زوم ارتقاء کلیدهای رمزنگاری به آنچه در آن وعده داده شده در تمام طول

به علاوه: Facebook داده ها در وب تاریک نینتندو حساب نگه هک شدن و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

آن را یکی دیگر از هفته های اجتماعی فاصله و یا قرنطینه برای بسیاری از جهان اما گوگل انتشار یافته است که آن را دیده است 12 دولت حمایت گروه های هک مصمم توسط همه گیر و در واقع تلاش برای استفاده از این شرایط برای هوش-جمع آوری است. گزارش دیگری یافت می شود که چین برای یک مشغول بوده است و در طول همه گیر نرم Uighurs’ اپل در ماه های اخیر-کمپین طولانی.

ما خراب شد چگونه اپل و گوگل با استفاده از سنگدانه های هوشمند داده های مکان برای تجسم اجتماعی فاصله روند. و در یک مصاحبه اختصاصی با سیمی دفتر تحقیقات فدرال مدیر کریستوفر Wray داخلی هشدار داد که تروریسم یک تهدید در حال رشد در ایالات متحده است.

در بالای تمام دیجیتال دیگر تهدیدات محققان تاکید این هفته که به نام “صفر-با کلیک بر روی” ارسال ها که نمی نیاز به هر گونه تعامل از کاربران برای شروع ممکن است شایع تر و متنوع تر از اکثر مردم متوجه است. چنین حملات دشوار است برای تشخیص فعلی ابزار.

و بیشتر وجود دارد. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

تحت فشار زوم راه اندازی دور از ارتقاء امنیت

روز چهارشنبه ویدئو کنفرانس خدمات زوم اعلام کرد تعدادی از کوچک اما نیاز به بهبود امنیت. به عنوان زوم استفاده افزایش یافته است و در طول همه گیر بنابراین نظارت بر سرویس های امنیتی و حفظ حریم خصوصی ارائه شده است. این هفته اعلام پیشرفت تدریجی بخشی از 90 روز برنامه ریزی این شرکت اعلام کرد برای تعمیرات اساسی و شیوه های آن. یک تغییر است که زوم را در حال حاضر ارائه AES 256 رمزگذاری در همه جلسات به معنی داده خواهد شد رمزگذاری شده با کلید 256 بیتی. زوم قبلا با استفاده از AES 128 یک گزینه معقول اما یک جنجال برانگیز در زوم است چرا که این شرکت ادعا در اسناد و مدارک و مواد بازاریابی است که در آن با استفاده از AES 256 در تمام طول.

بیش از 267 میلیون Facebook پروفیل های موجود در وب تاریک برای تنها $600

Facebook داده ها از بیش از 267 میلیون پروفیل های فروخته شده در جنایی, تاریک, وب سایت مرجع تخصصی برای 500 پوند یا حدود 618. اطلاعات را شامل نمی شود کلمه عبور, اما آیا شامل جزئیات مانند کاربران نام کامل و شماره تلفن و Facebook شناسه. هر چند این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شکستن به حساب به طور مستقیم می تواند سوخت دیجیتال مانند کلاهبرداری فیشینگ. بسیاری از گنجینه به نظر می رسد به همان داده یافت توسط محقق باب Diachenko در معرض ابر مخزن در ماه گذشته. حتی پس از این که سطل پایین گرفته شده است هر چند یک کپی از اطلاعات به علاوه علاوه بر 42 میلیون سوابق ظهور تا در یک مخزن.

راش از نینتندو حساب نقض های ماهواره

تعداد فزاینده ای از کاربران نینتندو بیش از چند هفته گذشته در حال تماشا کلاهبرداران را کنترل حساب های خود و در بسیاری از موارد استفاده از ذخیره کارت های اعتباری و یا مرتبط با حساب پی پال برای خرید بازی های نینتندو یا ارز برای محبوب بازی Fortnite. در آغاز آوریل نینتندو تشویق کاربران به نوبه خود بر دو فاکتور تأیید هویت برای محافظت از حساب های خود را, اما آن را به حال شده است مشخص نیست هکرها چگونه بودند شکستن در. روز جمعه شرکت تایید کرد که هکرها به دست آورده بودند دسترسی غیر مجاز به حساب و اعلام آن بود قطع توانایی کاربران برای ورود به خود نینتندو حساب با استفاده از نینتندو شبکه شناسه از Wii U و 3DS سیستم. نینتندو همچنین می گوید که می خواهد مخاطب را تحت تاثیر قرار کاربران در مورد بازنشانی کلمه عبور. در آن مشتری ما از صفحه پشتیبانی این شرکت می نویسد: “در حالی که ما در ادامه به بررسی ما می خواهم به اطمینان کاربران که در حال حاضر هیچ شواهد با اشاره به سمت نقض نینتندو پایگاه داده سرور و یا خدمات است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de