زوم پایان به پایان رمزگذاری خواهد بود برای مشتریان پرداخت تنها

این ویدئو کنفرانس شرکت می گوید که می خواهد قادر به کار با اجرای قانون برای گرفتن بد بازیگران در پلت فرم آن است.

همراه با زوم را افزایش شهاب سنگی آمده است حریم خصوصی و امنیت مقاومت. در پاسخ به نا امیدی بیش از ویدئو کنفرانس سرویس مبهم و گمراه کننده رمزگذاری ادعا زوم در آورده یک ارتش کوچک از برجسته cryptographers و امنیت مهندسین به عنوان مشاوران و دست آورد های امن ارتباطی شرکت Keybase در تعقیب رئال end-to-end encryption برای کاربران آن. اما معلوم است که حتی در هنگام زوم کامل از ویژگی های تنها مشتریان پرداخت آن را دریافت خواهد کرد—ترک زوم رایگان کاربران را در تلو تلو خوردن.

پایان به پایان رمزگذاری اجازه می دهد تا داده ها به حرکت بین دستگاه ها در یک فرم است که خواندن برای هر کسی دیگر از دریافت کنندگان—حفاظت از اطلاعات در حمل و نقل از جاسوسی توسط سرویس دهنده اینترنت شما دولت و یا ارتباطات سیستم عامل خود را. طرفداران حفظ حریم خصوصی به شدت آن را توصیه کند در حالی که دولت استدلال می کنند که این باعث می شود اجرای قانون کار سخت تر است. در ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری دو برابر شده است را بر ضد آن-رمزگذاری موضع در سال های اخیر اصرار شرکت های فن آوری برای ایجاد یک backdoor است در رمزگذاری برای اجرای قانون دسترسی است. زوم تصمیم به محدود کردن پایان به پایان رمزگذاری برای پرداخت حساب به نظر می رسد تلاش در سازش.

“کاربران رایگان برای مطمئن شوید که ما نمی خواهیم به آن” زوم مدیر عامل اریک یوان گفت: در یک شرکت درآمد تماس روز سه شنبه با اشاره به پایان به پایان رمزگذاری “از آنجا که ما همچنین می خواهم به همکاری با FBI با اجرای قانون محلی در مورد برخی از افراد استفاده از زوم برای بد هدف است.”

ضمنی در یوان نظرات یک فرض ارتباط بین افرادی که استفاده از یک سرویس به صورت رایگان و فعالیت های جنایی که بسیاری از طرفداران حفظ حریم خصوصی تقبیح چهارشنبه. در عمل نیاز به یک حساب پرداخت به صورت end-to-end encryption می تواند آن را خارج از دسترس برای گروه های آسیب پذیر که به آن نیاز دارید از جمله از جمله فعالان و روزنامه نگاران و سازمان های غیر انتفاعی که اغلب منابع محدود

“هر کسی که در مورد ایمنی عمومی باید به اعمال فشار بیشتر برای رمزگذاری در همه جا ممکن است و نه کمتر” می گوید اوان گریر معاون مدیر حقوق دیجیتال سازمان مبارزه برای آینده است. “برای این شرکت می گویند آنها تنها نگه داشتن تماس های خود را امن و مطمئن اگر شما پرداخت اضافی—آنها در حال ترک این افراد به احتمال زیاد به هدف نظارت و یا آنلاین و آزار و آسیب پذیر است. آنها فرصتی برای انجام کاری واقعا خوب برای حقوق بشر با اجرای پیش فرض پایان به پایان رمزگذاری برای تمام کاربران. اما اگر آنها آن را یک حق بیمه پرداخت می شود و از ویژگی های آنها در حال تنظیم یک سنت است که حفظ حریم خصوصی و ایمنی است که تنها برای کسانی که استطاعت به پرداخت برای آن است.”

پایان به پایان رمزگذاری سخت است برای به دست آوردن حق تحت هر شرایطی اما به خصوص برای چت تصویری است که می تواند پشتیبانی تا یک هزار شرکت کننده. همه چیز از پهنای باند به مردم و رها کردن در داخل و خارج از تماس پیچیدگی می افزاید: به یک در حال حاضر به چالش کشیدن مشکل است. در حالی که خدمات مانند اپل FaceTime, Facebook WhatsApp و گوگل اواز یا موسیقی دو نفری تمام ارائه پایان به پایان رمزگذاری چت تصویری تا حدود ده شرکت کنندگان هیچ کس تا به حال نزدیک به اجرای آن به حدی زوم است که به دنبال.

“در اصل این شدنی اما در عمل و به خصوص در زوم را در مقیاس آن را بسیار دشوار مهندسی مشکل می گوید:” cryptographer Jean-Philippe Aumasson. “این فقط در مورد پرتاب برخی از رمزنگاری کد در مشکل است.”

زوم را نیز برای اولین بار به طور گسترده ای استفاده می شود خدمات در نوع خود اگر چه به نرده که می تواند دسترسی به این حمایت.

“زوم را به صورت end-to-end encryption طرح توازن حریم خصوصی کاربران خود را با ایمنی از گروه های آسیب پذیر از جمله کودکان و قربانیان بالقوه از نفرت جنایات” زوم سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما برنامه ریزی برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای کاربران برای آنها ما می توانیم تایید هویت در نتیجه محدود کردن آسیب به این گروه های آسیب پذیر. کاربران رایگان با ثبت نام یک آدرس ایمیل است که ارائه اطلاعات کافی به منظور بررسی هویت.”

نه همه زوم را مشاوران در پایان به پایان رمزگذاری پروژه در حال متقاعد شده است که برای شارژ حریم خصوصی قوی تر و ویژگی های امنیتی است که به سمت راست حرکت می کند ، “بدیهی است که من فکر نمی کنم شما باید به پرداخت برای E2E رمزگذاری” جانز هاپکینز cryptographer متی سبز نوشت: در روز چهارشنبه.

محقق امنیتی Alex Stamos سابق رئیس افسر امنیتی یاهو و Facebook است که مشاوره در زوم را به صورت end-to-end encryption تلاش اشاره کرد در توییتر موضوع که زوم تماس هنوز بهره مندی از رمزگذاری البته نه به صورت end-to-end. او همچنین گفت که در پایان به پایان رمزگذاری آن را مشکل تر برای زوم به منظور کاهش سوء استفاده در پلت فرم آن, حتی اگر این شرکت در حال کار بر روی طراحی گزارش مکانیزم برای کاربران است.

زوم موضع خودداری end-to-end encryption از رایگان ردیف کاربران قرار می دهد آن را در تقابل با روند گسترده تر از اضافه کردن رمزگذاری جهانی. Facebook به ویژه در برخورد با فشار شدید از وزارت دادگستری به پیاده روی تصمیم خود را به پایان به پایان رمزگذاری برای تمام سیستم عامل ها از جمله رسول و Instagram. این شرکت شده است و مصمم است که آن را می تواند به توسعه فن آوری است که کمک به اجرای قانون به عنوان مورد نیاز با این و تهدیدات دیگر در حالی که حفظ رایگان پایان به پایان رمزگذاری برای میلیاردها کاربران است.

اگر پایان به پایان رمزگذاری پرداخت می شود, ویژگی, در, زوم, دیگر, چت تصویری, نرم افزار ممکن است به دنبال کت و شلوار سابقه است که می تواند رمزنگاری قوی کمتر قابل دسترسی برای توده ها. “من فکر می کنم مدیر عامل عبارت بود قطعا ضعیف و اگر ما تنها گوش دادن به آن نقل قول و سپس بله این مجموعه یک سابقه بد می گوید:” امنیت مهندس بن Adida مدیر اجرایی غیر انتفاعی VotingWorks. “ما باید فشار را در برابر این ایده که پایه امنیتی, رمزگذاری و حفظ حریم خصوصی حق بیمه است. اما من شک دارم که مدیر عامل قول ضعیف است خلاصه ای از آنچه که در واقع در جریان است. من امیدوارم که زوم خواهد شد با استفاده از این تکنولوژی بزرگ آنها در حال توسعه برای همه کاربران.”

زوم را ترک اتاق را برای امکان وجود دارد که آن موضع در نهایت می تواند تغییر کند. “در حال حاضر تصمیم زوم را مدیریت برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای کسب و کار و سازمانی ردیف” این سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما در حال تعیین بهترین مسیر رو به جلو برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای ما کاربران حرفه ای.”

این شرکت به نظر می رسید به کمك پوش بک در مورد قدیمی خود را رمزگذاری می کند. اما پیدا کردن یک مصالحه قابل اجرا با اجرای قانون در موضوع یک مقدار بلندتر سفارش.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>