاش برای درک بهتر بیماری تنفسی گسترش می یابد. آن آسان نبود. از 61 بيمار مبتلا به آنفلوانزا که مورد آزمایش قرار گرفتند در طول 2010-11 فصل آنفولانزا تنها 26 به مقادیر قابل تشخیص از ویروس. اما پنج نفر از این بیماران (یا 19 درصد) فوق العاده بود-قطره چکان که منتشر شد به عنوان بسیاری که 32 بار بیشتر هوابرد ذرات ویروسی از دیگران است. “ما در تلاش برای پیدا کردن برخی از عوامل خطر که نشان داد که کسی که یک سوپر-امیتر. ما می تواند هر چیزی را پیدا کند می گوید:” Bischoff که اشاره می کند که با چند تا سوپر-قطره چکان چنین تفاوت خواهد بود برای تشخیص میان این مطالعه افراد است.

هدف قرار دادن فوق العاده پخش خواهد به وضوح کمک به کاهش عفونت و اگر آنها می تواند شناسایی شود—اگر چه اقدامات کنترل نمی شود به عنوان اژدهایی به عنوان آنها با معروف ترین سوپر-پخش در تاریخ است. حصبه مریم ایرلندی کوک که مشغول به کار در نیویورک در اوایل 1900s به طور مستقیم آلوده ده ها تن از مردم و باعث شیوع بیماری حتی اگر او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. او 26 سال در قرنطینه در یک جزیره است.

امروز 195 هواپیمایی مسافران بازگشت از ووهان در حال قرنطینه به مدت 14 روز در یک پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا است. آمریکایی ها با تایید موارد در حال درمان در بیمارستان جداسازی اتاق طراحی شده است که برای جلوگیری از گسترش. بیماری های عفونی اسناد می گویند که اگر شما سرفه و تب و شما شده اند در اطراف هر کسی که به تازگی از سفر به چین, شما تقریبا قطعا لازم نیست که رمان coronavirus. اما آنها هنوز هم می خواهید شما به دنبال اولیه مشاوره که شامل همه از جمله کمتر-از-سوپر پخش: پوشش خود را سرفه شستن دست های خود و ماندن در خانه اگر شما مریض است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • هالیوود شرط در آینده از سریع کلیپ و صفحه نمایش کوچک
  • پول های کثیف و بد علم در آزمایشگاه رسانه ای دانشگاه MIT
  • گربه ها در حال ساخت استرالیا bushfire تراژدی حتی بدتر
  • عمومی, انفجار خصوصی یا چت ؟ رسانه های اجتماعی نقشه راه میانه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im