شما می توانید در حال حاضر خرید نقطه ربات سگ—اگر شما $74,500

بوستون دینامیک است و در نهایت ساخت آن مکانیکی سگ در دسترس برای کسب و کار و توسعه دهندگان. اما می دانم که این توله سگ نیست برای همه است.

نقطه بوستون دینامیک” معروف ربات سگ وحی شرح زیر است من هر دستور. دستگاه traipses به جلو و سپس به طور خودکار همونطور بیش از یک تخت مطرح شده از سنگ. من آن را به سمت مرحله. من فرمان آن تا پرواز از پله ها که آن تکل را با سهولت. آن را مطابق با آن مطابقت زمانی که من هدایت آن را در یک توپ پزشکی, اگر چه آن طول می کشد یک جست و خیز کردن و برای یک لحظه دروغ فلج در پشت آن. اما با یک کلیک یک دکمه نقطه تاب و حقوق خود و recommences آن ramblings.

مانند تمام نشدنی اطاعت و در عین حال من هیچ جا در نزدیکی نقطه ای که رومینگ در مورد این شرکت در زمینه تست در بوستون. من خلبانی ربات از طریق مرورگر وب از راحتی از آپارتمان من در سان فرانسیسکو 3,000 مایل دور. با تقریبا صفر پوشیدگی من یا با استفاده از ربات را جلوی دوربین تغذیه به کلیک بر روی بیت از زمین—فکر می کنم از آن را مانند scooting در اطراف در گوگل نمای خیابان یا زدن من صفحه کلید های WASD در گران ترین بازی ویدئویی قابل تصور است.

چقدر گران بوستون دینامیک است و در نهایت گفته: $74,500. از امروز کسب و کار, توسعه دهندگان و دانشگاهیان می توانید خرید نقطه حداکثر دو هر مشتری به خوبی از آنچه در آن بود را به جمع آوری یک بسته از سگ ربات. تا زمانی که در حال حاضر این شرکت تنها اجاره ربات برای انتخاب adopters اولیه. آن کار می کرد با این شانس چند به ربات آماده برای زندگی در دنیای واقعی و در بخش های بزرگ به تعیین آنچه این mesmerizingly ماهر, ماشین, در واقع ممکن است خوب برای.

این نوع از عملیات از راه دور است یک پنجره به نقطه جوانه زدن حرفه ای. از طریق رابط وب من می آورد تا فیدهای از دوربین های نقطه چین همراه ربات بدن. آن را با استفاده از این مسیر پیدا کردن و شناسایی موانع مانند پله ها; کنترل الگوریتم و سپس به طور خودکار حرکت پاهای خود را, بنابراین به عنوان به نه شاقول کردن آنها. یک شرکت ساختمانی به عنوان مثال ممکن است برنامه نقطه را به یک مسیر در اطراف محل کار عکس گرفتن از پیشرفت در طول راه. اما در هر زمان یک اپراتور از راه دور می تواند کنترل ربات—پوشیدگی جای تعجب است که حداقل به این دلیل که پهنای باند بین اپراتور و ماشین صرف نیم مگابایتی و ارسال آن جایی بیش از حد خطرناک برای انسان است.

“بنابراین ما دیده ایم که در تولید معدن برقی آب و برق حتی تا حدی بیشتر [خطرناک] محیط در طول چند ماه گذشته به عنوان Covid آغاز شده است تأثیر این توانایی در واقع دسترسی به محل کار می گوید:” مایکل پری, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در بوستون دینامیک است. در واقع نقطه (با یک تبلت نصب شده بر روی آن صورت) به تازگی رفت و به کار در یک بیمارستان بوستون کمک صفحه نمایش مبتلا به این بیماری است. این وعده نقطه و هر تعداد دیگر به طور فزاینده ای پیچیده روبات: ما می خواهیم آنها را به انجام کسل کننده و خطرناک کار جمعی شناخته شده به عنوان “3 D” در رباتیک—که باید به معنای انسان را به خطر زندگی خود را.

حسن نیت ارائه میدهد از بوستون دینامیک

برای مقابله با انواع مشاغل نقطه می پذیرد و انواع فایل های پیوست. آن پردازنده دوربین نمی توانید ببینید به خصوص کنون, اما شما می توانید بند یک lidar واحد بر روی آن بسته را برای دیگر-محدوده ادراک. و یا شما ممکن است اضافه کردن یک high-res 360 درجه دوربین برای اهداف بازرسی. بوستون دینامیک مهندسین نیز کار بر روی یک بازوی روباتیک به صورت نقطه ای که شما را دیده اند ممکن است باز کردن درب چند سال به عقب. ربات است که به منظور یک پلت فرم های انعطاف پذیر: بوستون دینامیک است بسیاری از سال را صرف پالایش سخت افزار و نرم افزار است که به ربات های باور نکردنی تحرک اما فایل پیوست کمک خواهد کرد که واجد شرایط برای مشاغل خاص. یک کیت توسعه نرم افزار اجازه می دهد تا اپراتور برای سفارشی کردن بیشتر چگونه ربات رفتار و حواس خود جهان, به عنوان مثال ترکیب بینایی کامپیوتر مدل برای تشخیص نشانه های خاص در اطراف یک سایت کار.

بوستون دینامیک ” adopter اولیه برنامه که سال گذشته راه اندازی شد به منظور تعیین آنچه در آن دسته از مشاغل ممکن است—تا کنون ربات سگ مشغول به کار در معادن و سایت های ساخت و ساز و گشت به عنوان یک گارد امنیتی. “ما در آمد و با تعدادی از ایده های ثابت از آنچه در محیط های نقطه خواهد شد بیشتر مفید می گوید:” پری. “و ما به پایان رسید تا غربالگری را—حداقل در اولیه ما در جستجوی مشتریان—چیزهایی مانند ساخت محیط های که در آن ما فکر” من یک چرخ و یا ردیابی ربات خواهد بود بهتر ربات های تلفن همراه برای این فضا به دلیل آن را مسطح سازگار با محیط زیست.'” که زیرک نقطه بود overqualified.

این شرکت همچنین تا به حال یک مشتری بالقوه است که می خواستم یک فضای خاص surveilled—یک کار است که یک دوربین امنیتی می تواند به راحتی در کسری از قیمت می باشد. بنابراین نقطه نیست که کار هر دو. این پتانسیل دام از جمله یک ماشین پیچیده: خود هیپنوتیزم چابکی می تواند منحرف کردن اذهان از واقعیت آن است که در هسته خود یک ابزار بسیار گران قیمت در آن. در طول سال بوستون دینامیک است و قرار است در بسیاری از نشان دادن خاموش خود روبات’ مهارت های غیر طبیعی مانند انسان نما اطلس انجام backflip و نقطه دفع هاکی-چوب-دارای حق اعمال انسان است. اما کسانی هستند که بهترین رفتار—آنچه شما نمی بینید در حال شکست خورده طول می کشد. در حال حاضر این شرکت به طور فعال مدیریت انتظارات مشتریان خود را که ممکن است در شمارش بیش از حد از این دستگاه است.

آن را نیز وسوسه انگیز است که فرض کنیم که چون نقطه به طور خودکار مسیر در اطراف مردم به عنوان آن را با موانع دیگر که ربات کار خواهد کرد و در محله های نزدیک با انسان است. اما با آن وفق برنامه بوستون دینامیک محققان ربات برای بهتر مناسب برای کاوش در محیط های که در حال نامهربان به بدن انسان—فکر کردن در معادن و نیروگاه های هسته ای. انسان را به نشستن در یک اتاق در جایی دور تنظیم ایستگاههای بین راه برای نقطه به حرکت مستقل و خلبانی از راه دور ربات را در جام جم. “در این مرحله ما واقعا فکر می کرد که نقطه های صنعتی ربات طراحی شده برای کار دور از مردم می گوید:” پری.

حسن نیت ارائه میدهد از بوستون دینامیک

برای دریافت یکی از, شما می توانید سفارش از بوستون دینامیک سایت از امروز شروع و انتظار آن می رسند در شش تا هشت هفته. (این شرکت در حال حاضر تنها به گرفتن سفارشات در ایالات متحده است.) همه گیر مختل زنجیره تامین خود را برای یک بیت اما پری می گوید آنها به طراحی فرایند تولید در مقیاس بالا باید تقاضا افزایش می یابد. “همه قطعات وجود دارد قادر به دریافت روبات ها به دست مشتریان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است می گوید:” پری.

دلار 74,500 هزینه به منزله آشکار خرید راه—نه اجاره و دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی می توانید تخفیف در صورتی که شرکت تماس بگیرید. در بسته گنجانده شده دو باتری و یک سال گارانتی. که قیمت نقطه پری می گوید در نظر گرفته شده است به اعتصاب تعادل بین آنچه رباتیک محققان می تواند استطاعت و ارزش است که مشتریان شرکت های بزرگ ممکن است مشتق از نقطه—به عنوان مثال شاید یک نیروگاه می تواند در جلوگیری از خاموش کردن (در هزینه شاید 1 میلیون دلار در روز) به دلیل این ربات کمک به رفع یک مشکل و یا یک شرکت ساخت و ساز می تواند در جلوگیری از هزینه های بازسازی به دلیل نقطه کمک به پیگیری پیشرفت خود به کار سایت.

اما هشدار داده می شود: آن را فقط سگ ربات شما باید به پرداخت هزینه برای. “شما البته تمام هزینه های بازآموزی کارکنان و حمایت از کارکنان به دلیل کار خود را تغییر داده اند با استفاده از یک ابزار پیچیده که می گوید:” جولی نجار یک roboticist و محقق در اخلاق و ظهور علوم گروه در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو. این است که یک نوع با نام تجاری جدید از اتوماسیون بسیار پیشرفته و ماشین آلات به منظور تکمیل مهارت های انسانی کارگران است. “افرادی که تصمیم گیرندگان در صنعت ممکن است کامل در کار خود را اما نه همیشه درک رباتیک قابلیت ها و محدودیت ها و خرید می توانید به اعتیاد به مواد مخدره همان راه بقیه از ما می تواند” او می گوید.

و بنابراین بوستون دینامیک ربات توله سگ trots را از لانه و به نیروی کار آماده برای یادگیری یک ترفند جدید و یا دو.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>