خود را بیشتر آزار دهنده جدید کروناویروس سوال پاسخ داده

در برخی از راه همه چیز در حال گرفتن سخت تر و آسان تر نمی به عنوان پناهگاه در محل سفارشات آسانسور در سراسر جهان است. در قسمت این هفته ما مقابله با سختی جدید کرونا-سوالات.

به عنوان ایالات و شهرستانها آسانسور پناهگاه در محل محدودیت وجود دارد هنوز هم خیلی از ما نمی دانیم در مورد کوروناویروس و چگونه آن را گسترش می یابد. را ترک کرده است که بسیاری از مردم تعجب که چگونه امن است که آن را واقعا شروع به معاشرت دوباره ؟ با پوشیدن ماسک بخشی از زندگی ما برای آینده قابل پیش بینی است و آن را ممکن است برای متقاعد کردن خیره اعضای خانواده به پوشیدن یک ، کوتاه پروازهای امن تر از پروازهای طولانی? و آیا مردم تنها به مقصد باقی می ماند dateless درد در زمان coronavirus?

این هفته در ابزار آزمایشگاه, WIRED science نویسندگان مگان Molteni و آدم راجرز آمده نشان می دهد سعی کنید برای پاسخ به برخی از این سوالات با فشار دادن. پاسخ کوتاه این است که هیچ پاسخ آسان وجود دارد; هر تصمیم ما را در حال حاضر پیچیده دخمه پرپیچ و خم از قرار گرفتن در معرض بالقوه, شخصی, شرایط, تحمل خطر و ماکرو نگرانی در مورد سلامت عمومی است. ما اینجا هستیم برای کمک به راهنمای شما را از طریق این بحران است.

نمایش یادداشت ها

خواندن تمام سیمی را coronavirus پوشش در اینجا.

توصیه های

مگان توصیه این کتاب کمی چشم توسط Samanta Schweblin. آدم توصیه می کند فیلم Footlight Parade. لورن توصیه HBO را اجرا کنید.

مگان Molteni است در توییتر @MeganMolteni. آدم راجرز است @jetjocko. مایکل calore زبان است @snackfight. لورن است @LaurenGoode. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما مشاور تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>