جنگ جهانی اول کلاه محافظت در برابر امواج شوک فقط به عنوان به خوبی به عنوان طرح های مدرن

مهندسین پزشکی از دانشگاه دوک نشان داده اند که با وجود پیشرفت های قابل توجهی در حفاظت از پرتابه شناسی و بلانت اثرات مدرن نظامی کلاه هیچ بهتر است در محافظت از مغز از امواج شوک ایجاد شده توسط انفجار در نزدیکی از جنگ جهانی اول صورت گرفت. و یک مدل به طور خاص Adrian کلاه در واقع انجام شده بهتر از طرح های مدرن در حفاظت از سربار انفجار.

این تحقیقات می تواند کمک به بهبود انفجار حفاظت از آینده کلاه طریق انتخاب مواد مختلف لایه بندی مواد مختلف متفاوت امپدانس صوتی و یا تغییر خود را در هندسه.

این نتایج به نظر می رسد آنلاین در تاریخ 13 فوریه در مجله PLOS ONE.

“در حالی که ما متوجه شد که تمام کلاه های ارائه شده یک مقدار قابل توجهی از حفاظت در برابر انفجار ما را شگفت زده برای پیدا کردن که 100 سال از کلاه ایمنی انجام می شود فقط به عنوان به خوبی به عنوان مدرن آنهایی که گفت:” Joost Op ‘t Eynde, یک مهندسی پزشکی دانشجوی دکتری در دانشگاه دوک و نویسنده اول این مطالعه. “در واقع, برخی از تاریخی کلاه های انجام شده بهتر است در برخی موارد.”

محققان تنها به تازگی شروع به مطالعه مغز آسیب یک موج شوک می تواند خود را در آن-و دلیل خوب است. کلاه در اصل طراحی شده برای محافظت از نفوذ اشیاء مانند گلوله و ترکش و انفجار امواج را از طریق کشتن ریوی تروما طولانی قبل از آنها حتی جزئی باعث صدمه به مغز.

با ظهور زره بدن, اما, سربازان ریه بسیار بیشتر حفاظت شده از جمله انفجار از آنها استفاده می شود. این امر موجب بروز بيماری های ناشی از تروما پس از انفجار به افت بسیار پایین تر است که از مغز یا ستون فقرات در درگیری های نظامی مدرن با وجود تفاوت در انفجار تحمل.

در حالی که وجود داشته است که مطالعات نشان می دهد, مدرن, کلاه ارائه یک درجه حفاظت از امواج شوک در حال حاضر هیچ مستقر کلاه ایمنی شده است به طور خاص طراحی شده برای انفجار حفاظت. و از آنجا که سربازان امروز دچار شوک امواج در حالی که با پوشیدن زره بدن نیستند که متفاوت از سربازان 100 سال پیش دچار شوک امواج در حالی که در ترانشه Op ‘t Eynde تصمیم گرفت برای دیدن اگر آن طرح های ارائه شده هر درس آموخته می شود.

“این مطالعه به بهترین دانش ما برای اولین بار به بررسی محافظ قابلیت های این تاریخی مبارزه با کلاه ایمنی در برابر انفجار” گفت: Op ‘t Eynde.

کار با کامرون “دیل” باس, دانشیار استاد تحقیقات مهندسی پزشکی در دانشگاه دوک Op ‘t Eynde ایجاد یک سیستم برای تست عملکرد از جنگ جهانی اول کلاه از پادشاهی متحده/ایالات متحده (برودی) فرانسه (آدریان) آلمان (Stahlhelm) و فعلی ایالات متحده در مبارزه با نوع (پیشرفته مبارزه با کلاه).

محققان زمان نوبت قرار دادن مختلف کلاه ساختگی سر مجهز به سنسور فشار در مکان های مختلف. سپس آنها قرار داده سر به طور مستقیم در زیر یک شوک که تحت فشار بود با helium تا یک غشاء دیوار پشت سر هم انتشار گاز در یک موج شوک. کلاه های تست شد با امواج شوک از قدرت های مختلف هر کدام مربوط به یک نوع متفاوت از توپخانه پوسته انفجار از فاصله یک تا پنج متر دور.

مقدار فشار با تجربه در تاج سر شد و سپس نسبت به مغز آسیب خطر, نمودار ایجاد شده در مطالعات قبلی. در حالی که تمام کلاه های ارائه شده پنج تا ده برابر کاهش خطر متوسط مغز خونریزی خطر برای کسی که با پوشیدن حدود-1915 فرانسوی “آدریان” کلاه کمتر از برای هر یک از دیگر کلاه آزمایش از جمله مدرن و پیشرفته مبارزه با کلاه.

“نتیجه جذاب است چون کلاه فرانسوی تولید شده با استفاده از مواد مشابه به عنوان آن آلمان و همتایان انگلیسی و حتی تا به حال یک دیوار نازک تر گفت:” Op ‘t Eynde. “تفاوت اصلی این است که کلاه به حال تاج در بالای تاج آن. در حالی که آن را طراحی شده برای منحرف کردن گلوله این ویژگی نیز ممکن است منحرف امواج شوک.”

آن را نیز ممکن است که به دلیل فشار سنسور نصب شده بود به طور مستقیم در زیر تاج تاج ارائه اضافی اولین لایه برای انعکاس موج شوک. فرانسه و کلاه نشان نمی دهد همان استفاده در سنسور فشار در هر مکان دیگر. برای مکان های مانند گوش و عملکرد به نظر می رسید دیکته شده توسط عرض از کلاه لبه و چقدر از سر آن واقع پوشش داده شده است.

به عنوان مدرن کلاه, Op ‘t Eynde theorizes که آن لایه ساختار ممکن است مهم در عملکرد آن است. چون یک موج شوک منعکس شده است در هر زمان آن برخورد مواد جدید و متفاوت با امپدانس صوتی این لایه ساختار مدرن کلاه ممکن است کمک به آن انفجار حفاظت.

اما مهم نیست که کلاه ایمنی مورد آزمایش قرار گرفت که نتایج به وضوح نشان داد که کلاه ممکن است بازی به خصوص نقش مهم در حفاظت در برابر خفیف انفجار ناشی از ترومای مغزی. به گفته محققان این یافته ها به تنهایی نشان می دهد اهمیت ادامه این نوع تحقیقات به طراحی کلاه ایمنی است که می تواند بهتر جذب امواج شوک از نزدیک سربار انفجار.

“تفاوت ساده در تاج یا گسترده تر لبه می توانید در انفجار حفاظت را نشان می دهد چقدر مهم است این خط از تحقیقات می تواند” گفت: Op ‘t Eynde که در ابتدا به دوک در یک بورس تحصیلی از بلژیک, آمریکا, آموزشی, بنیاد تاسیس شد و با کمک های مالی از آمریکا تلاش های امدادی در بلژیک در طول جنگ جهانی اول “با تمام مواد مدرن و تولید ما دارای قابلیت های امروز, ما باید قادر به ایجاد بهبود در کلاه طراحی است که محافظت از امواج انفجار بهتر از کلاه امروز یا 100 سال پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر