بچه های جوان می تواند گسترش COVID-19 آنجا که کودکان بزرگتر و بزرگسالان مطالعه نشان می دهد

یک مطالعه از Ann & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو کشف شده است که کودکان کمتر از 5 سال با خفیف تا متوسط COVID-19 باید سطح بسیار بالاتر از مواد ژنتیکی برای این ویروس در بینی در مقایسه با کودکان بزرگتر و بزرگسالان است.

یافته های منتشر شده در JAMA Pediatricsاشاره به این احتمال که جوانترین کودکان انتقال ویروس تا آنجا که دیگر گروه های سنی است. توانایی کودکان برای گسترش COVID-19 ممکن است در زیر به رسمیت شناخته شده و با توجه به سریع و پایدار بسته شدن مدارس و مهد کودک در طول بیماری همه گیر.

“ما دریافتیم که کودکان زیر 5 با COVID-19 بالاتری بار ویروسی از کودکان و افراد مسن که ممکن است نشان می دهد بیشتر انتقال به عنوان ما می بینیم با respiratory syncytial virus همچنین به عنوان شناخته شده RSV می گوید:” منجر نویسنده تیلور Heald-Sargent, MD, دکترا, اطفال, بیماری های عفونی پزشک متخصص در Lurie کودکان و استادیار طب اطفال در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. “این مهم بهداشت عمومی مفاهیم به خصوص در بحث ایمنی از بازگشایی مدارس و مهد کودک.”

دکتر Heald-سارجنت و همکارانش به تجزیه و تحلیل 145 موارد خفیف تا متوسط COVID-19 بیماری در هفته اول نشانه های شروع. آنها در مقایسه با بار ویروسی در سه گروه سنی — کودکان کمتر از 5 سال, کودکان 5-17 سال و بزرگسالان 18-65 سال است.

“مطالعه ما طراحی نشده بود تا ثابت کند که کودکان گسترش COVID-19 تا آنجا که بزرگسالان, اما از آن است که امکان می گوید:” دکتر Heald-سارجنت. “ما نیاز به نگاهی که به حساب در تلاش برای کاهش انتقال به عنوان ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Ann & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر