خود ادم تنومند و بدقواره بسته کاغذ توالت از Costco. شما با سرعت خانه تا هیچ کس دیوانه Maxes شما خاموش بزرگراه ها و سرقت گنج خود را و بلافاصله rip باز کردن بسته بندی پلاستیکی و پرتاب آن را در سطل بازیافت. شما ذخیره کردن رول در حمام, بلکه پنهان کردن آنها را در اطراف خانه خود را در مورد خانواده می شود کمتر از یک و بیشتر از یک رایگان-برای-همه و همه به پایان می رسد تا مبارزه به مرگ بیش از TP.

چند روز بعد شما خود را بازیافت بدانند که بسته بندی های پلاستیکی را پیدا خواهد کرد زندگی جدید را به عنوان بسته بندی های پلاستیکی در جای دیگر. واقعیت این است که آن را تبدیل به زباله به دلیل این که سرمایه داری, نمی توان آن را از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازیافت آن حتی در بهترین زمان. اما در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شدن حتی بی باک بازیافت مانند بطری و قوطی و مقوا هستند و در بسیاری از مکان برای رفتن مستقیم به روگرفت.

در برخی از راه همه گیر شده است بزرگ برای محیط زیست: با صنایع سنگین تعطیل و کمتر اتومبیل در جاده ها ما خارج می گردند کمتر گازهای گلخانه ای و کیفیت هوا بسیار بهبود است. “جهان است تنفس بهتر عینی می گوید:” تام Szaky بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازیافت شرکت TerraCycle. “این طنز بزرگ—جهان قادر به تنفس بهتر اما از خواب بیدار حتی بزرگتر زباله بحران است.”

بازیافت شد و در حال حاضر در یک بحران در سال های اخیر با توجه به تلاقی عوامل است. اما در حال حاضر coronavirus همه گیر است که در اینجا به زانو آن است. “بسیاری از بازیافت به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت نیز توقف این سرویس می گوید:” Szaky. “بازیافت—که در مرتب کردن بر اساس از یک تصادف—در حال حاضر حتی بدتر است.”

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

صنعت بازیافت مبتلا شده است سه نفر از آفات. اول با توجه به این که پلاستیکی نفت است که کاهش قیمت نفت—به عنوان آنها در سال های اخیر—پلاستیک ارزان تر می شود به. این فساد اقتصاد بازیافت. به لحاظ مالی امکان پذیر است, یک عملیات بازیافت به پول بیشتری را از آنچه در آن هزینه های جمع آوری زباله و روند آن است. اگر نفت و در نتیجه پلاستیک ارزان است برای شروع با—و coronavirus بحران به طور کامل حفره حفره قیمت نفت—آن را ندارد از نظر اقتصادی برای یک شرکت به فرآیند و فروش مواد بازیافتی اگر آنها تا پایان گران تر از پلاستیک باکره شرکت دیگر ساخت.

شما ممکن است فکر می کنم که علم عقب مانده است که آن را فقط ممکن است به بازیافت این مواد ما را می خواهید به یا شاید که بازیافت زیرساخت نیست و به اندازه کافی قوی. “این هیچ ربطی به با که می گوید:” Szaky. “این همه چیز را با اقتصادی معادله: وجود دارد یک مدل کسب و کار?”

دلیل دوم این است که برای چند دهه آمریکا به فروش می رسد کوه ها از مواد قابل بازیافت به چین برای پردازش. اما در سال 2018 چین گفت: هیچ با تشکر از همه که دیگر و واردات پلاستیک و مخلوط کاغذ. که بخشی از این کشور را تلاش برای تقویت خود و داخلی جمع آوری زباله و خوب نیست که کشور خود را غرق در بطری های پلاستیکی. که در سمت چپ ما بدون یک بازار گسترده که بر اساس آن به jettison خود را هدر ندهید.

“سوم چیزی است که هیچ کس متوجه است که این کیفیت از زباله است که رفتن به پایین می گوید:” Szaky. این است که شناخته شده به عنوان “lightweighting” و آن اتفاق می افتد قبل از همه گیر آغاز شد. با ساخت بطری های پلاستیکی نازک تولید کننده صرفه جویی در پول با استفاده کمتر از پلاستیک. اما Szaky می گوید: “آن می شود به تدریج کمتر سودآور برای زباله شرکت به زحمت بازیافت.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

و بنابراین یک صنعت در حال حاضر در جنجال و هیاهو اجرا شده است بی پروا به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر تنها-استفاده از پلاستیک در حال محبوب تر از همیشه به عنوان مردم وحشت-خرید اقلام یکبار مصرف مانند بطری آب به همراه دیگر محصولات پیچیده با خیال راحت در محدوده پلاستیک مانند ضد عفونی کننده دست و بافت ها و مواد غذایی. پس از آن البته مردم اسکراب این همه با مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب خود را بسته بندی شده در واحد-استفاده از ظروف پلاستیکی.

کاغذ توالت فروش در ایالات متحده در ماه مارس شد تا 112 درصد از سال قبل—و خواهد شده اند به مراتب بالاتر اگر نیست آن را برای کمبود—در حالی که اسپری ضد عفونی کننده بودند تا 343 درصد است. در آخرین هفته از ماه فوریه ضد عفونی کننده دست فروش شدند تا 313 درصد از همین هفته در سال گذشته است. آمازون استخدام 100,000 اضافی کارگران را به نگه دارید تا با تقاضا—بسته بندی جداگانه بسته بندی محصولات در جعبه های مقوایی محدود به آستان خود را.

علاوه بر این رستوران که در آن شما استفاده می شود به خوردن غذا کردن صفحات با استفاده از ظروف فلزی در حال حاضر به فروش می رساند شما برو کیسه پر از جداگانه بسته بندی ظروف. و من شک دارم شما می خواهید به استفاده مجدد از آن ، در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شما حتی اجازه را به خود قابل استفاده مجدد از کیسه های خرید به فروشگاه مواد غذایی دیگر مبادا شما را به این ویروس از خانه خود را برای مقابله با پرداخت. در اوایل ماه مارس استارباکس متوقف پر کردن مشتریان قابل استفاده مجدد فنجان به همین دلیل قبل از بستن فروشگاه ها در دسترس نباشد. “پس disposability رفتن مانند دیوانه” می گوید Szaky. “و در طول Covid ما دیدم که بازیافت معادله که بد بود به هر حال روند پایین است و حتی بدتر است.”

حتی اگر این صنعت می تواند رسیدگی به این له از “بازیافت” و حتی اگر آن را از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای پردازش تمام چیزهای بسیاری از بازیافت باید تعطیل در پاسخ به این بیماری همه گیر. منظقه برنامه های بازیافت شده اند به حالت تعلیق توسط ده ها تن از شهرستان و دولت های محلی از میامی به لس آنجلس با توجه به تجارت انتشار زباله شیرجه رفتن. بازیافت امکانات در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای محافظت از کارگران خود را که در مورد ویروس قرار گرفتن در معرض از دست زدن به مواد.

TerraCycle می شود که بسیاری از آن بازیافت از فروشگاه های دارای وضوح دیده می شود مواد خشک بیش از حد. “منظورم این است که ما باید مجموعه نقاط در 100000 خرده فروشان در سراسر جهان و همه کسانی که بسته در حال حاضر می گوید:” Szaky.

علاوه بر این بیش از نیمی از کشورهای با ظرف رستگاری برنامه ها—راه شما به عنوان یک فرد می توانید پول برای هر یک می تواند یا بطری را جمع آوری—به طور موقت تعلیق اجرای. “مواد است که به طور معمول پیدا کردن راه خود را به بازیافت در حال هدایت به محل های دفن زباله و زباله سوز می گوید:” راشل Meidl یک همکار در دانشگاه رایس بیکر موسسه که مطالعات پلاستیک.

ساخت بدتر است سیل از زباله بیرون آمدن از بیمارستان های در حال اجرا در overdrive در حال حاضر: شما فقط نمی تواند بازیافت پلاستیک سپر صورت یک دکتر استفاده می شود در حالی که درمان یک Covid بیمار است. هر biohazardous زباله های تولید شده از Covid-19 در تجهیزات پزشکی و یا نمونه از coronavirus آزمون سایت باید به درستی بسته بندی و ارسال به یک زباله های خطرناک تسهیلات برای سوزاندن.

تمام گفته coronavirus بحران تولید بیشتر و بیشتر زباله که یا آلوده یا نه مقرون به صرفه برای بازیافت و خواهد بود حتی اگر بازیافت زیرساخت ها هنوز هم در حال اجرا در ظرفیت کامل. “با رستوران ها تغییر را از, است که نیاز به استفاده از تنها با استفاده از پلاستیک مصرف کنندگان انباشت مواد غذایی و آب بطری شده و جامعه پزشکی به سرعت در حال تبدیل بیش از تجهیزات حفاظتی وجود دارد شده است بدون شک یک چشم انداز مثبت در پلاستیک زباله با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس” می گوید Meidl.

هنگامی که ما در نهایت دریافت یک واکسن و بحران شروع به افول ما آسمان دوباره پر کردن با دود به ما رفت و آمد و چرخش تا صنایع سنگین و وسوسه خواهد شد به تکیه بیشتر به شدت از همیشه تنها-استفاده از پلاستیک را از ترس های طولانی هر میکروب ها. اما وجود دارد راه هایی برای بهتر انجام دهید. TerraCycle مثلا اجرا می شود برنامه ای است که ارائه محصولات مانند شامپو در ظروف با دوام است که مشتریان کشتی هنگامی که این محصول از بین رفته است برای تمیز کردن و استفاده مجدد.

ما نیاز به این نوع رفتاری, تغییر, دلیل بازیافت نیست نوش دارو; در واقع این صنعت پلاستیک را فشار برای بازیافت کردم که ما به این ظروف سرباز یا مسافر. با تغییر سرزنش پلاستیکی آلودگی بر روی مصرف کنندگان صنعت دستکاری ما به فکر مشکل ما را حل کند. راه حل برای چند دهه گذشته شده است به منظور تشویق افراد برای بازیافت به تقاضا است که این صنعت متوقف تان شدیدا کردن خیلی تک-استفاده از پلاستیک. که روایت می تواند فاسد شده هر چند که دانشمندان در ادامه به کشف همه گیر پلاستیکی آلودگی: موجودات دریایی’ شکم پر با کیسه های پلاستیکی و میشوند وزش نسیم ملایم وزش باد از شهرستانها بر روی بکر میرسد.

مشکل این است که جامعه مدرن ما وجود نخواهد داشت و بدون چیز—آن را فقط بیش از حد لعنت مفید است. سرمایه گذاری از صنایع و دولت می تواند به توسعه بهتر بازیافت فن آوری و بیشتر به راحتی قابل بازیافت پلاستیک است که افزایش سودآوری بازیافت. اما این مسائل بیش از حد آیا ما فکر می کنم از پلاستیک به عنوان اصل یکبار مصرف و یا قابل بازیافت است. “خط پایین این است که مهم نیست که چقدر از بودجه دولت اختصاص داده است نسبت به تلاش های بازیافت می گوید:” Meidl “وجود دارد اول باید به طور قابل توجهی تغییر پارادایم در رفتار انسان که در آن پلاستیک است که تلقی به عنوان یک منبع و نه اتلاف.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im