به عنوان 2020 انتخابات آغاز می شود به صورت جدی با روز دوشنبه, آیووا, قفقاز, یوتیوب سرکوب مربوط به انتخابات دروغ در تلاش برای محافظت از کاربران. گوگل ویدئو های سایت به مدت طولانی به حال سیاست های محرومیت شیوه های فریبنده و تعامل دستکاری اما در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه این شرکت مشخص شده است که این قوانین نیز به درخواست تعدادی از محبوب ترین ها, سیاسی, تئوری های توطئه که گرفتار پلت فرم برای بسیاری از دهه گذشته است.

اصطلاح “birther” ویدئوها استدلال می کنند که “یک نامزد واجد شرایط به داشتن بر اساس اطلاعات نادرست در مورد وضعیت شهروندی نیاز به نگه داشتن در آن کشور” دیگر نمی خواهد اجازه یوتیوب اشاره کرد در روشن nod به outsized نقش پلت فرم بازی در پیشبرد تئوری های توطئه در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما وضعیت شهروندی در سال 2008 و 2012. (طرفداران برجسته شامل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که عناوین ساخته شده در سال 2012 با یک ویدیو یوتیوب و خواستار اوباما به انتشار مدارک اضافی به منظور بررسی تابعیت خود را.)

یوتیوب گفت: همچنین نوار فیلم هایی که دستکاری شده اند و یا doctored برای فریب کاربران از جمله محتوا که “شده است از لحاظ فنی دستکاری شده به نظر می رسد که یک مقام دولتی مرده است.” که حکومت را باید حذف ویدئوها حمایت از تئوری های توطئه از جمله یکی که ریشه در زمان در سال گذشته نشان می دهد که دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg مخفیانه مرده است.

این یک نشانه است که یوتیوب است که دو برابر را در آن نسبتا تهاجمی موضع سیاسی اطلاعات غلط در زمانی که خود را رسانه های اجتماعی جدید را به خود جلب انتقاد خود را hesitance به انجام همان. ماه مه گذشته که یک گمراه کننده doctored تصویری از مجلس نانسی پلوسی شروع ساخت دور در رسانه های اجتماعی, یوتیوب, قابل توجه عمده بود پلت فرم به آن را در حالی که Facebook, contentiously تصمیم به ترک آن است.

این دو سایت نیز تفاوت در رویکرد خود را به دروغ چهره های سیاسی. Facebook گفت: آن را نمی خواهد حذف ads by سیاستمداران حتی زمانی که آنها حاوی دروغ. یوتیوب اجازه نمی سیاستمداران به پرهیاهو و دروغ در تبلیغات هر چند آن را اجازه می دهد برای گاه به گاه سیاسی “مبالغه” تا زمانی که آن را نمی کند به طور قابل توجهی تضعیف اعتماد در دموکراسی این شرکت اشاره کرد در ماه دسامبر. هر دو شرکت می گویند که آنها را منع محتوا است که گسترش اطلاعات غلط در مورد آینده سرشماری و یا رای گیری فرآیندهای.

یوتیوب در زمان یک صفحه از توییتر—که ممنوع تبلیغات سیاسی آشکار در ماه اکتبر گذشته—هنگامی که آن را اعلام کرد در ماه دسامبر است که آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد مبارزات به میکرو-هدف رای دهندگان با تبلیغات سیاسی. با وجود تماس های از منتقدان Facebook هنوز به انجام همان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im