هکرها برای استخدام خصوص رسوا کمپین فیشینگ و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

به عنوان اگر شما در حال حاضر نمی به اندازه کافی به نگرانی در مورد محققان در این هفته نشان داد که چگونه می توانید آنها را استراق سمع در یک اتاق که صدها فوت دور تنها با استفاده از ارتعاشات یک لامپ. OK شما به طور خاص احتمالا لازم نیست که به نگرانی در مورد آن. اما این یادآوری خوب چقدر sci-fi جاسوسی تکنیک می توانید در زندگی واقعی است.

آنچه که باید به درستی نگرانی شما در ضمن ادامه داد: عدم امنیت حمایت برای اینترنت از چیزهایی که دستگاه های. یک راه بالقوه برای کمک به رفع این مشکل: به آنها حریم خصوصی “تغذیه” برچسب است که به مشتریان اجازه می دانم که دقیقا چگونه امن داده های هوشمند یا بلندگو متصل مسواک است. و گوگل را شامل بهبود حفظ حریم خصوصی هستند که نه فقط فرضی در آندروید 11 از جمله اجازه دادن به مجوز معطل برای برنامه های شما استفاده نشده در ماه.

امیدوارم گرجستان و کشورهای دیگر را رفع رای خود را در تسهیلات توسط این سقوط به عنوان این هفته اولیه بحران نشان داد که چگونه به راحتی برنامه ریزی ضعیف و دستگاه های دیجیتال می تواند upend انتخابات. ما در زمان یک نگاه اینتل شکست های مکرر به تعمیر سخت افزار مسئله امنیت و آمازون وعده به فروش تکنولوژی شناسایی چهره به اجرای قانون برای یک سال. و رمز گذار-تبدیل-شخص مهم در میان یکدسته Paul Le Roux محکوم شد در نیویورک در روز جمعه پس از سال ها از سوء رفتارهای; شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد او بعید است سفر در این گزیده ای از این متفکر: مواد مخدر. امپراتوری. قتل. خیانت, توسط Evan Ratliff.

اما این همه نیست. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

زوم غیر فعال ما مبتنی بر حساب در چین, درخواست

همیشه از زوم سر به فلک کشید ویدئو کنفرانس به عنوان هنجار برای بسیاری از کارگران در طول Covid-19 همه گیر آن در زیر آمده است افزایش نظارت خود را برای حفظ حریم خصوصی و شیوه های امنیتی. آخرین شکست: این شرکت ملحق به دولت چین خواسته است که آن را غیر فعال کردن حساب های متعدد است که به تازگی میزبانی میدان تیان آن من یادبود و گفت که آن را مورد نیاز مطابق با قوانین محلی است. اما دو تا از حساب های آسیب دیده بودند و ما بر اساس. زوم کرده و دوباره حساب و گفت: در یک پست وبلاگ که رفتن به جلو آن را “نمی خواهد اجازه می دهد درخواست از دولت چین به تاثیر هر کسی در خارج از سرزمین اصلی چین است.”

Facebook کمک FBI هک بدنام Cybercriminal

مادربرد دارای یک گزارش اختصاصی در این هفته در مورد Facebook تلاش برای کمک به اف بی آی را به پایین شکن هرناندز یک هکر که برای سال عذاب دختران زیر سن قانونی. (Hernandez گناه التماس کرد به 41 اتهامات در فوریه اعم از تولید پورنوگرافی کودکان را تهدید به کشتن ربودن و آسیب.) پس از مقدار زیادی از فعالیت های مخرب در محل Facebook شرکت در زمان یک نقش فعال در کمک به مقامات سر و گوش آب او را—که شامل پرداخت خارج از شرکت شش رقم هزینه به منظور توسعه یک صفر بعد بهره برداری برای دم ناشناس ماندن متمرکز بر سیستم عامل. این گزارش اولین و تنها زمان است که Facebook رفته به چنین طول.

محققان کشف پرکار ‘هک-برای-استخدام گروه

شهروند آزمایشگاه به نور بر روی یک گروه از آن تماس های تیره حوضه ظاهرا مزدور گروه هکر است که هدفمند هزاران نفر از مردم در سراسر جهان است. در گزارش خود در این هفته لینک که گروه فعالیت برای یک شرکت هندی به نام BellTroX InfoTech خدمات. اهداف طیف وسیعی از سازمان های غیر انتفاعی به مقامات دولتی به شرکت های مالی و گروه های کار نشان دهنده نگران کننده مجموعه گسترده ای از مبارزات. همچنین معلوم شده است که جای پای این لایحه است.

کمپین فیشینگ Stoops به استفاده از Black Lives Matter

اگر شما مشکوک به دنبال ایمیل درخواست شما را به “رای ناشناس در مورد Black Lives Matter” با Microsoft Word پیوست, لطفا کلیک کنید. آن را به احتمال زیاد بخشی از یک کمپین فیشینگ رنگ و لعاب با بدنام Trickbot نرم افزارهای مخرب. اگر وجود دارد هر گونه خبر خوب در اینجا این است که فیشینگ اپراتورها در حال حاضر حداقل به نظر می رسد نمی توان با استفاده از پل جنبش در هر گسترده مد—به غیر از آنکه تصمیم به خم شدن که کم برای این یکی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی