یوتیوب بازی پربیننده ترین ویدئوها در اختیار کلاهبرداری و تقلب

یوتیوب بازی شده است چنگ می زنند راه خود را به جریان پلت فرم کشش بازار سهم برای سال. اما اطلاعات جدید برگرفته توسط سیمی نشان می دهد که یوتیوب بازی همچنین دارای یک مشکل جدی با کلاهبرداران و تقلب-سازندگان—و تعداد زیادی و تعداد زیادی از رباتها.

در ماه ژانویه تمام هفت نفر از پربیننده ترین YouTube Gaming کانال نیست اجرا شده توسط مبارک پارسه livestreaming بازی du jour. آنها به جای ثبت autoplaying ویدئوها تبلیغات ویدئویی بازی و نرم, گاهی متصل به ناقص مدارک تحصیلی-جارو وب سایت با توجه به یک تجزیه و تحلیل شرکت است. این روند همچنان ادامه دارد به این ماه با پنج از هفت بیشتر به تماشای یوتیوب Gaming کانال های آخر هفته گذشته تبلیغات بازی.

یک مثال: عنوان این مقاله نوشتن یک ویدئو شامل ترک خوردگی پسر نوجوان صدای ترویج unconvincing “پول قطعی” در Grand Theft Auto 5 دارای 11,000 همزمان بینندگان.

“بنابراین اساسا این مورد glitching Rockstar در سرور های آنلاین و باعث می شود آنها را به ارسال هر چه مقدار پول می گوید:” صدا. این ویدئو را تشویق می کند Grand Theft Auto 5 بازیکن را به بازدید از یک وب سایت به نام “کامل اشکالات” در نوع خود گیمر تگ و مقدار پول در بازی آنها می خواهند تا به $9,999,999,999 یک روز و آمار “تولید کند.” اما ho—کاربر باید اول ثابت کند که آنها انسان هستند با پر کردن در اطلاعات شخصی خود را در دو وب سایت های دیگر.

یک چت باکس در کنار تصویری نمایش نا امید پیام: “من هنوز هم نمی کردم پول” و یا “من تمام مراحل است.” این جریان که اغلب نشسته است در بالای یوتیوب بازی دایرکتوری باقی مانده زندگی می کنند در آخر هفته گذشته برای بیش از 21 ساعت در آن مشاهده شد بیش از 1.1 میلیون بار. امروز از آن زنده بوده است برای نه ساعت.

حساب پشت تصویری, ملکه PSH شده است فعال از اکتبر سال 2016 و به نظر می رسد به شرکت در یک شکل رایج scamming می گوید: زاک آلن مدیر تهدید هوش در شرکت امنیتی ZeroFox. شما بعد از پر کردن در اطلاعات شخصی خود را—هر چیزی را از آدرس خود را به شماره کارت اعتباری خود را—این نوع از سایت ها اغلب به نوبه خود در اطراف و فروش آن. بار دیگر سایت های که وعده تقلب و یا در بازی پول به دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. بررسی دقیق سایت ملکه PSH لینک کلیک کنید برای آلن کشف کرد که آن را به یک شبکه متصل است از 18 وب سایت های دیگر از جمله دیگر تقلب و جنس.

“این شبکه انجام یک کار واقعا خوب برای هدایت و انجام یک تردستی می گوید:” آلن.

در حالی که چند یوتیوب, بازی, تقلب, کانال های ناپدید شده اند از ژانویه یک زن و شوهر از کاربران در زمان طولانی باقی می ماند و بسیاری از بیشتر نگه دارید تا برداشت. یکی به خصوص روانگردان کانال ویژگی های 3-D گربه در کلاه تبلیغات رایگان در بازی پول در برابر یک پس زمینه پر زرق و برق متن روسی و یک اسکرول جعبه چت. کوک از لیلو و کوک رقص در گوشه بالا سمت چپ. با 10000 زنده همزمان بینندگان به عنوان این مقاله نوشتن تصویری شناورها کل گروه تا حدودی تو رفتگی در دیوار تیرانداز بازی به نام بن بست 2.

آن را بعید است که بخش عمده ای از آن ابرو-افزایش نمایش تعداد واقعی انسان از تماشای این مسائل است. به جای scammers درایو ترافیک ربات به آنها را به فشار به بالا از یوتیوب بازی دایرکتوری که در آن آنها می توانند بیشتر در معرض قرار گرفتن طولانی ترین دوره از زمان–موقعیت بهتری که از آن برای گول زدن بدشانسی بینندگان. “شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک زیر زمین پلت فرم اقتصاد که در آن مردم می توانند خرید نفوذ و هدایت ترافیک به این فیلم می گوید:” آلن.

اگر چه هیچ یک از تقلب کانال صاحبان پاسخ به سیمی درخواست برای نظر خود را در بالا بودن تعداد همزمان بینندگان—به طور متوسط در مورد 11600 از آخر هفته پنج با توجه به جریان تبر اطلاعات خود را در مقایسه با فرکانس پایین از زندگی chatters و مشترکین جدید نشان می دهد احتمال از رباتها. یک ویدئو تبلیغاتی یک هک در بازی فرار از Tarkov است 11,615 زنده فیلم به عنوان این مقاله نوشتن در حالی که تنها 1,440 اشتراک مردم به کانال. یکی دیگر از تبلیغ بازی در PlayerUnknown را Battlegrounds در موبایل با 9,360 زنده بینندگان و تنها 1,600 مشترکین.

دیگر کانال های متراکم کردن محبوبیت یکپارچه سازی نمایشگر اعداد به کلاهبرداری خود را. یک کانال تبلیغات رایگان پول در بازی کودکان Roblox تصریح می کند که بازیکنان باید اشتراک و مانند یوتیوب Gaming جریان و “ماندن این جریان 24/7” خود را برای دریافت پول نقد است.

یوتیوب را scammer مشکل را تهدید می کند به قرار دادن یک دمپر در آن گسترده تر بازی جاه طلبی. سال گذشته بیش از یوتیوب بازی جذب می شود برخی از Twitch بزرگترین streamers و esports کانال های از جمله همه از اکتیویژن بلیزارد esports لیگ: Call of Duty, سرپرستی و سنگ پهن کف اجاق. به عنوان پلت فرم خورد تا بیشتر و بیشتر از Twitch را پای آن را در رقابت با Twitch در بحرانی متریک “ساعت تماشا کردند.” Twitch به دست آورده 842.5 میلیون ساعت در ماه گذشته به یوتیوب بازی را با 358.3 میلیون از 287.4 میلیون سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت آرسنال.gg.

اما داده های به اشتراک گذاشته شده با سیمی از آرسنال است.gg و جریان تبر نشان می دهد که حداقل بخشی از آن یوتیوب بازی ساعت ممکن است از کانال های تبلیغاتی بازی رایگان بازی های ویدئویی پول و یا مستقیم کلاهبرداری است. اطلاعات از این شرکت را نشان می دهد که در جایی بین 39.8 و 47.4 میلیون یوتیوب بازی ساعت تماشا در ماه ژانویه شد از هفت بالا پخش کانال های ناگوار نرم افزار و یا خدمات آنلاین. Scammers که تجزیه و تحلیل شرکت پرچم نیست تعداد نسبت یوتیوب بازی را به طور کلی اعداد اما یک مقدار ناشناخته ورقه از طریق.

“ما متعهد به ساخت یوتیوب مقصد برتر برای با کیفیت بالا و محتوای بازی و به طور جدی به بررسی موضوع” یوتیوب در بیانیه ای گفت به سیمی.

یوتیوب در حال تلاش برای متوسط بازی کلاهبرداری برای سال. در سال 2018 فیلم تبلیغات رایگان در بازی Fortnite پول گرفتار پلت فرم. در آن زمان ZeroFox منتشر شده یک گزارش توصیف چگونه آنها کشف بیش از 1,390 ویدئوها با یک همراه میلیون ها نفر از نمایش ها که تشویق کاربران برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در ارز به صورت رایگان Fortnite V-دلار است.

“Botted کانال های اطراف شده است پس از جریان سیستم عامل ایجاد شده اند می گوید:” جریان تبر CFO جیک فیلیپس. “اما افزایش اخیر در botted کانال ممکن است با توجه به افزایش توجه ‘پلت فرم جنگ’ به عنوان مردم سعی کنید به صعود به بالا به سرقت ‘غاصب سهم بازار’—بینندگان خارج از بازار به طور منظم به اشتراک گذاری پس از آن است که خریداری شده و یا جعلی.”

نه جریان تبر و نه آرسنال.gg (از طریق StreamElements که انتشار داده های خود را) به طور معمول شامل کانال های تقلب در اطلاعات منتشر شده در مورد بالا یوتیوب Gaming کانال. اشنایدر می گوید که او باور ندارد آن را منصفانه به مقایسه مشروع کانال داده ها به طور بالقوه تحریف بینندگان داده است. آرسنال.gg پاسخ نمی دهند به سیمی درخواست برای نظر توسط مطبوعات زمان.

شیوع این بازی تقلب یوتیوب Gaming کانال با آنچه به نظر می رسد تعداد زیادی از رباتها پیچیده روایت از به اصطلاح “بستر جنگ” بین Twitch, یوتیوب, بازی, میکسر و Facebook بازی. در حالی که کشش را livestream دایرکتوری ممکن است یک زن و شوهر سرقت ورزشی جریان و یا ناقص قمار جریان آن رتبه بالا نیست تقریبا به تحت سلطه تبلیغات برای بازی. اگر یک تکه از یوتیوب بازی ساعت تماشا است با توجه به این نوع رفتار و سپس آن را ممکن است کمی طولانی تر تا Twitch زدم آن تاج و تخت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر