“است BGP امن و در عین حال” یک سایت جدید که نام و خجالت زده ارائه دهندگان خدمات اینترنت که نمی تمایل به مسیریابی.

برای بیش از یک ساعت در آغاز آوریل, سایت های بزرگ مثل گوگل و Facebook پراکنده برای swaths بزرگ از مردم است. مقصر نبود یک هک یا اشکال. آن مشکلات با اینترنت اطلاعات مسیریابی استاندارد شناخته شده به عنوان مرز دروازه پروتکل که اجازه داده بود که مقدار قابل توجهی از ترافیک وب را غیر منتظره مسیر انحرافی را طی طریق روسیه مخابرات. برای Cloudflare مدیر عامل متی, شاهزاده, این آخرین کلش.

BGP اختلالات اتفاق می افتد غالبا به طور کلی توسط حادثه. اما BGP نیز می تواند ربوده شده برای مقیاس بزرگ جاسوسی اطلاعات رهگیری و یا به عنوان یک نوع از حمله انکار سرویس. فقط در هفته گذشته ایالات متحده اجرایی سازمان نقل مکان کرد برای جلوگیری از چین و مخابرات از ارائه خدمات در آمریکا به دلیل اتهام فعالیت های مخرب است که شامل BGP حملات. شرکت هایی مانند Cloudflare نشستن در خط مقدم از BGP مقاومت. و در حالی که این شرکت نمی تواند رفع این مشکل به طور مستقیم آن را می توانید تماس بگیرید از کسانی که آهسته به کمک دفاع.

روز جمعه شرکت راه اندازی شده است BGP امن و در عین حال یک سایت است که باعث می شود آن را آسان تر برای هر کسی که به بررسی کنید که آیا خود ارائه دهنده خدمات اینترنت اضافه شده است که حفاظت های امنیتی و فیلتر است که می تواند BGP با ثبات تر. بهبود آن موثر با پذیرش گسترده از Isp ها شبکه تحویل محتوا مثل Cloudflare و دیگر ارائه دهندگان ابر. Cloudflare تخمین می زند که تا کنون حدود نیمی از اینترنت بیشتر محافظت می شود با تشکر از hitters سنگین مانند AT&T, سوئد مخابرات Telia و ژاپنی مخابراتی NTT اتخاذ BGP بهبود. و در حالی که Cloudflare می گوید به نظر نمی رسد مانند Rostelecom حادثه عمدی بود یا مخرب, روسی مخابراتی را که سابقه مشکوک BGP دخالت و مشکلات مشابه را نگه دارید تا برداشت تا زمانی که کل صنعت در هیئت مدیره.

“است که با گذشته بزرگ مسیر نشت از چند هفته پیش از روسیه آن را یک نقطه که در آن ما تیم مهندسی گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است, وقت آن است برای ما برای شروع نامگذاری بشود و شرکت های که انجام نمی دهد و این حق می گوید:” مدیر عامل شرکت Cloudflare متی شاهزاده. “هر چیزی که می رود اشتباه در هر نقطه بر روی اینترنت ما مقصر برای آن که حق است! ما مشتریان ما پرداخت مطمئن شوید که اتصال به اینترنت سریع و امن و قابل اعتماد است. بنابراین BGP یکی از این واقعا خسته کننده مناطق است که ما نمی توانیم حل کنیم.”

BGP است مانند یک GPS نقشه برداری, خدمات اینترنت, Isp ها را قادر می سازد به طور خودکار را انتخاب کنید که چه مسیر داده ها را بر روی اینترنت به چشم انداز وسیع از شبکه های. اما واقعا BGP است مانند استفاده از GPS نقشه برداری خدمات اجرا شده توسط خود را لجوج بستگان. پسر عموی خود را گام به پدر می گوید: “اوه را در این مسیر است. آن را سریع و امن و شما را وادار به تصویب خانه با دکوراسیون های هالووین” و شما فقط باید به او اعتماد کنند. اگر او نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد—مانند یک ISP تبلیغات بد BGP route—شما می تواند در نهایت در گیر بی پایان بازار ترافیک.

Cryptographic ابزار مسیر فیلتر و بهترین شیوه های Cloudflare و سازمان های دیگر شده اند با ترویج مانند حس ششم برای تشخیص زمانی که شما در حال گرفتن مشاوره بدی. آنها را اجرا و چک واقعی در BGP مسیرهای دیگر IPs هستند “اعلام” و یا ارائه به مطمئن شوید که آنها مشروع است و هیچ تبلیغاتی است یک مشکل مسیر.

است BGP امن و در عین حال خود را تست ISP با ارائه مشروع مسیر و نامعتبر یک بار دو صفحه. اگر ISP شما جلب نامعتبر مسیر و تنها بارهای صفحه و در مسیر عبور از آن تست. اما اگر آن را می پذیرد و هر دو مسیر به عنوان معتبر ISP شما با شکست مواجه خواهد شد به این معنی است که آن را هنوز اجرا BGP حمایت برای بررسی بد راه ها و فیلتر کردن آنها را.

حتی با تعداد زیادی خدمات هنوز ارائه نشده BGP حمایت شما هنوز هم می توانید درو مزایای از کسانی که نمی. شاهزاده توضیح می دهد که در طول یک اختلال مانند روسیه مخابرات حادثه Isp ها با استفاده از BGP بهترین شیوه را شناسایی مسئله اغلب به نام “مسیر نشت” و رد آن به نفع مشروع مسیر. بنابراین اگر خانه خود را از Wi-Fi می آید از Comcast که هنوز اجرا بهبود و شما می توانید اطلاعات تلفن همراه خود را از AT&T است که شما ممکن است مسائل مربوط به بارگذاری وب سایت های خاص و خدمات بر روی لپ تاپ خود را در طول یک BGP حادثه اما می تواند به آنها دسترسی داشته باشید خوب از گوشی های هوشمند خود را.

شما احتمالا لازم نیست که یک خط مستقیم به مدیر عامل شرکت ISP خود را به شکایت در مورد عدم فشار بر BGP حمایت. Cloudflare امیدوار است هر چند که این ابزار به منظور بالا بردن آگاهی در میان مصرف کنندگان در حالی که همچنین ارائه یک راه آسان برای بازیکنان صنعت برای دیدن و دیده می شود.

“BGP است 40-plus-سال پروتکل آن را یک معجزه اینترنت مشغول به کار بر روی آنچه که واقعا فقط یک اعتماد مبتنی بر سیستم به عنوان طولانی به عنوان آن است” شاهزاده می گوید. “بدیهی است که آن را حس می کند به بیشتر تأیید چرا که هر چیز دیگری است و جنون. و در عین حال! این مدت زمان طولانی به واقع که اجرا شده است. امیدوارم ما می توانیم با قرار دادن یک کمی از فشار افکار عمومی است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de