بله سگ خود را می خواهد برای نجات شما

چه باید بکنید. شما یک سگ است. خود را صاحب است به دام افتاده در یک جعبه و گریه برای کمک. آیا شما آگاه باشید از ناامیدی ؟ اگر چنین است, می تواند شما را? و چه چیزی بیشتر شما واقعا می خواهید به?

که چه جاشوا ون Bourg و کلایو Wynne می خواستم به می دانم که زمانی که آنها به سگ فرصتی برای نجات خود ،

تا زمانی که به تازگی تحقیقات کمی انجام شده است در سگ’ بهره در نجات انسان ها, اما این چیزی است که انسان ها آمده اند به انتظار از خود را سگ اصحاب — یک افسانه قدمت آن به Lassie و به روز محبوب پیچ.

“این یک فراگیر افسانه گفت:” ون Bourg یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ایالتی آریزونا بخش روانشناسی.

به سادگی رعایت سگ نجات کسی نیست به شما بگویم که بسیار ون Bourg گفت. “چالش دشوار است که بدانند چرا آنها آن را انجام دهد.”

بنابراین ون Bourg و Wynne یک ASU استاد روانشناسی و مدیر سگ علم Collaboratory در ASU راه اندازی یک آزمایش ارزیابی 60 حیوان خانگی سگ’ گرایش به نجات صاحبان آنها. هیچ یک از این سگ تا به حال آموزش در این تلاش.

در آزمون اصلی هر مالک بود و محدود به یک جعبه بزرگ مجهز به نور-وزن درب آن سگ می تواند حرکت به کنار. صاحبان جعلی پریشانی با تماس با خارج “کمک” یا “به من کمک کند.”

از قبل محققان مربی صاحبان طوری گریه می کند خود را برای کمک صدا معتبر. علاوه بر این صاحبان اجازه نداشتند به تماس های خود را از نام سگ که تشویق سگ به عمل اطاعت و نه از سر نگرانی برای صاحب خود را رفاه.

“حدود یک سوم از سگ های نجات خود را مضطرب صاحب که صدا بیش از حد چشمگیر خود را در آن اما واقعا چشمگیر است که شما را به یک نگاه دقیق تر” ون Bourg گفت.

چرا که دو چیز در معرض خطر هستند در اینجا. یکی از سگ تمایل به کمک به صاحبان آنها و دیگر این است که چگونه به خوبی سگ درک ماهیت کمک کند که مورد نیاز بود. ون Bourg و Wynne بررسی این عامل در تست های کنترل — آزمون که فاقد مطالعات قبلی.

در یک تست کنترل زمانی که سگ به تماشای یک محقق رها کردن مواد غذایی, جعبه تقسیم, تنها 19 از 60 سگ باز جعبه به دریافت مواد غذایی است. بیشتر سگ نجات صاحبان آنها برگرفته از مواد غذایی است.

“کلید کار اینجا این است که بدون کنترل برای هر سگ را در درک چگونه به باز کردن جعبه نسبت به سگ که نجات صاحبان خود را تا حد زیادی اهمیت جلوه بسیاری از سگ ها که می خواستند برای نجات خود صاحبان” ون Bourg گفت.

“واقعیت این است که دو سوم از این سگ حتی باز کردن جعبه برای مواد غذایی است که خیلی از نشانه های قوی که نجات نیاز به بیش از فقط انگیزه وجود دارد چیزی دیگری درگیر است که توانایی جزء” ون Bourg گفت. “اگر شما نگاه کنید فقط آن دسته از 19 سگ است که به ما نشان داد که آنها قادر به باز کردن درب در مواد غذایی, آزمون 84 درصد از آنها را نجات صاحبان آنها. بسیاری از سگ می خواهید برای نجات شما, اما آنها نیاز به دانستن چگونه است.”

در یکی دیگر از تست کنترل ون Bourg و Wynne نگاه در آنچه اتفاق افتاده است زمانی که صاحب نشسته داخل جعبه و با آرامش با صدای بلند بخوانید و از یک مجله. چیزی که آنها پیدا شد که چهار کمتری سگ 16 از 60 جعبه را باز کرد در آزمون خواندن از پریشانی تست.

“بسیاری از زمان آن را لزوما در مورد نجات” ون Bourg گفت. “اما که نمی تواند هر چیزی دور از چگونه ویژه سگ واقعا هستند. سگ بیشتر می شود به یک ساختمان در حال سوختن فقط به این دلیل آنها نمی تواند ایستاده به غیر از صاحبان آنها. چه شیرین است ؟ و اگر آنها می دانند که شما در پریشانی که فقط یو پی اس حول و حوش.”

این واقعیت است که سگ را باز کردن جعبه بیشتر در پریشانی تست از خواندن تست کنترل نشان داد که نجات نمی تواند توضیح داده شده صرفا توسط سگ مایل به نزدیکی صاحبان آنها.

محققان همچنین مشاهده هر رفتار سگ در طول سه سناریو. آنها اشاره کرد رفتارهایی که می تواند نشان می دهد استرس مانند ناله پیاده روی پارس و خمیازه کشیدن.

“در طول پریشانی تست سگ شدند خیلی بیشتر, تاکید,” ون Bourg گفت. “هنگامی که خود را مالک بود و مضطرب آنها barked بیشتر و آنها whined بیشتر. در واقع وجود هشت سگ که whined و آنها را در طول پریشانی تست. تنها یک سگ دیگر whined که برای مواد غذایی است.”

بیشتر چه, دوم و سوم تلاش برای باز کردن جعبه در طول پریشانی تست را ندارد سگ کمتر استرس از آنها در اولین تلاش. که در مقایسه با خواندن تست که در آن سگ که در حال حاضر شده است در معرض این سناریو کمتر تاکید کرد در سراسر تکرار انجام گرفت.

“آنها شد سازگار” ون Bourg گفت. “چیزی در مورد مالک پریشانی مقابله با این عادت. وجود دارد چیزی در مورد مالک خواستار کمک است که باعث می شود سگ نمی آرامتر با قرار گرفتن در معرض مکرر.”

در اصل این فرد رفتارهای شواهد بیشتری از “عاطفی سرایت” انتقال استرس از صاحب به سگ, توضیح می دهد که ون Bourg یا آنچه انسان را از همدلی است.

“چه جالب در مورد این مطالعه” وین گفت: “این است که آن را نشان می دهد که سگ واقعا در مورد مراقبت از خود مردم است. حتی بدون آموزش بسیاری از سگ سعی خواهد کرد و نجات افرادی که به نظر می رسد در پریشانی — و زمانی که آنها شکست ما هنوز هم می توانید ببینید که چگونه آنها ناراحت هستند. نتایج حاصل از کنترل آزمایشات نشان می دهد که سگ ها که موفق به نجات مردم خود قادر به درک آنچه که به انجام — این است که آنها نمی مراقبت در مورد خود مردم است.

“ما می خواهیم به بررسی این که آیا این سگ که نجات انجام این کار برای به دست آوردن نزدیک به خود مردم و یا اینکه آیا آنها هنوز هم باز کردن جعبه حتی اگر که نیست به آنها این فرصت را به گرد هم می آیند با خود انسان” وین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر