یوتیوب موضع و کارشناسان نقشه برداری که در آن coronavirus زمین خواهد شد اما برای اولین بار: یک کارتون در مورد رباتیک barista با یک انسان را لمس کنید. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

YouTube, سرکوب, سیاسی, مطالب

خوش آمدید به بعد یکی از 2020 انتخابات. به مناسبت یوتیوب اعلام کرد که بر خلاف بسیاری دیگر از سیستم عامل های اجتماعی خواهد شد و حتی بیشتر تهاجمی در مقابله با این مربوط به انتخابات دروغ است که گردش در سایت خود. در یک پست وبلاگ در یوتیوب خلاصه طرح خود برای حذف دستکاری ویدئوها که در نظر گرفته شده برای فریب بینندگان به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه فیلم است که پشتیبانی از تئوری های توطئه است.

فوق العاده-پخش’ می تواند آن را حتی سخت تر برای پیش بینی مسیر coronavirus

برای جلوگیری از یک بیماری مانند coronavirus از کارشناسان تکیه دقیق ریاضی به مدل آن به احتمال زیاد ، اما مردم شناخته شده به عنوان فوق العاده-پخش—بیمارانی که به دلایل نامعلوم انتقال بیماری در نرخ بسیار بالاتر—تهدید دقت محاسبات. تا کنون تنها یک اشاره از این اتفاق می افتد با ووهان coronavirus اما اگر این اتفاق رخ می دهد, آن می تواند این بیماری را مشکل تر برای پیش بینی و در نتیجه سخت تر برای کنترل.

سریع واقعیت: 5.6 میلیون

که چقدر شرکت گزارش پوسته زمین به یک آگهی در شب گذشته سوپر باول. و در میان این گروه نخبگان تبلیغ شد Dashlane یک مدیریت رمز عبور نرم افزار شما احتمالا تا به حال شنیده ام. شرکت سوپر باول اولین عهد به قدرت رمز عبور مدیریت صنعت است که پیش بینی می شود 2 میلیارد دلار در سال به بازار تا سال 2025.

سیمی توصیه می کند: حق هوشمند بلندگو

انتخاب هوشمند بلندگو به معنی تصمیم گیری که دستیار دیجیتال شما می خواهم به چت با بیش از صبحانه بنابراین شما نمی خواهید به عجله به هر چیزی. خوشبختانه نویسندگان ما در اینجا به شما کمک کند را انتخاب کنید عاقلانه.

اخبار شما می توانید با استفاده از

اگر شما در مورد فکر می کردم فرار کروم, مایکروسافت اج مرورگر با ویژگی های جدید آن ممکن است برای شما.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im