“شما تنها نیستید’: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر

آدرنالین از روز اول از Covid پاسخ به خشک دور ترک عضلات قلب سنگین و یک خزنده آگاهی است که سخت کار کردن است که در اینجا به ماندن بگیرید.

بکی Cherney است لرز دوباره. این وسط مارس اما متوسط آویزان در اطراف 40 و هوا خام و مرطوب است. پوشیدن یک کلاه گره سنگین جوراب پشمی و سه لایه تحت خاکستری ژاکت پشم گوسفند وجانوران دیگر او شده است در خارج برای ساعت ها در پشت آن آربور تقطیر شرکت پارکینگ با دیگر داوطلبان از عملیات سپر صورت یک سازمان مردمی است که enlists مردم محلی با پرینتر 3D را سپر چهره های حفاظتی برای کارگران ضروری. او در صورتی tortoiseshell عینک fogged بالا بیش از حد بزرگ-N95 ماسک محافظ—آن را قطعا شکست مناسب آزمون در دانشگاه میشیگان بیمارستان که در آن او کار می کند—اما او داده است تا تلاش برای نگه داشتن آنها را روشن. در مقایسه با آنچه Cherney می بیند در دست های یخ زده و fogged عینک نارضایتی جزئی.

با شروع بهار در مارس 19, میشیگان بود در تلاطم یک ملت را بدترین Covid-19 شیوع است. روزانه عفونت های جدید شکست 1,000 در مارس 23 و ضربه اوج از 1,533 در مارس 30. در هفته اول آوریل به عفونت رای در منطقه دیترویت—کانون شیوع در میشیگان—افزایش به حدود 350 نفر در 100000 نفر تقریبا سه برابر میانگین ملی است. (روزانه مرگ و میر در کشور خواهد رسیدن به اوج 232 سه هفته بعد در آوریل 21.)

میشیگان پزشکی دانشگاه میشیگان سیستم بیمارستان تصمیم به آمدن به دیترویت کمک گرفتن در نقل و انتقالات از برخی از سخت ترین ضربه بیمارستان. آماده سازی برای هجوم صدها یا حتی هزاران نفر از Covid بیماران میشیگان پزشکی را به خود جلب کرد قصد دارد برای ساخت و کارکنان یک بیمارستان صحرایی در یکی از دانشگاه پیگیری و زمینه امکانات. با توجه به اثرات فرماندار ماندن در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله این سناریو کابوس هرگز محقق در میشیگان پزشکی است. به هیچ کس ناامیدی از این برنامه برای بیمارستان صحرایی کنار گذاشته بودند.

آخرالزمان برطرف بحران هنوز آمار با نیروی کامل داخل بیمارستان به خصوص در واحدهایی که در زمان Covid بیماران. فقط در 10 روز—از 28 مارس تا آوریل 8—میشیگان پزشکی Covid بستری جمعیت شروع به پریدن کرد از 76 به 229. هیچ کس نمی تواند پیش بینی با قطعیت هنگامی که موج خواهد تاج. خط مقدم پرستاران—در میشیگان پزشکی و سراسر جهان—کمین شد توسط مجموعه ای از خواسته های خود را در زمان مهارت های خود را و احساسات خود را. بکی Cherney یکی از این پرستاران و این داستان او است.

از نوامبر 2014, Cherney, 32, مشغول به کار به عنوان یک پرستار در طبقه 8D از بیمارستان دانشگاه متوسط واحد مراقبت است که در خدمت بیماران هستند که بیش از حد بیمار برای مراقبت های عمومی اما نه کاملا بیمار به اندازه کافی برای یک واحد مراقبت های ویژه. که نقش تغییر به طور ناگهانی زمانی که Covid افزایش سرریز دائمی ويژه در میشیگان پزشکی و 50 تخت در منطقه ای ویژه عفونی مهار واحد یا RICU. از یک شیفت به بعد 8D شد pop-up ICU و Cherney شد موقت پرستار ICU تنظیم در پرواز به دست و پا گیر تجهیزات حفاظتی در حالی که یادگیری چگونه برای مراقبت از شدت بیمار Covid بیماران. عملیات سپر صورت یک مکانیسم مقابله ای برای Cherney یک راه برای کانال اضطراب به چیزی مفید بدون رها کردن سرعت.

در حالی که داوطلبان کار خودرو را به کارخانه یا محل تقطیر را انتخاب کنید تا سفارشات از مشروبات الکلی و رایگان artisanal ضد عفونی کننده دست. هر از گاهی یک ماشین slinks گذشته طولانی آجر ساختمان به تخلیه خانه 3D-چاپ هدبند به بشکه پر شده با محلول سفید کننده. آن شب در آماده سازی برای تحویل به نزدیک خانه سالمندان Cherney مواد بسته نرم افزاری از چند رنگ هدبند به کیسه زباله در حالی که مولی اسمیت قبل از معلم مهد کودک اجرا می شود شفافیت ورق—که در خدمت به عنوان سپر—از طریق یک سوراخ پانچ. مولی برادر, چاد اسمیت یک furloughed autoworker اسلاید تکذیبنامهها به آستین محافظ به همراه هر مجموعه.

Cherney heaves چهار کیسه زباله به پشت او زیتون نیسان Rogue, به اندازه کافی هدبند و پاکت برای جمع آوری 200 چهره سپر. او حل و فصل در پشت چرخ تبدیل کردن Wilson فیلیپس’ “نگه” قبل از تنظیم کردن برای یخچال تپه ارشد جامعه زندگی است که در درک از شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن یک شهروند و آلوده به 10 نفر دیگر و چهار کارمند دارد. مینیاتوری فلیپ فلاپ آویزان بر روی یک طناب از آینه دید عقب, یک یادگاری از سفر به Myrtle Beach, South Carolina که خانواده اش گرفته شده تقریبا هر تابستان پس از او یک بچه بود. Cherney مادر است نه لغو این سال را رزرو نشده است. Glimpsing فلیپ فلاپ Cherney فکر می کند: هنوز امید وجود دارد.

face shield headbands soaking in bleach
3D چاپ هدبند در محلول سفید کننده خارج از عملیات صورت سپر ستاد در پشت آن آربور تقطیر شرکت در آن آربور میشیگان. عکس: الیوت جنگل

در ورودی به یخچال تپه Cherney حرکات از طریق غیر فعال درب های اتوماتیک به یک جفت از کارکنان در پذیرش ایستگاه. یکی از آنها ترک درب شیشه ای چند اینچ. Cherney توضیح می دهد که هدف از بازدید و بهره برداری صورت سپر ماموریت. “آنها در حال ساخته شده توسط جامعه” Cherney می گوید بیش از وزوز و زنگ. “ما اینجا هستیم برای کمک به شما هر آنچه که شما نیاز دارید.”

او به عنوان دست بیش از کیسه های, او می گوید: “شما ممکن است می خواهم به پوشیدن دستکش فقط به فوق العاده امن است.”

“از شما بسیار سپاسگزارم” ، “ما سپاسگزار است.”

حتی با چهره های پنهان در زیر یک ماسک Cherney می توانید بخوانید تنش در زن چشم و شنیدن آن را در صدای او است.

آن است که یک نگاه Cherney به خوبی می داند که پس از یک و نیم دهه در 8D یکی او در حال دیدن بیشتر از همیشه در این هفته پس از Covid زده. به همین دلیل است که او خرج می کند و تقریبا تمام وقت آزاد خود را مطابق با اصول بهداشتی و بسته بندی به صورت سپر بی مهارت برای پاسخ به متون از اهدا کنندگان با بی حس شدن انگشتان دست و fogged لنز و کمک به سازماندهی تحویل در سراسر جنوب شرقی میشیگان و فراتر از آن.

این همان نگاه Cherney دیدم در چشم phlebotomists سرایداران و همکار پرستاران در ماه مارس قبل از 8D شد Covid واحد که طبقه بود که در خدمت به عنوان یک waystation برای “رد کردن” بیمارانی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود اما هنوز هم انتظار برای Covid نتایج آزمون. در آن زمان اطلاعات در مورد توانايی انتقال این ویروس هنوز هم مبهم و مه آلود و نتایج آزمون در زمان روز به عقب می آیند. کارگران بیمارستان شد و هنوز هم یادگیری چگونه برای همین و در اوردن تجهیزات حفاظتی و آشنایی خود را با به طور مداوم در حال تغییر پروتکل برای اجتناب از عفونت است.

Cherney دیدم جدید ترس برای اولین بار در اواخر ماه مارس زمانی که او درخواست یک خون قرعه کشی ممکن است Covid بیمار است. “من قصد ندارم در آن وجود دارد” به فصاد ضرب گلوله کشته است. دوم فصاد رد کرد و پس از آن یک سوم است. هنگامی که یک زن در نهایت توافق Cherney مطمئن ساخته شده او راحت با مراحل قرار دادن در PPE و از بین بردن آن. “پس از آن بود با نام تجاری جدید” Cherney می گوید. “من می تواند حس ترس رو به افزایش بود.”

در خانه, در محل کار صبح ها قبل از طلوع آفتاب Cherney می بیند ترس در چشم خود او هنگامی که او به نظر می رسد در آینه. “من فکر” من چه هستم رفتن به پیاده روی به امروز؟'” او می گوید:. “گاهی اوقات من یک یا دو افکار ترسناک, مانند, ‘است که کسی قصد جان من امروز؟'”

چند دقیقه قبل از ساعت 5 صبح در آن صبح Cherney تا سگ Georgie و لوسی خارج به ادرار. در حالی که او منتظر در تاریک درگاه او می دهد خودش یک بحث پپ.

“اجازه ندهید که ترس به شما,” او می گوید خودش. “شما تنها نیستید.”

در حدود 2 ساعت در دوشنبه 23 مارس Cherney و نیم دوجین از پرستاران ثبت شده به اتاق کنفرانس در 8D جایی که آنها به طور معمول جمع آوری برای یک تغییر گزارش. پس از پنج و نیم سال در 8D, Cherney یک چاشنی دست کسی که جوانتر پرستاران نگاه کردن به در راه همان است که او تا به حال نگاه کردن به بیشتر پرستاران با تجربه مانند دانیل Lueck زمانی که او جدید بود. Lueck شد Cherney را “معلم” زمانی که او برای اولین بار وارد 8D شارژ با سرعت خود را از طریق شش هفته اول در طبقه. پرستاران در 8D می توانید هر رنگی که مالش آنها ترجیح می دهند. Lueck عینک سیاه و او همیشه عینک مو در مستی. Cherney شگفت زده در Lueck توانایی برای ایجاد تفاهم به سرعت با بیماران و خانواده های آنان است. نه سال بزرگتر از Cherney, Lueck به نظر می رسید به دست آورده اند همه احترام را از دیگر پرستاران به پزشکان و پرستاران شاغل. “او تا به حال حضور” Cherney می گوید. “او می دانست که بسیار است. او سریع, شوخ و بسیار هوشمند.”

Lueck یکی از چند مربی از جمله سام Judkins, Cherney کنونی پرستار سرپرست و دب ایستمن 8D را پرستار متخصص بالینی که به او کمک کرد acclimatize به سرعت و شدت در واحد. آن Judkins که ایستاده بود قبل از روز شیفت پرستاران در حال حاضر در مقابل 8D اتاق کنفرانس ایستمن در کنار او به عنوان اگر او بودند به یک گزارش—اما وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد آنچه که او تا به حال به می گویند. “ما در حال رفتن به انتقال به یک تیم پرستاری مدل و این بدان معناست که مردم در حال رفتن به دریافت مستقر,” Judkins گفت. بیمارستان در حال آماده شدن برای یورش Covid بیماران و غرق ويژه خواهد نیاز به پشتیبان گیری. “ما باید به یک جواب از شما اگر شما علاقه مند به داوطلب,” او گفت:. “این همه دست به دست در عرشه.”

به عنوان Judkins صحبت پرستاران نشسته در اطراف دایره ای میز رد و بدل نگاهها. Cherney یکی از چندین داوطلب در نقطه ای به نقل و به ICU. “من واقعا احساس افتخار بود که در اتاق با آن انرژی,” او می گوید. “من می توانم بگویم که همه ما آن را در زمان به طور جدی. ما مثل, ‘گه این اتفاق می افتد. این است که آن را در اینجا ما بروید.'”

برای بقیه که هفته Cherney ruminated در آنچه باقی مانده است. وجود دارد نسبتا ساده و نگرانی مانند چگونه برای تبدیل شدن به یک پرستار ICU در یک ماده از روز که نیاز به یادگیری چگونه به اداره آرایه ای از آرام بخشی داروها که او تا به حال هرگز قبل از استفاده و نحوه مراقبت از ناخودآگاه بیماران هواکش. بخشی که به نظر می رسید به اندازه کافی ساده اما ذهن او reeled زمانی که او تصور میزان مرگ و قرار گرفتن در معرض خطر او و همکارانش روبرو می شوند در Covid ويژه. “چگونه بسیاری از ما در حال رفتن به دوباره بیمار ؟” او تعجب. “چگونه بسیاری از ما در حال رفتن به آمده به عقب صدمه?”

Cherney می ترسید برخی از دوستان ممکن است دوباره در همه. به عنوان شایعات swirled که تنها یک بازدید کننده مجاز خواهد بود برای هر مرگ بیمار, پرستاران mused آشکارا مورد که آنها ترجیح می دهند که در کنار تخت در حالی که آنها ناخودآگاه دراز و مرگ—مادر یا پدر یا همسر یا برادر و خواهر? “این واقعی بود بحث” Cherney می گوید. “ما نمی دانیم که چقدر بد بود رفتن به اگر یکی از ما بود رفتن به انتوبه یا سوپر بیمار است.” در روز پنج شنبه, مارس 26 بیمارستان رها, برخی از تنش زمانی که آن را منتشر کرد جدید Covid ملاقات سیاست: مرگ بیماران اجازه داده می شود دو بازدید کنندگان یکی نیست.

در سال 2015 طولانی قبل از Covid در زمان بیش از زندگی خود را هنگامی که Cherney بود تازه از گرایش و جدید برای rigors از پرستاری در 8D او یاد گرفتم که چگونه تنها و ترسناک از آن می توان برای مراقبت از بیمار است. او همچنین متوجه شدند که برچسب استفاده می شود به افتراق 8D از بخش مراقبت های ويژه—عباراتی مانند “متوسط” “متوسط” و “مترقی”—و نه عایق بیماران او از بدترین سرنوشت. Cherney به شوخی اشاره به 8D به عنوان بیمارستان “اتاق سبز”—شروع عملیات زمینی برای بیماران به طور جدی بیمار را در راه خود را به و یا از جای دیگری است. در میان دیگر زحمات 8D بیماران ممکن است در انتظار جراحی پیوند یا شفا از آنها دوره نقاهت بعد از اقامت در یکی از بیمارستان مراقبت های ويژه و یا بستری به علت یک اختلال مانند فلج مغزی. این واحد تقریبا همیشه کامل و وجود دارد هیچ گفتن چه هر روز به ارمغان بیاورد.

برای چند هفته او شده بود مراقبت از یک بیمار دوره نقاهت بعد از یک دو جانبه پیوند ریه. از آنجا که انسان هنوز قادر به تنفس خود به خود او تا به حال یک سوراخ کوچک برش را به خود نای خود را در زیر تارهای صوتی—یک راه tracheostomy—که از طریق یک لوله تنفس رو به یک دستگاه تهويه مکانيکی عرضه های جدید خود را از ریه ها با هوا. مرد نمی تواند صحبت می کنند اما Cherney قادر به برقراری ارتباط با او از طریق حرکات دست دهن کلمات و قطعات لرزان دست خط بر روی یک تخته سفید.

Cherney پرسید: این مرد در مورد عتیقه لامپ که کسی تا به حال سمت چپ در گوشه ای از اتاق. “این از کار من” مرد نوشت: در هیئت مدیره خود را. این بود داستان زندگی اما آن چیزی بود. او یاد گرفته که پسر مرد او را دنبال کرده بود به همان تجارت است. این مرد افتخار.

یک شب مرد اشاره بارها و بارها به سمت شکم خود ساخت عبارات صورت سیگنال ناراحتی. “چه چیزی اشتباه است؟” Cherney پرسید. بیمار شانه ای بالا انداخت. “چیزی را احساس نمی کند” او ناخوانا در سختی خوانا نوشتن. زمانی که Cherney روشن کاتتر ساکشن را روشن مخاط از راه هوایی—وظیفه ضروری در tracheostomy care—او متوجه یک مقدار غیر معمول از خون آمدن از طریق سیلیکون لوله. “من پرستار غرایز می توانم بگویم که چیزی اشتباه بود” Cherney می گوید: “اما تمام اعضای حیاتی و موثر بدن خود را اشباع اکسیژن سطح خوب بودند و با ثبات است.” او هرگز تطهیر غرایز خود را دوباره.

حدود نیمه شب مرد شروع به سرفه خون. Cherney شد و در اتاق بعدی برخورد با یک هذیانی بیمار در یک لوله تغذیه که نگه داشته و با فشار دادن دکمه به پایین سر از بستر خود که او را در خطر خفگی. ناگهان او شنیده تنفسی درمانگر فریاد می زدند: “کسی هست کمک کنه! کسی در اینجا این است که خونریزی!”

Cherney پرت پرده باز و با عجله کوبیدن کد دکمه را بر روی دیوار پشت سر بیمار. یکی از مرد شریان ریوی بود پاره شده و خون بوده و از tracheostomy, اشباع قهوهای مایل به زرد تاشو جایی که او نشسته بود و ریختن بر روی زمین است. Cherney برداشت یک کاتتر ساکشن در یک کوره در رفته و تلاش بیهوده برای کنترل خونریزی. کد تیم وارد شد و دو پرستار شروع به تزریق مواد مخدر در حالی که دو نفر دیگر از پرستاران در زمان بیش از ماساژ قفسه سینه باز برش در سراسر این مرد قفسه سینه گسترده تر با هر محوری. Cherney سعی کردم به فشار خون به بدن مرد با دست, اما فشار در شریان ها خیلی پایین به جلو و از کیسه.

“شما OK. شما در حال رفتن به خوب” Cherney گفت و بیش از بیش. “شما در حال رفتن به فقط خوب است.” حتی پس از چشم انسان نورد در سر خود را و او را از دست داده آگاهی Cherney و تیم خود را نگه داشته و در تلاش برای احیای او. آنها او را برداشته از نرم افزارهای امنیتی به تخت به تلاش برای بهتر زاویه برای ماساژ, اما او مرده بود.

در قهوهای مایل به زرد پارچه تاشو تیره و قرمز رنگ آمیزی شده و کامل طرح کلی از بدن انسان است. Cherney پا بی سر و صدا به راهرو و سپس فرار به 8D اتاق کنفرانس. بسته شدن درب را پشت سر او دو برابر شده و بیش از sobbed.

هنگامی که مرد خانواده وارد یک ساعت یا بیشتر بعد Cherney را به همکاران ارائه شده برای شکستن اخبار. “نه” او به آنها گفت. “این چیزی است که من باید انجام دهید.” او گفت: پسر چه پدرش به او گفته بود در مورد اینکه با افتخار از تصمیم خود برای ادامه خانواده میراث. “او شما را دوست داشت بسیار,” او گفت که او خفقان اشک. “او به سرعت اما او تنها نبود.”

“من تقریبا به عقب نمی آمد از آن” Cherney می گوید.

Cherney شده بود در شیفت شب هنگام مرگ رخ داده است. حدود شش ماه بعد او روشن به روز تبدیل شدن به اولین روز پرستار در بیش از یک سال است. روز تیم—Lueck تیم—بود محکم گره و استفاده نشده به استقبال تازه واردان است. در یک واحد است که “باعث می شود یا می شکند و شما” به عنوان Cherney می گوید: او تا به حال به کسب درآمد از محل خود. “قطع در” Lueck خواهد به او بگویید. “این بهتر خواهد شد تلاش برای نگه داشتن.”

در حال حاضر که آنها مشغول به کار بودند با هم دوباره Cherney حرفه ای تحسین Lueck رشد در پشت سر هم با دوستی خود را. مکالمات خود را گاهی به نوبه خود به از دست دادن که زده شده بود Cherney اعتماد به نفس بود و هنوز در خفقان در ذهن او. استاد در قرار دادن بیماران و خانواده خود را در سهولت Lueck بود با این وجود محکم و راسخ ، او داده نشده بود به شکر-پوشش همه چیز. “من نمی دانم که چگونه من رسیدگی خواهد که” Lueck بگویید Cherney دادن یک پت در پشت. “شما باید یک قلب خوب و آن را نشان می دهد. شما مبارزه راه خود را به عقب.”

سام Judkins گفت: این 8D داوطلبان انتظار می رود خود را به نقل و انتقال سفارشات از طریق ایمیل در روز شنبه, مارس 28. Cherney روحی خودش گفتن که او آماده بود برای رفتن در هر نقطه او ممکن است مورد نیاز است. به احتمال زیاد او را نقل و به مراقبتهای پزشکی واحد یا CCMU در طبقه 6D یا به RICU در 12 طبقه از مات بیمارستان کودکان. هر دو واحد بودند نیروبخش برای انتقال به شدت بیمار Covid بیماران از دیترویت منطقه است. با تجربه Cherney خواهد بود قادر به بزرگ “sis” به پرستاران که Lueck و Judkins همیشه شده بود به او.

“من از تماشای جوانتر پرستاران گرفتن می ترسم. آنها عصبی و مضطرب بود و من فقط در تلاش برای حمایت از آنها” Cherney می گوید. “من در حال حاضر دیده می شود بدترین” Cherney به یاد خودش به دنبال بازگشت به فاجعه او را از طریق زندگی می کردند در اوایل روز در 8D. “چگونه می توانم کمک یک سنگ ؟” او تعجب. “چگونه می توان قوی و وجود دارد برای آنها؟”

Cherney شد و در نهایت شروع به احساس قدرت او دوباره زمانی که Covid رسید. چهار ماه قبل از آن در ماه دسامبر 2019 او شده بود بلند کردن بیمار زمانی که او شنیده ام یک ظاهر صدا و فورا احساس درد سوزاننده شلیک از شانه خود را به گردن او. او تا به حال کشیده تاندون متصل به مهره C7. درد بدتر شد و تا کنون بیش از آنچه که او احساس کرده بود که او را شکست او استخوان درشت نی بازی فوتبال در دبیرستان و بازیابی سخت تر خواهد بود بیش از حد نیاز ماه از درمان فیزیکی است. او فقط به پایان رسید درمانی تمرینات در دفتر خانه در روز شنبه, مارس 28 هنگامی که او نشستم به خواندن بسیار پیش بینی به نقل و انتقال ایمیل از Judkins.

ایمیل تایید انتظارات خود را—بسیاری از 8D داوطلبان خواهد بود مستقر به CCMU در 6D. به او باز متصل گسترده برای دیدن خود او انتساب او متوجه یک ایمیل دوم از Judkins. “به من گفته شده است CCMU نمی تواند جای خود را در محدودیت” Judkins می نویسد در ایمیل دوم. “لطفا نشان نمی دهد تا برای تغییرات تا زمانی که من شنیدن آنچه که من قرار است به انجام است.”

تحقق ناگهانی که او آسیب خواهد او را از حمایت دوستان خود را در سخت ترین لحظه بود خرد. “هر کس نگه داشته گفت: در هفته منتهی به آن ‘ما در آن با هم داریم هر یک از دیگران’ پشت ما رو از این,’,” او می گوید. “من احساس می کردم اجازه دادن به آنها را.”

Cherney نمی غلتیدن ، آن را به حال شده است کمی بیش از یک هفته پس از او تا به حال دیده می شود یک جفت Facebook پست از سابق 8D همکار کوین Leeser که در آن او می پوشد یک بار مصرف پلاستیکی ظرف سالاد روی صورت امن به سر طاس خود را با یک باند لاستیکی. “ممکن است نگاه کمی احمق. اما بیمارستان ها اجرا خواهد شد از محافظت از چشم به زودی” Leeser می نویسد. “زمان برای دریافت خلاق است.” Cherney شروع به پریدن کرد به بحث تحت Leeser را پست و چند روز بعد عملیات سپر صورت متولد شد.

زمان Judkins’ ایمیل وارد Cherney را بر عهده داشتند و نقش رهبری در عملیات سپر صورت کمک به سازماندهی تدارکات از یک وطنی PPE عملیات بود که در حال حاضر فیلدینگ درخواست از سراسر میشیگان و در سراسر کشور از متحده به عنوان دور به عنوان نیوجرسی و لوئیزیانا. “من تا به حال این وحی بود و شاید این اتفاق به دلیل وجود دارد هیچ کس دیگری در خارج وجود دارد انجام عملیات صورت سپر و ما نیاز به کسی که بر روی زمین به آن را دریافت و در حال حرکت,” او می گوید. “من فقط تصمیم گرفت این است که نقش من در حال حاضر.”

عملیات سپر صورت مقر یک سال 1976 Bendix اشراف زاده camper تریلر با راه راه رنگ نارنجی و زرد فرش درهم و برهم ساختن. فانک از رسومات تخمیر فاضلاب در لوله پی وی سی, فتس wafts فوق بیش از این صحنه که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک دوره گردی کمپ از ستاد مرکزی یک مجموعه عملیات تدارکاتی خود را با خصوصی خدمات هوایی. Camper متعلق به Leeser و دارای دو پرینتر 3D در داخل در حال اجرا بدون توقف چرخش قرقره پلاستیکی رشته به چند رنگ هدبند پلاستیکی است که می توان با نصب ورق شفافیت را به صورت سپر اقتباس از چک مخترع Josef Průša را منبع باز طراحی شده است.

Cherney رهبری بوده است در طرف لجستیکی از عملیات سپر صورت اما او آشنایی دست هر کجا که او می تواند از مطابق با اصول بهداشتی و سازماندهی کمک های مالی برای چیدن لوازم و مواد غذایی برای داوطلبان در حال اجرا تحویل. در 31 مارس—سه روز پس از دریافت ایمیل اطلاع رسانی خود را که او نمی خواهد بود مستقر—Cherney و دیگر داوطلب راشل Krause هماهنگ با یک خلبان به نام هانس Masing به تحویل یک بار از 500 چهره سپر به دانشگاه تمپل در فیلادلفیا—یک 940-مسیر رفت و برگشت. این یک خطر ناک موفقیت و در هفته های پس از, Masing تک-موتور 1968 Mooney M20F است airlifted صورت, سپر, به, ایندیانا, نبراسکا, ویسکانسین و فوقانی شبه جزیره میشیگان.

worker spraying down the inside of an ambulance
هارون دره آمبولانس امدادگر سرپرست گری Pavelock می پوشد چهره سپر اهدا شده توسط عملیات سپر صورت او به عنوان امر کننده به یک آمبولانس پس از Covid-19 تغییر در Ann Arbor, Michigan. عکس: الیوت جنگل

Leeser را ضرب دیده تا camper است یک کارگاه در یک کلبه صنعت است که در حال حاضر شامل بیش از 1200 نفر در آن آربور و منطقه اطراف آن در حال اجرا ده ها تن از پرینتر در سراسر ساعت و اختراع نمونه های جدید از PPE. مردم در حال اجرا ماشین آلات دبیرستان دانش آموزان و معلمان جامعه سازندگان آزمایشگاه دانشمندان, دانشگاه, کتابخانه autoworkers و مهندسین. مثل همه ad hoc تعهدات جنبش به سرعت تکامل یافته را به چند گروه مختلف از جمله حفاظت از-MI غیر انتفاعی در حال توسعه ارزان نسخه مجهز به تصفیه کننده هوا. همه آنها متحد شده توسط یک ماموریت ساده: برای ارائه ضروری کارگران با به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و تجهیزات. در هفت هفته عملیات صورت سپر و شرکای آن باید نوتبوک و تحویل 25,000 قابل استفاده مجدد در صورت سپر به تجهیزات پزشکی, پناهگاه بی خانمان, شرکت آمبولانس فروشگاه های مواد غذایی و خانه های پرستاری—همه بدون شارژ یک سکه.

برای Cherney عملیات صورت محافظت شده است بسیار بیشتر از ورزش در حسن نیت—از آن شده است یک خروجی برای انرژی که ممکن است در غیر این صورت مصرف ،

“این به من فهماند که من دوباره,” او می گوید.

به عنوان ثروت خواهد آن را دارند Cherney نگرانی از طرد در بیمارستان بودند کوتاه زندگی می کردند. او از کاهش ساعت با توجه به صدمه به او—او نیاز به کار 8 ساعت شیفت به جای 12—که مانع او از بودن مستقر کرده اما Judkins مورد نیاز خود را به فوریت در 8D و گفت که او می تواند ساعت کار می کنند. در یک ماده از روز Covid بیماران غرق به ويژه که در آن برخی از Cherney همکاران مستقر کرده بود. واحد گرد آوردن به عمل به عنوان یک pop-up ICU را در سرریز. که به معنای Cherney نمی خواهد که به نقل و برای مراقبت از Covid بیماران—آنها را از آمدن به او.

زمانی که Cherney بازگشت به کار در بعدازظهر سهشنبه, مارس 31 او و همکار پرستاران با عجله برای آماده سازی چرخ دستی در خارج از اتاق با مواد لازم برای قرار دادن در IV خطوط و برای اطمینان از توزیع ماشین آلات گرديدند با آرایه ای از آرام بخشی فلج و داروهای فشار خون ضروری برای مراقبت از تهویه مناسب زجر تنفسی بیماران. پس از یک هفته از غیر معمول آرام, واحد بود ناگهان شلوغ. در پایان هفته اول آوریل به همه 20 تخت در 8D بودند full—برخی با شدت بیمار غیر Covid بیماران منتقل شده به خارج از نرمال ويژه برای روشن شدن فضا برخی با Covid بیماران در مراحل مختلف بیماری است.

Cherney آشنا شد که با برخی از داروهای جدید اما او آماده شد سال تجربه با delirious بیماران برای لحظه ای که او اولین Covid بیمار دست پاچه و سعی در بیرون کشیدن خود ساکشن لوله تراشه—یک رویداد خطرناک است که می تواند انتشار یک شکوفه ویروس مملو از ذرات معلق در هوا به اتاق و ترک بیمار نفس نفس زدن برای اکسیژن با هیچ امن هوایی.

مشاهده از طریق پنجره به عنوان مرد درک در کشش لوله از دهان او به ونتیلاتور, Cherney در برابر اصرار به در عجله به عنوان او با دقت ملبس به او دنده محافظ. او امن بسته باتری از طراحی تصفیه هوا تنفسی به دور کمر خود را سپس کشیده بر روی لباس و دستکش و سپس کشیده هود و ماسک از PAPR بر سر او. چند ابدی دقیقه بعد او متصل تهویه شلنگ به یک سوراخ در پشت او PAPR ماسک واحد و روشن فن.

“درست قبل از من رفت که درب” Cherney می گوید: “من می ترسم.” “او متوقف شد به مطمئن شوید که هوا در گردش در هود و سپس پا به اتاق تنهایی.

“اولین چیزی که من انجام داد این بود که نگاه به چشم های خود را,” او می گوید. “من خود را برداشت دست من و آنها برگزار شد و گفتم سلام حال شما چطور است ؟ حال شما خوب است؟’ من نمی دانم اگر او پاره کردن چرا که او ترسیده بود و یا اگر او فقط پاره کردن چون لوله ناراحت کننده بود اما او قطعا هوشیار و آگاهانه به اندازه کافی برای پاسخ به برخی از سوالات من. و به او گفتم: شما خوب است. شما خوب هستید. همه چیز خواهد بود خوب است. شما را در دست خوب شما خوب است.’ من فقط نگه داشته و آن را تکرار و بیش از بیش.”

Cherney می تواند دیدن او ترس خود منعکس در چهره انسان. در ابتدا او فکر می کردم او ممکن است مجبور به قرار داده و او را در محدودیت به جلوگیری از او را از خود extubating یا پاره کردن خط دفاعی و شروع خونریزی شریانی اما به عنوان او برگزار شد دست خود را و به او صحبت کرد مرد شروع به استراحت. پس از حدود پنج دقیقه Cherney تیم پرستاری شریک ماهر ICU پرستار به اتاق آمد برای کمک به. حضور بیشتر پرستار با تجربه ساخته شده Cherney احساس بهتر است. “حداقل من تنها نیستم” Cherney خودش گفت. “اجازه دهید او شما را راهنمایی.” در حالی که شریک زندگی خود را تنظیم مرد داروها Cherney پاک دور عرق از پیشانی خود را و به آرامی نوازش سر خود را با یک دست دستکشهایش ریخته. “شما در حال رفتن به از طریق این” او گفت:. “من نمی دانم اگر او گوش دادن” او می گوید: “اما این فقط احساس آرامش برای من به صحبت کردن با او.”

“من برای شما دعا می کنم” او گفت: درست قبل از او اجازه رفتن از دست “و شما برای من دعا کنید.”

مراقبت از سالمندان و بیمارانی که ترس برای زندگی خود مجبور است Cherney به بطور منظم احساس دردناک ترین فصل از زندگی خود را. زمانی که او 15 او در بهار فوتبال کمپ در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا زمانی که او خود را پدر ادوارد Prokopiak سقوط در حاشیه در آنچه به نظر می رسد در نگاه اول است که یک سکته مغزی.

در آن آربور Prokopiak است پزشکان در سنت جوزف رحمت بیمارستان مشخص شد که یک لخته خون بود علت خاموشی. برای گرفتن آینده لخته Prokopiak را پزشکان نصب سفت چسبیده فیلتر در شکل یک دختر پاهای خود را پایین تر از vena cava عمده ورید که مسیرهای deoxygenated خون به قلب است. اما لخته نمی شد علت بیماری خود و با وجود فیلتر Cherney پدر رشد کم رنگ نازک تر و ضعیف تر شود تا در نهایت او را در بیمارستان بستری شود. در ژانویه سال 2003 کمتر از یک سال پس از سقوط در میدان فوتبال ادوارد Prokopiak شد مبتلا به لنفوم.

در آن زمان Cherney بود به عنوان نیمه دوم از سال دوم پیشگام در مدرسه بالا است. هر زمان که او رفت و به دیدار پدرش در بیمارستان, او را به توقف در راه به صورت متمرکز بر روی یک صفحه نمایش مورد در خارج از فروشگاه هدیه که شامل گل ها و حیوانات است. یک روز او خریداری پدر و یک بالش از فروشگاه هدیه با یک سگ در آن چاپ شده. آنها با نام مستعار سگ “ریز ریز کردن بره.” گاهی اوقات او را در مجموعه ای از رنگ سبز Scooby دوو مالش که او معمولا عینک به عنوان لباس خواب. “من خود را شخصی, پرستار, در حال حاضر,” او می خواهد به او بگویید ، هر چه او گفت در پاسخ از دست داده است و به او, اما او به خاطر احساس او خوشحال بود به او کمک کند.

به عنوان پدر او زیرفشار در داخل و خارج از خواب Cherney خواهد تماشای تلویزیون در اتاق خود. او به یاد می آورد که مسخ شده توسط اسکی افزایش بالاتر halfpipe در زمستان X بازی. این که چگونه او می داند که پدرش برای اولین بار بستری در بیمارستان پس از تشخیص سرطان کشیده از اواخر ماه ژانویه به ماه فوریه است. به عنوان پرستاران شناور به حضور پدرش او خواهد فلفل آنها را با سوالات. برای اولین بار او فکر کرد “شاید من می تواند یک پرستار است.”

Prokopiak به خانه آمد چند بار در طول زمستان و بهار سال 2003 است. Cherney شکسته بود پای او بازی فوتبال داخل سالن و نیاز به کمک گرفتن از پله ها بالا روی عصا. پدر او نمی تواند به او کمک کند اما او وجود دارد به گرفتن او را زمانی که او سقوط در آغوش او پس از سفر به حمام. “من نگه داشته و مایل به او را برای دریافت بهتر وجود دارد به درمان,” او می گوید. Cherney تا به حال تنها فقط شروع به احساس مانند او به او را می دانم ، “او و من بسیار به طور یکسان به طوری که بسیاری از بار ما را لب به لب سر. اما پس از دو سال گذشته قبل از او مریض شدم او شروع به درک من,” او می گوید. “او شروع به نشان دادن من دنیا را از طریق چشمان خود را.”

در اوت 29, 2003, Cherney و مادرش, فیلم آموزش سوار به اتاق اورژانس در سنت جوزف رحمت است. خانه سالمندان که در آن Prokopiak منتقل شده است که در همان روز در امیدوار است که او ممکن است قادر به آمدن به خانه باز به نام به حال به می گویند که او در حال حاضر در حال بازگشت عجله به بیمارستان. در خارج از اتاق اورژانس Cherney و مادر او را تماشا می کردند که چندین آمبولانس سوار—اما هیچ یک از آنها انجام Prokopiak. وجود داشته است miscommunication. Prokopiak, 63, تا به حال به تنهایی درگذشت و در تخت خود را در خانه سالمندان بدون ساخت آن را به آمبولانس.

Cherney زیرفشار به سال سوم دبیرستان چند روز پس از از دست دادن پدرش غرق شدن در fathomless غم و اندوه. “جهان خود را تغییر و برخی از چیزهایی که فقط مهم نیست که چقدر دیگر” او می گوید: یادآوری و خشم و بی حسی که به دنبال او از طریق دانشگاه و به او بیست. “احمق چیزهایی که شما در مورد مراقبت—مانند آنچه شما می پوشند و یا محبوبیت—مهم نیست به من کنه. بشریت اهمیت به من.”

برای سال بعد از مرگ پدرش Cherney نگه داشته Scooby دوو مالش در چوبی کشو با یک طلا اندود رسیدگی در زیر تخت او همراه با بالش او او را خرید در فروشگاه.

“من فکر می کنم که چرا گاهی اوقات من می توانم درک از دست دادن” او می گوید. “من از مردم می گویند که آن را خوب به خودتان را به روز یا یک هفته به از تخت نمی کنید. آن مجاز است.”

یک دهه تا به حال از خود مرگ پدر در زمان Cherney از دست او پیوند ریه بیمار اما درد سختی راکد ماند. خود تروما آمد صعودی به عنوان او را شکست این خبر غم انگیز برای مرد ، پزشکان و پرستاران در کف آن شب اطمینان Cherney که او تا به حال انجام همه چیز را راست است که حتی اگر آنها به حال شده است قادر به رسیدن انسان به این و یا به عنوان یک جراح به او گفت: این مرد هنوز هم فوت کرده اند. به خاطر سپردن چگونه او احساس می کرد در مقابل اورژانس در سنت جوزف است Cherney تلاش دوباره با یک حقیقت غیر منقول: گاهی اوقات این چیزها فقط اتفاق می افتد.

مصمم به درک دقیقا آنچه رفت را اشتباه Cherney خواندن همه چیز او می تواند پیدا کردن در مورد پیوند ریه عوارض و tracheostomy care. با گذشت زمان او را به قبول آن است که کشنده شریانی پارگی شد و فراتر از کنترل او. اما زمانی که آن را آمد به tracheostomy care, Cherney دیدم یک فرصت برای ایجاد یک تفاوت—برای کاهش درد و ترس حتی اگر او نمی تواند آن را دور.

آموزش بیماران و خانواده های آنها در مورد پزشکی, سخت افزار, مواد مخدر, دوز و مراقبت از زخم است که بخش عمده ای از یک پرستار و در Cherney مورد آن شامل آموزش اعضای خانواده به مراقبت از بيماران مبتلا به tracheostomies در خانه. در طول سال Cherney تا به حال متوجه اخلال الگو: هنگامی که او می آموزد همراهان چگونه به استفاده از کاتتر ساکشن برخی از عمل خود رای به عنوان اگر آنها تا به حال همه چیز را درک کاملا در اولین گذر در حالی که دیگران خواهد شیشه ای و توقف صحبت کردن, به دنبال مانند آنها می خواستند به فرار. “فرد به طور متوسط است غرق در زمانی که آنها را ببینید یک trach,” Cherney می گوید. “آنها از ترس که آنها در حال رفتن به صدمه زدن به بیمار است.”

ترس موجه است: ترخيص بيماران با tracheostomies اغلب باید مجدد گاهی اوقات در عرض 24 ساعت—معمولا به دلیل یک عارضه با راه هوایی خود را. پاکسازی مخاط و مایعات را از ریه ها با یک کاتتر ساکشن یکی از حیاتی ترین وظایف است که Cherney و همکاران او آموزش دهد و یکی از مهمترین و تهدید آمیز است. مناسب و بدون ساکشن یک بیمار لوله تنفس می تواند تبدیل به مسدود محروم کردن آنها از اکسیژن و باکتری های مضر می تواند تکثیر در لوله و در ریه ها است که می تواند منجر به ذات الریه.

“بسیاری از مردم می ترسند به مکش عزیزان خود را به دلیل آن می تواند آغاز یک سرفه پاسخ” Cherneys می گوید. “گاهی اوقات به نظر می رسد و شما باید واقعا مراقب باشید که بیش از مکش زیرا شما می تواند باعث برش یا تروما اگر شما ضربه مقاومت و نگه داشتن رفتن بیشتر است.”

شکننده سه راه تقاطع که در آن نای دیدار تهاجمات که منجر به هر ریه به نام carina—است که به ویژه مستعد ابتلا به آسیب از ساکشن سوند. خونریزی می تواند باعث لخته شدن که مانند یک پلاگین موکوس می تواند مانع جریان هوا و ایجاد یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط.

“بزرگترین چیزی که من نگران این است که اورژانس صرفه جویی در زندگی, مهارت” Cherney می گوید. این مهارت ها عبارتند از “کیسه”—با استفاده از یک فوتبال به شکل دست پمپ به نام AMBU کیسه فشار به 100 درصد اکسیژن به طور مستقیم به راه هوایی—در صورتی که بیمار اکسیژن رها کردن بیش از حد کم است. نشانه های خطرناکی پایین اکسیژن اشباع شامل تنفس کم عمق صورت حرکات شدید ناراحتی و زمانی که همه چیز واقعا بد آبی ، “این شرایط واقعا ترسناک هستند برای افرادی که استفاده نمی شود به آنها” Cherney می گوید. “من می خواستم برای ایجاد یک برنامه است که باعث می شود آن را کمتر ترسناک است.”

پس از بررسی بیش از 400 مقاله در tracheostomy care و آموزش و پرورش Cherney توسعه یک برنامه آموزشی به نام TrachTrail که در حال حاضر در حال استفاده در چندین واحد در میشیگان پزشکی دانشگاه میشیگان سیستم بیمارستان. او برنده حمایت از بهداشت و درمان نوآوری تاثیر برنامه در دانشکده پرستاری و در حال حاضر کار کردن با او مبتکر مربیان اولگا Yakusheva و ان Fitzsimons به گسترش برنامه به بیمارستان های دیگر.

برای Cherney مهم ترین اعتبار آمد از یکی از اولین همراهان برای دریافت آموزش است. “من تا به حال بسیاری در آینده من در یک بار” زن گفت: Cherney. “این به من کمک کرد آرام و متوجه است که شاید من می تواند انجام این کار است.”

این Covid بحران آب مقطر Cherney حس که هدف او در زندگی این است که برای کمک به مردم کمتر احساس تنهایی در برابر مشکلات. کمک به خانواده و مراقبان استاد یک تهدید آمیز وظیفه برگزاری وحشت زده بيماران دست ارائه ضروری کارگران با, در خانه, چهره, سپر, نشان دادن یک نمونه از قدرت و آرامش به پرستاران—تمام این اقدامات بهار از همان ضروری انگیزه. تا آنجا که Cherney نگران است حتی مرده سزاوار به آرامش می شود. او در موسیقی آرامش بخش برای مرحوم بیماران و آرام به آنها را به عنوان او آنها را آماده برای سردخانه.

همانطور که برای زندگی Cherney تلاش می کند برای مراقبت از آنها را با همان صمیمیت است که او نشان داد به پدر خود, به عنوان اگر او هنوز هم زندگی کردن تعهد او ساخته شده توسط خود را به بالین—”من خود را شخصی, پرستار, در حال حاضر.” دیدن بیماران مسن نوشته شده به عنوان “در معرض خطر جمعیت” به نوعی کمتر ارزش مراقبت و نگرانی پر Cherney با ترکیبی از غم و اندوه و خشم. “آنها که مردم آنها را دوست دارم و خواهد بود اگر از دست آنها رفته بودند” او می گوید: “خود را به تمام جهان خواهد بود وارونه تبدیل شده است.”

یکی از بیماران او—یک مرد در 70s که بیدار است دوباره پس از یک دوره طولانی از آرام بخش—گرامی داشتن FaceTime جلسات با همسر خود که نمی آیند برای دیدار او به دلیل ملاقات محدودیت. وجود دارد هیچ اسباب بازی های موجود در 8D propping تا دستگاه پس از Cherney دارای این مرد تلفن را در مقابل صورت خود را تا زمانی که بازوی او در حال سوختن است به عنوان طولانی به عنوان 45 دقیقه در کشش. مرد نمی تواند صحبت اما او چسبیده به هر کلمه همسر خود صحبت می کند—او در حال اجرا و تفسیر در زندگی در خارج از بیمارستان دولتی از موهای صورت, چگونه خشک لب های او ظاهر می شود. آنها ضربه هوایی بوسه های عقب و جلو. او باعث می شود بدون صدا هنگامی که او دهان کلمات “من شما را دوست دارم.”

زمانی که Covid تحویل زجر تنفسی بیماران مبتلا به tracheostomies به 8D, Cherney را ریوی مراقبت از تخصص و توانایی حمل بار سنگین استرس عاطفی ارزشمند شد. او تیز رفلکس خود را و زمان از او PPE معمول—شاید تنها یک یا دو دقیقه اما به اندازه کافی برای آن را به احساس قابل توجهی در مواقع اضطراری است. یک روز در آخرین 10 دقیقه قبل از تغییر تغییر Cherney اتفاق افتاده در یک اتاق بیمار زمانی که روی سطح اکسیژن خود به خود کاهش یافت. Cherney فشار یک دکمه بر روی ونتیلاتور برای ارائه یک دوز از 100 درصد اکسیژن که کمک کرد اما او را اشباع اکسیژن به زودی شروع به رها کردن دوباره. زن ضربان قلب نیز سقوط از یک نسبتا امن در سطح 80s به 40s کم بود و هنوز هم در حال سقوط است.

Cherney قرار دادن دست خود را بر روی قفسه سینه و احساس می کنم که او در تلاش برای نفس کشیدن. او مشکوک به وجود انسداد در زن راه هوایی مشترک در Covid بیماران با ترشحات ریوی. او را مجبور به قطع دستگاه تنفس مصنوعی و با استفاده از کاتتر ساکشن را روشن مخاط از لوله تنفس که احتمالا باعث فوران ذرات معلق در هوا. “فقط آن را” او گفت: خودش است. “شما باید یک PAPR در.”

مطمئن شوید به اندازه کافی چشمه فرنی مانند ترشحات spewed از سوراخ در زن گردن به عنوان به زودی به عنوان او پاک پلاگین. فورا روی سطح اکسیژن و فشار خون شروع به افزایش است. به زودی, ضربان قلب او نیز بازگشت به محدوده امن. Cherney شده بود در دقیقه—احتمالا ثانیه—از تماس با واکنش سریع تیم به احیا و در حال حاضر او به نظر می رسد با ثبات است.

به عنوان Cherney تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر و مقادیر او دنده او متوجه آثار مات مایع در faceshield از PAPR. او در سمت چپ این بیمارستان که شب با سردرد بد. در پایان شیفت او سه روز بعد او احساس نفس. Demasking و gulping هوا تازه در راه به او یک شیفت معمولا لوکس لحظه آزادی, اما آن شب او احساس تسکین. او سردرد ادامه داشت و او مطمئن نیستید که آیا به گچ آن را به کم آبی (ماسک آن را دشوار است به نوشیدن آب) به rebreathing خود او CO2 در تمام طول روز و یا در مراحل اولیه Covid.

پس از guzzling آب و گرفتن برخی از خواب Cherney احساس خوبی به اندازه کافی برای رد کردن Covid اما او شروع به تعجب آنچه که بسیاری از کارگران پزشکی بدانم در حال حاضر: آیا او زنده با این صرف ناراحتی است که در حال اضافه کردن روز به روز به کوهی از خستگی ؟

آدرنالین از روز اول از Covid پاسخ به خشک دور ترک عضلات قلب سنگین و یک خزنده آگاهی است که سخت کار کردن است که در اینجا به ماندن بگیرید. در آینه قبل از کار Cherney دیگر می بیند ترس در چشم خود او بسیار به عنوان پوست در لایه برداری از پل بینی در نقطه ای که او ماسک به طور مداوم پاک. در چشم دوستان ایم که در بازگشت از خود redeployments به سخت ترین ضربه Covid ويژه او می بیند خستگی که فولاد ماسک و N95s نمی تواند پنهان—خالی, خالی از سکنه به نظر می رسد که با غم و اندوه.

در اواسط آوریل تقاضا برای 3D-چاپ چهره سپر کرده بود پهن همراه با منحنی از عفونت های جدید. به عنوان آب و در نهایت گرم به اندازه کافی به کار, هوای آزاد, دلنشین, Leeser شروع به بسته بندی کردن عملیات صورت سپر ستاد به منظور گسترش همکاری با فلک دانشگاه دولتی 130 مایل دور در Rapids, Michigan, که در آن پلاستیک وزارت تزریق تجهیزات تولید خواهد شد بیش از 2000 چهره سپر هر روز. در میان تمام تغییرات Cherney تصمیم گرفته است به مقیاس بازگشت داوطلبانه او.

با او وقت اضافی او قصد دارد به اصلاح حیاط او را از یورش قاصدک ها و پیاده روی های طولانی با سگ, Georgie و لوسی. او همچنین اختصاص زمان بیشتر به توسعه خود tracheostomy برنامه آموزش و پرورش, و او خواهد شد در نهایت اجازه می دهد خودش برخی از بقیه است. او آغاز شده است در گذشته به نگرانی در مورد زندگی پس از Covid.

برای تمام درام بالا از خط مقدم پرستاری در زمان Covid روزانه کار باید انجام شود و آن را به کمتر صفحه نمایش-آماده بخش از کار است که هنوز هم نیاز به بیشترین توجه. Cherney و همکاران او صرف ساعت از نوبت رسیدگی به این پیش پا افتاده جنبه های مراقبت از بیمار—نمودار حمام, حمام کردن, تغذیه “کد browns.” این کارهای در حال پرستاری معادل پر کردن کیسه های شن نخ کشیدن برگهای توتون وامثال سیم خاردار و حفر توالت—این unromantic کار است که ناب ترین جوهر کار حتی در خط مقدم. خرحمالی نمی توان ترياژ شده.

این روزها پرستاران انجام تمام بالین وظایف در دنده محافظ که داغ است ناراحت کننده و disorienting. Cherney تشبیه پوشیدن PAPR در یک فشار منفی در اتاق ایستاده در یک آشیانه هواپیما با یک موتور جت در حال اجرا و یک برگ دمنده در کنار سر او. صعودی: او تبدیل به متخصص در خواندن ،

ارتباطی و تجزیه تعاملات است که به طور معمول فرار متوجه شده اند سنگین و با معنی. این درست است به خصوص با بیماران که عمدتا ناخودآگاه است و ممکن است رو به یک هفته. چند روز پس از Cherney متوقف بیمار او را خود به خود زوال او اختصاص داده بود به زن دوباره. “او در پاسخ به من گفت: نام او!” Cherney گفت: پزشک پرستار در تیم مراقبت. “من اگر او را در درد و او راننده سرشونو تکون دادن سر خود را بله.” Cherney آنها برخی از تیلنول و سمت چپ اتاق احساس کمی سبک تر از خودش.

این بار او می تواند تعجب “من او را نجات دهد؟”

به عنوان از آوریل 15, میشیگان, پزشکی بود مرخص 473 Covid مثبت بيماران بستری و تنها 59 باقی مانده در بیمارستان بستری کم دیده نمی شود پس از, مارس 26. بدترین Covid باز عمل ممکن است بیش از, اما طبیعی به نظر می رسد غیرممکن دور. برای بسیاری در میشیگان و در سراسر جهان عادی هرگز بازگشت. دولت از دست داده است 4,880 مردم به Covid از ماه مارس از برخی از 50,500 تایید عفونت. با مرگ و میر حدود 10 درصد از تایید موارد میشیگان سابقه مرضی خط بین ایتالیا (7 درصد) و نیویورک (12.5 درصد) اما این آمار همچنان در شار به عنوان تایید موارد و مرگ و میر در ادامه به شمارش. آنها مفید نقاط, مقایسه, اما آنها به معنی کمی به افرادی که در حال برنامه ریزی مجازی مجالس ترحیم شفا از تروما از یک Covid بستری و یا خرید و فروش با خرید اینترنتی از دوقلو های ویروسی و بحران های مالی.

در حالی که هزاران خانواده در میشیگان مبارزه با غم و اندوه و بیماری و اضطراب در مورد موج دوم دولت و کشور در حال گردش به کسب و کار. میشیگان پزشکی فرار نیست موج اول صدمه ندیده و آن را به این مرحله جدید با تلفظ لنگی. با لغو اعمال جراحی الکتیو بسته شدن کلینیک و تعلیق بسیاری از روش های سیستم بیمارستان تعطیل اصلی آن مالی موتورهای. این downpayment در تمام, تلاش, با توجه به بیانیه ای از مدیر عامل yahoo sports nhl Runge خواهد شد تا 230 $میلیون دلار درآمد از دست رفته در پایان ماه ژوئن با ضرر و زیان می رود برای ادامه به 2021. به عنوان بخشی از خود را بهبود اقتصادی طرح میشیگان پزشکی را اخراج کردند یا از 1400 کارمند تمام وقت و استفاده از یک, استخدام یخ برای حفظ 300 موقعیت های پر نشده.

وجود خواهد داشت کمی زمان برای استراحت. جمعیت رو به رشد غیر Covid بیمارانی که درمان و جراحی شده اند معوق شده است سنگینی پزشکان و پرستاران در طول بحران. همانطور که از اواسط ممکن است برخی از این بیماران شروع به چکه بازگشت. “ما به آرامی افزایش جراحی ما حجم برای زمان های حساس روش برای بیماران برای آنها تاخیر بیشتر را ایجاد آسیب می گوید:” افسر ارشد پزشکی جف دزموند در یک مصاحبه مطبوعاتی از مارس 14.

هر چند آن Covid جمعیت کاهش یافته است میشیگان پزشکی است که هنوز هم در حالت همه گیر. بیماران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در همه زمان ها به رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز و به دقت ضد عفونی کردن وسایل خود را—همه از آن ممکن است اضافه کردن به یک پایه از اضطراب در مورد بودن در یک بیمارستان است. “این قابل درک است که مردم نگرانی در مورد ترک خانه های خود و در معرض بودن به Covid-19 می گوید:” دزموند. “با این حال, آن است که فقط مربوط به ما است که مردم ممکن است به تاخیر انداختن مراقبت مناسب و مریض تر به عنوان یک نتیجه است.”

برخی از این بیماران به ناچار راه خود را به 8D که در آن Cherney و همکاران او را بشنود نام خود را برای اولین بار در طول یک روز صبح یا شب تغییر گزارش. اتاق کنفرانس که در آن پرستاران برای جمع آوری گزارش آن نیز به عنوان یک محل تجمع برای potlucks و یک مخفی گاه برای آرام ناهار. به تازگی آن را فراهم کرده است فضا به مجموعه ای از platters از مواد غذایی که در رستوران های محلی را اهدا به تقویت روحیه کارگران بیمارستان. در میان تلاش گسترده تر برای reassert عادی در بیمارستان مقامات تصمیم گرفتیم که ناهار رایگان می توانست به پایان برسد. “این است که با توجه به دلایل لجستیکی و برای جلوگیری از اختلال به عنوان مراقبت از بیمار رمپ خدمات در روزها و هفته های پیش رو” می خواند پیام از میشیگان پزشکی است.

که characterless اتاق را تبدیل به یک مخزن برای برخی از Cherney شدید ترین خاطرات است. این جایی است که او گریه پشت درب بسته شب او را از دست او اولین بیمار و جایی که او به طور داوطلبانه به خدمت در یک Covid ICU. در حال حاضر وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از حافظه های بایگانی شده در آن فضا: تصویر شمارنده بالا انباشت اشیاء بدست آمده با کاغذ قهوه ای کیسه های مورد استفاده برای ذخیره هر پرستار N95 ماسک بین شیفت. هیچ کیسه ای با دانیل Lueck نام در آن است. Cherney را نزدیک ترین دوست و مربی در 8D شده بود مبتلا به سرطان در سال 2016. جراحی و پرتو خریداری Lueck یک دوره کوتاه از بهبودی اما سرطان بازگشت در ماه اکتبر 2018. با وجود یک سال از شیمی درمانی Lueck سرطان به رشد خود ادامه و گسترش یافته است. در مارس 3, او به ترک بیمارستان مرخصی استعلاجی نامشخص است در مورد زمانی که او ممکن است بازگشت.

در 20 آوریل یک روز مرخصی از بیمارستان Cherney در زمان استراحت از عملیات سپر صورت به درایو به Karmanos مرکز سرطان در دیترویت که در آن Lueck بستری شده بود به مدت دو هفته به صورت یک کارآزمایی بالینی است. در تمام آن زمان—به عنوان Lueck برخورد با عوارض جانبی وحشتناک خشن و مواد مخدر در بالای عاطفی وزن او پیش آگهی—او تا به حال نشده مجاز به داشتن تنها یک بازدید کننده به اتاق خود.

Cherney تواند فکر دوست خود را رنج می برند به تنهایی به طوری که او در بر داشت یک قطعه پوستر هیئت مدیره و برخی از نشانگر در عملیات سپر صورت ستاد و ناخوانا کردن یک پیام در حباب نامه: “دانیل—شما یک ستاره راک!! نگه داشتن آن پلاکت ها ،

او را به ماشین و سوار به دیترویت گردان در اطراف درشت بیمارستان با Lueck هدایت او را از طریق تلفن. هنگامی که او کشیده به Karmanos پارکینگ Lueck فشرده سفید لیف به پنجره او در 10 طبقه را نشان می دهد که اتاق او بود. Cherney کردم و برگزار شد او نشانه در هوا خنده با تلفن فشرده به او گوش وزش ناگهانی باد برف چرخش در اطراف او.

Lueck پنجره بالا بود به اندازه کافی برای دیدن بر روی پشت بام ساختمان های مجاور را که در آن سفیر امتداد پل در سراسر رودخانه دیترویت به ویندزور, کانادا. او نمی تواند جزئیات Cherney را نشانه ای از تمام راه وجود دارد اما مهم نبود. او می دانست که دقیقا آنچه در آن به معنای.

بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>