شما لازم نیست تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی. شما نیاز به یک ماسک

راستش شما فقط باید ضد عفونی خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد—مسئله واقعی هوابرد ویروس آلوده نیست خرید totes کارشناسان می گویند.

حتی قبل از همه گیر آمار صنعت بازیافت و نه یک صنعت آن را به عنوان دائمی بحران است. آن اقتصاد در حال ظاهرا ساده است: یک شرکت را به پول بیشتر و در نتیجه مواد بازیافت شده نسبت به آنچه در آن هزینه های جمع آوری زباله های پلاستیکی و روند آن است. اما اقتصاد رشد درهم هنگامی که شما در نظر بگیرید که تولید پلاستیک باکره باقی می ماند فوق العاده ارزان به دلیل آن ساخته شده از نفت است که فوق العاده ارزان. پس از آن وسوسه انگیز تر از همیشه فقط به پمپ کردن بیشتر باکره پلاستیک و اجازه دهید صنعت بازیافت رنج کشیده. سعی کنید به وقند شکسته اقتصاد بازیافت مورد استفاده برای فروش توده ای از زباله های پلاستیکی به چین به روند اما چین nixed که در سال 2018 میلادی داخلی جمع آوری زباله.

پس از آن آمد Covid-19 به زانو بازیافت کسب و کار. قیمت نفت تا چهار تا تولید کنندگان نفت را دو برابر پایین در تولید پلاستیک به عنوان یک جریان درآمد. سپس اجتماعی فاصله منجر به بسته شدن 146 برنامه های بازیافت در سراسر 35 متحده اخلال بازیافت 88,000 تن مواد توسط اواسط ماه ژوئن. در اروپا بازیافت هستند شفاعت با اتحادیه اروپا شامل صنعت خود را در برنامه های بازیابی برای اطمینان از بقای آن.

در حالی که همه تک-استفاده از پلاستیک در حال داغتر از همیشه به عنوان نگران مردم سعی به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس. صنعت پلاستیک است egged که ترس به فشار برای قیام بدخیم تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی و هشت ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک و هاوایی را ممنوع چیزهایی که در سال های اخیر است. و آن را کار می کرد: شهرداری ها باید نورد ممنوعیت در حالی که به جای ممنوعیت کیسه های قابل استفاده مجدد به دلیل ترس آنها می تواند ویروس را از خانه های مردم به فروشگاه های مواد غذایی.

“اگر شما در صنعت پلاستیک آن شده است بسیار دشوار است. شما بوده ام مانند بد کودک می گوید:” تام Szaky بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازیافت شرکت TerraCycle. “بنابراین جای تعجب نیست که وقتی به طور ناگهانی شما می توانید برجسته نفع پلاستیک شما می خواهید به فریاد آن از کوه. بنابراین من فکر می کنم یک بخشی از آن است که صنعت پلاستیک گفت: “ببینید ما فراموش کرده اند ارزش ما نه فقط بد.'”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اما وجود دارد یک خودنمایی مشکل با این ترس از کیسه های منتقله از میکروب ها: کیسه های پلاستیکی نه واقعا این مسئله است. “این شواهد—اکثریت—این است که گسترش فرد به فرد اکثریت قریب به اتفاق از زمان می گوید:” دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی اپیدمیولوژی و رفتاری دانشمند Nickolas Zaller که به تازگی با امضای یک بیانیه به همراه بیش از 100 کارشناسان دیگر در مورد ایمنی reusables در طول بیماری همه گیر. “ما قصد داریم به بحث در مورد تفاوت های ظریف از کیسه های پلاستیکی اما ما حاضر به پوشیدن ماسک? که برای من واقعا عجیب و غریب است.” سرزنش سرایت روی اشیاء جذاب مفهوم به افرادی که تمایلی به عمل اجتماعی فاصله و یا پوشیدن یک ماسک او می افزاید: “اگر پلاستیک و سطوح مشکل بزرگ پس از آن ما می تواند عمل چگونه ما می خواهیم.”

در بیانیه ای که در reusables—منتشر شده توسط صلح سبز و پلاستیک آلودگی غیر انتفاعی بالادست—Zaller و خود شرکت و امضاء کنندگان توجه داشته باشید که بسته به نوع مطالعه محققان رمان coronavirus به گذشته بین دو و شش روز در پلاستیک و جراحی. “برای جلوگیری از انتقال از طریق اشیاء و سطوح می توان فرض کرد که هر جسم یا سطح در یک فضای عمومی—قابل استفاده مجدد و یا یکبار مصرف—می تواند آلوده به ویروس” آنها را بنویسید. “Single-استفاده از پلاستیک است و نه ذاتا امن تر از reusables و علل اضافی بهداشت عمومی نگرانی های پس از آن است که دور ریخته میشود.”

(هیچ یک از پلاستیکی که تا کنون از بین می رود. آن را فقط می شکند به کوچکتر microplastic ذرات کمتر از 5 میلی متر طولانی با این تعریف—که خراب شده و تقریبا در هر محیط بر زمین است. ما در حال تنفس و خوردن و نوشیدن مسائل در هر روز است.)

در طول چند ماه گذشته شواهد نصب شده است که این ویروس را به حالت اولیه انتقال از طریق هوا. یک مطالعه در مارس یافت ویروس در هوا دریچه پره در یک Covid-19 بیمار اتاق در سنگاپور است. یکی دیگر از همان ماه نشان داد که ذرات عفونی می تواند شناور در آزمایشگاه تولید ذرات معلق در هوا—ذرات ریز مایع کوچکتر از 5 میکرون—تا سه ساعت است. آواز خواندن و یا صحبت کردن با صدای بلند می تواند حتی سوق دادن coronavirus رنگ و لعاب ذرات معلق در هوا: در CDC گزارش داد که در زیر دو و نیم ساعت تمرین گروه کر 32 نفر تست مثبت برای Covid-19.

Zaller اضافه می کند که او را ندیده است هیچ مطالعاتی که مرتبط با خوشه ای از عفونت به آلوده سطح یا قطعه پلاستیکی. “در حال حاضر است که می گویند که مردم نباید محتاط” Zaller می گوید. “ضد عفونی کردن همه چیز, من قطعا مدافع آن است. اما با رفتن شدید—ما باید تمام تک-استفاده از پلاستیک برای من وجود دارد هیچ منطق و هیچ علم در پشت آن است.”

تحقیقات علمی و از سوی دیگر به طور کامل پشتیبانی از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus. آنها شما را از گسترش این ویروس به افراد دیگر اگر شما بدون علامت و نمی دانم شما آلوده شده و مردم دیگر از گسترش این ویروس به شما. اما در اینجا هم ما به اجرا بازیافت معمای. خود را دست دوخته شده پنبه ماسک ممکن است قابل استفاده مجدد, اما پزشکان و پرستاران و کارکنان اورژانس و بسیاری دیگر از مسئول نقاب شهروندان تان شدیدا از طریق کوه ها از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. اکثریت قریب به اتفاق که برای رفتن به محل های دفن زباله هر چند برخی از تجهیزات مانند چهره سپر می تواند شکسته و بازیافت.

“ما در حال حاضر شاهد افزایش عظیم از بازیافت نیاز برای PPE می گوید:” Szaky از TerraCycle. “این یک روند بزرگ برای ما مانند پلاستیک, دستکش, ماسک صورت این نوع از مسائل.” اما با بسیاری از دیگر تجهیزات بازیافت توقیف در سراسر جهان حتی مواد ما سعی می کنیم به بازیافت می تواند به عنوان مستقیم به محل های دفن زباله.

به عنوان همه گیر شده است کشیده شده بر روی آن را به ما داده یک تصویر واضح تر از آنچه Covid-19 وجود خواهد مانند نگاه بلند مدت: پلاستیک پوشش داده شده است. دفاتر و کسب و کار در حال احداث دیوارهای از جنس پلکسی گلاس که شما مستقیما به محل های دفن زباله اگر آسیب دیده یا پاره هنگامی که ما در طرف دیگر از این بیماری همه گیر. “اگر چه از جنس پلکسی گلاس می توان بازیافت اکثر شهرداری ها و مراکز بازیافت نیست آن را قبول کند از برخی انواع هستند به راحتی قابل بازیافت و نیاز به تجهیزات تخصصی می گوید:” راشل Meidl یک همکار در دانشگاه رایس بیکر موسسه که مطالعات پلاستیک.

این همه می آید به منحرف کسب و کار بازیافت. مشخصات فنی زبان, هر پلاستیک قابل بازیافت است اما نه هر پلاستیک سودآور برای بازیافت. خارج از هاکی rinks پلکسی گلاس بوده است نسبتا نادر مواد تا به حال پس از آن هرگز ساخته شده حس تجاری خوبی برای توسعه زیرساخت های آن را پردازش کند. “این می تواند مانند, LaserDisc بیرون می آید می گوید:” Szaky. “هر کس به طور ناگهانی است LaserDiscs اما هیچ یک از بازیکنان آن است.”

مشکل این است که سرمایه داری متکی بر سود و آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار به سود حاصل از بازیافت کسب و کار. و این سیاره رنج می برند به شدت برای آن است. “بازیافت رک و پوست کنده باید به یک دولت تابع” Szaky ادامه “مانند بهداشت و درمان باید به, و یا آموزش و پرورش باید در آن انجام شود چرا که آن را درست انجام دهید. اما بازیافت به طور کامل شرکت خصوصی, که به معنی آن را به تابع تنها در کسب و کار و معادلات.”

اما شاید دولت آمریکا است در نهایت آمدن به کاستی های خصوصی صنعت بازیافت. در ماه ژوئن قانونگذاران معرفی پلاستیک کاهش زباله و بازیافت عمل می کنند که خواستار ایجاد برنامه های پلاستیکی برای کاهش زباله و بازیافت تکنولوژی R&D. “به عنوان جهان خو به همزیستی با همه گیر بازیافت گشت می گوید:” Meidl. “قانونگذاران در حال چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش و برخی از شهرداری ها در حال از سرگیری منظقه مجموعه.” تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی یک بار دیگر گرفتن کنار شهرستانها به عنوان محدودیت در استفاده مجدد آنهایی که: San Francisco فقط لغو ممنوعیت آن در پاسخ به نصب گریه می کند از اسراف.

اما مشکل این است که ما ساخته شده است یک تمدن با پلاستیک. این ضروری در راه های بسیاری به خصوص در پزشکی—این بیماری همه گیر ساخته شده است که کاملا روشن و آن را در هر نقطه. و آن را crappier. یک بطری شیشه ای آلومینیوم می تواند و یا بطری های پلاستیکی از چند دهه پیش بود که نسبتا آسان به شکستن و بازیافت, چرا که این مواد نسبتا خالص است. اما مدرن بسته بندی محصولات مانند کارتن تمایل به لایه فلز و کاغذ و پلاستیک به ارائه قوی, سبک وزن, خانه ای برای خود آب پرتقال.

“که اساسا به انتقام ویران کردن در جهانی بازیافت زیرساخت می گوید:” Szaky. “واقعا و اساسا ویران. کیفیت بسته بندی ما این است که رفتن به پایین به عنوان بسته بندی می شود سبک تر است. مواد به دست آمده مقدار پایین تر و هزینه پردازش بالا می رود به دلیل پیچیدگی بسته بندی را افزایش می دهد.”

بحران دیگری برای اضافه کردن به 2020 شمع? حتما چرا که نه.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر