روی صحنه در طول شب گذشته اصلی بحث در نوادا مایک بلومبرگ در بر داشت خود را با دوستان. اما او یک برنامه به برخی از امکانات جدید در کالیفرنیا است.

پیش از این دولت محوری اصلی در مارس 3, Mike Bloomberg انتخابات ریاست جمهوری است که استخدام بیش از 500 “معاون زمینه سازمان” در دولت در 2500 دلار حقوق ماهانه به صورت پاره وقت کار می کنند. یکی از مسئولیت های کلیدی است که به فشار pro-بلومبرگ پیام به مخاطبین خود را از طریق پیام متنی, و رسانه های اجتماعی. به عنوان وال استریت ژورنال در گزارش روز گذشته این تلاش می تواند هزینه مبارزات انتخاباتی میلیون دلار و ممکن است گسترش در سراسر کشور. این تنها آخرین نمونه از بلومبرگ (ارزش خالص: $64 میلیارد دلار) استقرار خود عملکرد بی حد و حصر ثروت در راه است که به نظر می رسد به پیچ و تاب و بسیار فیزیک دیجیتال ارتباطات سیاسی. با وجود ورود به مسابقه تا ماه دسامبر او در حال حاضر صرف تقریبا به همان اندازه در Google و Facebook ads به عنوان بقیه دموکراتیک زمینه ترکیب شده با توجه به داده های ردیابی شده توسط قلدر منبر تعاملی. و او ساخته شده است که امواج با پرداخت برخی از بزرگترین تاثیرگذاران در Instagram برای قرار دادن یک یورش Bloombergian memes.

بلومبرگ جدید تلاش طول می کشد استفاده از یک تکنولوژی مرسوم و شناخته شده به عنوان رابطهای سازماندهی. حامیان خود را آپلود تماس های شخصی به یک برنامه—بلومبرگ در مورد آن را به نام Outvote مورد استفاده توسط صدها نفر از نامزدهای دموکرات و مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که از این ارتباطات برای رسیدن به, با چه پیام است. این پلت فرم همچنین اجازه می دهد تا مبارزات انتخاباتی نشان می دهد مواد برای به اشتراک گذاشتن و یا بازتوییت و اجازه می دهد تا طرفداران گزارش در مورد اینکه آیا آنها باید. در نهایت کاربران تصمیم می گیرید چه چیزی آنها را در برنامه. این رویکرد بود که به طور گسترده مستقر شده توسط دموکرات ها در سال 2018 midterms است که اساسا یک روش با استفاده از تکنولوژی به ساده ترین شکل سیاسی سازماندهی وجود دارد: ترغیب مردم شما در حال حاضر می دانیم.

“ما اعتقاد داریم که ما دوستان و خانواده و همسایگان خود هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در مدنی دیالوگ و اقدام زمانی که آنها شنیدن در مورد درگیر شدن از افرادی که به آنها اعتماد و شناخته شده اند زمان طولانی” گفت: Naseem Makiya یکی از Outvote بنیانگذاران. “Outvote تسهیل این گفتگوها.”

این تحقیقات تجربی در این رابطه سازماندهی برنامه های محدود است اما پشتیبانی از Makiya خوش بینی. Donald P. سبز یکی از کارشناسان برجسته کشور در get-out-the-رای تکنیک به من گفت: مشارکت مردم اثر یک متن از یک دوست و رقیب که از چهره به چهره تعامل با canvasser.

در حالی که تمام مبارزات استخدام کارکنان که ممکن است به اشتراک گذاشتن شور و شوق خود را با دوستان و خانواده, که, مختلف حداقل در مقیاس از بلومبرگ تلاش برای turbocharge قدرت ارتباطات شخصی از طریق یک گردان از سازمان پرداخت. آن را تقریبا بیش از حد-تضاد کامل با سناتور برنی ساندرز که کمپین استوار در تضاد نسبت میلیاردرهای و سوخت سپاه از جوانان پرشور هواداران است. همچنین به نظر می رسد به جا به یک الگوی پیشرفت های فن آوری به ویژه در رسانه های اجتماعی که در ابتدا به نظر می رسد باز کردن و دموکراتیزه اما تکامل به ابزار اختیار داشت به طور موثر توسط بسیار غنی و قدرتمند است.

از سوی دیگر عمده تزریق پول نقد به یک تکنیک است که تساوی قدرت از اعتماد و صحت ممکن است پرداخت. خواهد این پیام را به عنوان فوتی و فوری اگر سخنرانان در آن برای پول ؟

“ما تا به حال مشتریان سعی کنید با استفاده از پرداخت داوطلبان در سال 2018 و آنها را خنثی به منفی مردم در انتخابات اثر—که چیزی است که ما به کمپین گفت: زمانی که از آنها خواسته ما” گفت: Michael Luciani یک از بنیانگذاران جمعه شرکت دیگر رابطهای سازماندهی, راه اندازی, در یک پیام به صورت متن. این یک مشترک مشاهدات در میان مبارزات انتخاباتی جانبازان.

“داشتن سازمان برای سال داوطلب canvassers شد موثر تر در زمان پس از زمان پس از زمان” گفت: بتسی هوور از بنیانگذاران از زمین بالاتر آزمایشگاه های مترقی تکنولوژی انکوباتور که بودجه Outvote و جمعه شرکت می باشد. “اگر شما می خواهید به درخواست کسی به صرف 20 تا 30 ساعت در هفته ایجاد و ترویج محتوای دیجیتال آن را حس می کند به آنها پرداخت—که کار درست را انجام دهد.” اما او گفت: این کمپین نیاز به مطمئن شوید که مردم آن استخدام متعهد به ارزش های آن.

در یک ایمیل ایسنا سخنگوی سابرینا سینگ تایید کرد که جدید برگزار خواهد شد انتظار می رود برای رسیدن به دوستان و خانواده برای ساخت پشتیبانی از بلومبرگ و رای دادن. اما مبارزات انتخاباتی نمی پاسخ به پرسش در مورد چگونگی سازمان در حال استخدام و یا اینکه آیا آنها انتظار می رود به فاش کردن که آنها در حال پرداخت می شود.

آن را سخت به انکار است که بلومبرگ هزینه های دارای تاثیر است. ملی نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد او افزایش به جایگاه دوم در بازار اولیه میدان مقدماتی او شب گذشته در بحث (یک دستاورد او ممکن است شروع دوم حدس زدن در حالی که کمتر از یک fusillade از حملات از بقیه در این زمینه). آن را حس می کند به پرتاب برخی از وجوه را به رابطهای سازماندهی. اما بازده ممکن است نا امید.

“رابطهای سازماندهی است تایید شده توسط یک دوست” گفت: Luciani. “خرید که تایید تضعیف اعتماد است که باعث می شود دوست به دوست و توسعه موثر است. من فکر می کنم بسیار از بلومبرگ ، اما در این مورد من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de