دانشمندان می گویند 90 درصد از یک کوه یخ نهفته در زیر آب (با تشکر از Archimedes!), یک واقعیت است که اکثر مردم خوشحالی خود را کلمه. نه Tobias فریدریش. او موافقان و خطرناکی آب سرد برای دیدن و عکس آن را برای خود.

“من می خواهم برای نشان دادن به مردم چه زیبا آن را به پایین وجود دارد” فردریش می گوید.

بر اساس در ویسبادن آلمان Friederich قلاب کردم ‘bergs در حالی که غواصی در Tasiilaq آبدره جنوب شرقی گرینلند در سال 2012. آن اوت و آنها شناور پایین ساحل یخبندان فرستادگان از قطب شمال است. بالاتر از آب آنها نگاه دندانه دار تمام زاویه ها و هواپیماهای; اما در زیر آنها دور و pocked مانند “غول توپ گلف,” او می گوید.

یک سفر کافی نیست. و نه دو. بنابراین فریدریش بازگشت و بار سوم در ماه مارس گذشته زمانی که فلات یخ زده بود بیش از immobilizing صدها نفر از توده ها. هر روز به مدت دو هفته او و یکی دیگر از غواص سوار سنومبلس سراسر آن را شکار قابل توجه تشکل های. آنها اره سه مثلث به 20 اینچ ضخامت یخ در نزدیکی هر یک کوه یخ پایه: یک ورودی و دو خروجی در صورتی که کسی نیاز به هوا ،

آب شور نیش زده در 27 درجه فارنهایت مورد به عنوان سرد به عنوان آن می شود بدون انجماد. فریدریش لایه با مرطوب و خشک مناسب به علاوه شلوار پوست اما چهره اش را گرفت و لب هایش رفت و بی حس در پنج دقیقه. او سعی کردم به فکر کردن در مورد سرد و یا در مورد ورق یخ به دام انداختن او را در از بالا و یا در مورد نگرانکننده سیاهی کشش صدها فوت زیر. “شما نمی توانید هر گونه اشتباه کردن وجود دارد,” او می گوید.

هفتاد و, پا, پایین, فریدریش رسید پاداش او با بهره گیری از نمایش خیره کننده از کوه های یخ در تمام شکوه و عظمت خود را. او جامعی صدها نفر از عکس, از جمله یکی در بالا که به دست آورده و او را تمجید در 8 اقیانوس سالانه هنر در زیر آب عکس مسابقه. گرفته شده با یک دوربین DSLR روکشی در مسکن زیر آب را به تصویر می کشد یک همکار غواص به مراتب بیشتر یخی سفید شکم بزرگتر از نهنگ. غواص های تصویری چراغ روشن آن چرخش خطوط از پایین در حالی که نور روز می شکند از طریق از بالا پرتاب آن را به هیبت الهام بخش امداد.

“شما پرواز را از طریق آب و دیدن این جهان وجود دارد که خیلی تصادفی زیبا و جذاب” فردریش می گوید. بسیاری از این تعجب می کنم که دستگیر شده است در عکس های خود را. بقیه ؟ شما فقط باید خود را برای آن کلمه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی