شما هنوز هم می تواند بازی *کلیپ رفتن* حتی زمانی که شما نمی توانید … برو

سازندگان در حال دیدن پررونق آمار استفاده در دوران coronavirus-اجتماعی ناشی از فاصله, Niantic است در مقابل موقعیت. بازی های این شرکت از جمله گوگل بروید, هری پاتر: جادوگران متحدو نفوذ—همه در ساخته شده است در اطراف این ایده از خروج از خانه و ملاقات با افراد در دنیای واقعی مکان.

در حال حاضر که کسانی که همه چیز غیر ممکن است و یا دلسرد برای بخش های بزرگی از جمعیت Niantic است که تنظیم آن بازی طراحی فلسفه به “در آغوش دنیای واقعی بازی از خانه” را به عنوان آن را می گوید در یک وبلاگ به روز رسانی دوشنبه.

“ما همیشه بر این باور بودند که بازی های ما می تواند شامل عناصر از داخل بازی است که تکمیل, هوای آزاد, ورزش و کشف DNA از آنچه ما در ساخت” شرکت می نویسد. “در حال حاضر زمان برای ما به اولویت بندی این کار با چالش کلیدی ساخت بازی در داخل خانه به عنوان هیجان انگیز و نوآورانه به عنوان ما, هوای آزاد, گیم پلی.”

به این منظور Niantic خواهد بود بهبود آن موجود ماجراجویی همگام ارتباط است که اجازه می دهد تا دستگاه تلفن همراه خود را پیگیری مراحل را به کسب پاداش در بازی حتی در حالی که شما در حال بازی نیست. Niantic می گوید آن را به روز رسانی خواهد شد که از ویژگی های “پس از آن کار می کند حتی بهتر با محیط داخلی جنبش و فعالیت” و “فعالیت هایی مانند تمیز کردن خانه خود را و در حال اجرا بر روی تردمیل تعداد نسبت به دستاوردهای بازی.”

کلیپ رفتن بازیکنان را نیز می تواند به تیم برای حملات بدون نیاز به جمع هم در جهان واقعی صورت گیرد. حوادث زندگی می کنند مانند (گاهی اوقات فاجعه) گوگل بروید جشنواره نیز خواهد بود رفتن مجازی با جزئیات بیشتر به زودی می آیند. و شرکت “به دنبال” راه هایی برای بازیکنان برای بازدید علاقه واقعی مکان های جهان عملا “تا زمانی که آنها می توانند یک بار دیگر بازدید از آنها را در فرد است.”
Niantic نیز برجسته بازی-تغییرات خاص است که آن را آسان تر به اهداف کامل و بدون ترک خانه. که شامل زودتر گوگل بروید به روز رسانی است که به شدت کاهش می یابد در بازی هزینه بخور و Pokéballs به طوری که بازیکن می تواند گرفتن مجازی مخلوقات بدون نیاز به حرکت می کند.

“در مناطق که در آن مجاز است توسط مقامات محلی در هوای آزاد پیاده روی تمرین با مناسب اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد به یک راه عالی برای کمک به رفاه روحی و جسمی و شما هنوز هم قادر به بازی بازی های ما در حالی که شما انجام دهید که” این شرکت اعلام کرد. “تغییرات ما در حال ساخت ارائه یک جایگزین که ممکن نیست.”

مجبور تغییرات کمی جالب توجه Niantic جاری صفر-تحمل جنگ با رباتها خودکار. در حالی که بسیاری از استفاده غیر مجاز این خدمات شخص ثالث به سطح بالا به سرعت و بدون در واقع بازی بازی با استفاده از GPS-کلاهبرداری توابع به سادگی پیدا کردن موجودات و عملا رسیدن به مکان های که آنها نمی تواند برسد در دنیای واقعی است. در حال حاضر که ما در حال همه گیر در داخل هر چند که جنبه ای از آنچه که استفاده می شود در نظر گرفته شود “تقلب” آغوش بودن است Niantic به یک درجه است.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • این هرزگرد کپی رایت-متخلف دنیای سفارشی-چاپ كم
  • کلروکين ممکن است مبارزه با Covid-19—و دره سیلیکون را به آن
  • این رباتهای صنعتی بیشتر ماهر با هر وظیفه
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *