هنوز هم شارژ مشتریان برای کانال های ورزشی و حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای تعلیق از همه مهم ورزشی لیگ.

ادامه اتهامات شامل منطقه ای شبکه ورزش (RSN) هزینه های است که اغلب اضافه کردن تقریبا 10 دلار به مشتری اسکناس در ازای دسترسی به زندگی, محلی برای حرفه ای ها و کالج ورزشی پخش می شود. اما RSN هزینه ها تنها یک قطعه از پازل به عنوان ورزش ملی پخش در کانال های مانند ABC, ESPN, Fox و NBC حساب برای برخی از درصد از بسته نرم افزاری هزینه پرداخت شده توسط تلویزیون مشتریان.

Comcast گفت: Ars امروز که “هر گونه تخفیف مشخص خواهد شد یک بار NBA, NHL و MLB اعلام اقدامات خود را برای فصول از جمله تعدادی از بازی های که برگزار خواهد شد و البته ما و شما از آن تخفیف و یا تنظیمات دیگر همراه به مشتریان ما است.”

به عنوان Comcast در بیانیه اشاره لیگ خود ساخته نشده و تصمیم گیری نهایی در مورد اینکه آیا آنها خود پایان فصل است. اگر لیگ تا پایان دوباره پخش بیشتر و یا لغو آنها به احتمال زیاد به بازگشت پول برای برنامه نویسان. اما به همه گیر, ادامه, احتمال لیگ به پایان رساندن کامل خود را در قواره از به طور منظم فصل و postseason بازی کاهش می یابد.

Verizon که در عمل FiOS TV خدمات گفته نیویورک تایمز در هفته گذشته “ما نمی خواهیم به اتهام مشتریان خود را برای محتوای آنها نیست و دریافت … آیا که در حال رفتن به در قالب بازپرداخت و یا قطع صدور صورت حساب ما به دنبال در همه این گزینه در حال حاضر است.”

اما ورایزون گفت: آن را نمی تواند اتفاق می افتد که خود به خود. “ما به دنبال در تمام گزینه های. اما ما نیاز به رسانههای RSNs و لیگ به همکاری” ورایزون سخنگو گفت: Ars.

منشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده تلویزیون پس از Comcast و DirecTV صاحب AT&T گفت: Ars است که “این یک وضعیت بسیار پیچیده مربوط به احزاب متعدد با فردی موافقت نامه های که به احتمال زیاد ماه به مرتب کردن. ما از نزدیک نظارت این وضعیت به حدی است که ما دریافت تخفیف برای لغو ورزشی, برنامه نویسی, ما خواهد شد که همراه به مشتریان ما است.” منشور شارژ نمی کند یک جداگانه RSN هزینه اما عوامل هزینه زندگی ورزشی کانال ها به آن بسته نرم افزاری.

AT&T گفته است که “در تماس با برنامه نویسان و ورزشی لیگ به عنوان آنها برنامه ریزی گام های بعدی خود” و این که “هر گونه تخفیف از ما دریافت خواهید کرد از برنامه نویسان و یا لیگ ارائه خواهد شد به مشتریان ما است.”

ظرف شبکه ESPN کاهش یافته است به نظر. ABC, CBS, Fox, NBC و همچنین به عنوان NBA, NHL و MLB نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چند مذاکرات

و مسائل پیچیده است و تعدادی از طرف های درگیر در زندگی-ورزشی قرارداد. فردی تیم در NBA, NHL و MLB فروش حقوق به بازی های خود را به منطقه ای شبکه های ورزشی که به نوبه خود فروش حقوق مربوط به حمل خود را به کانال های کابلی و ماهواره و جریان ارائه دهندگان تلویزیون. در علاوه بر این به فردی تیم های ورزشی مهم که در لیگهای بزرگ قرارداد با برنامه نویسان برای بازی هایی که در حال پخش در سراسر کشور به جای فقط در مناطق که در آن تیم های شرکت کننده قرار دارد.

یکی دیگر از چین و چروک است که کابل شرکت ها اغلب خود را به رسانههای که هوا زندگی ورزشی. Comcast صاحب NBC از جمله منطقه ای شبکه های ورزشی پس دیگر کابل-تلویزیون شرکت ها مجبور به پرداخت Comcast برای حق پخش بسیاری از ملی و محلی و رویدادهای ورزشی است. AT&T صاحب ترنر ورزشی و برخی از RSNs در حالی که منشور صاحب یا عمل چندین طیف مارک کانال های ورزشی. ما خواسته ایم این شرکت ها چگونه آنها در حال دست زدن به قرارداد آنها با دیگر ارائه دهندگان تلویزیون اما بدست نمی هر گونه اطلاعات قابل توجهی. منشور گفت: “ما در تماس مداوم با تیم ما و شبکه توزیع در مورد این موضوع. ما البته رعایت ما تعهدات قراردادی.”

بدیهی است که کانال های ورزشی هنوز پخش تکرار های قدیمی, بازی ورزشی, نشان می دهد بحث و مطالب دیگر. اما برای بسیاری از طرفداران ورزش که بسیار کمتر جالب تر از بازی های زندگی. NBC Sports فیلادلفیا یکی از Comcast در RSNs گفت: در Philadelphia Inquirer که آن را “در ادامه به ارائه محتوا قانع کننده برای طرفداران از Philadelphia-منطقه تیم است.”

“ما به ادامه کار با تیم و لیگ شرکای ما در انتظار بازگشت زنده بازی ها” NBC Sports فیلادلفیا گفت. Comcast را RSN هزینه های متفاوت با منطقه و آنها $8.75 در فیلادلفیا به سوال گزارش گفت:.

ساکنان اروپایی باید زمان آسان تر کاهش صورتحساب خود را, این سوال نوشت: “این وضعیت نیست همان در خارج از کشور. اروپا Sky Sports است که اجازه می دهد مشتریان به مکث اشتراک خود را تا زمانی که این اقدام از سر گرفته است. پرداخت-تلویزیون چشم انداز متفاوت است در اروپا که در آن به آن را آسان تر برای خرید کانال های ورزشی به طور جداگانه به جای سنتی کابل بسته نرم افزاری.”

وجود دارد احتمالا نمی تواند پاسخ قطعی در مورد بازپرداخت برای تلویزیون مشتریان ما در هر زمان به زودی. مشتریان ممکن است در نهایت بازپرداخت حتی اگر آنها را بدون هیچ تغییری به خود را طرح خدمات اما اندازه آن بازپرداخت می تواند ناامید کننده است. افرادی که مشترک تلویزیون کابلی بیشتر برای زنده ورزشی ممکن است بخواهید برای جمع و جور کردن و یا انصراف از تلویزیون خود را بسته تا زمانی که ورزش لیگ می آیند اما آنها باید مراقب باشید در مواردی که آنها موضوع را به کابل قرارداد و اوایل فسخ هزینه.

افشا: پیشرفت/Newhouse مشارکت که دارای 13 درصد از منشور بخشی از پیشبرد انتشارات. پیشرفت نشریات صاحب Condé Nast که صاحب Ars Technica و سیمی.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im