Zuck را از دست داده و نوت بوک, جانور کیسه دار مشکل و بیشتر اخبار

Zuck این نوت بوک ها باز هستند و marsupials نیست copin’ اما اول: یک کارتون در مورد ماشین های هوشمند. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک

در روزهای اولیه از Facebook موسس مارک زوکربرگ همیشه scrawling دور در یک نوت بوک. یکی از این نوت بوک به نام کتاب تغییر مشخص اهداف خود برای خوراک خبری که Facebook خدمت می کنند و حتی مفاهیم مانند “تاریک پروفایل” که Facebook ادعا هرگز وجود نداشته است. در یک بخش او حتی خواسته آشکار سوال: “چه چیزی باعث می شود این به نظر می رسد امن اینکه آیا یا نه آن واقع است؟” پس از دیگر پیام های خود را ظاهر توسط دعاوی زوکربرگ نابود کنيد. اما یک کتاب جدید توسط سیمی, استیون لوی توصیف بیش از یک دوجین صفحات مالیات به دست آمده از آن بسیار نوت بوک.

این جانور کیسه دار می میرد پس از ماراتن جفت گیری. در حال حاضر آن را کردم مشکلات بزرگتر

ماوس-مانند جانور کیسه دار به نام antechinus تبدیل شده و معروف جهان به دلیل اصلاح الگوی: جفت بسیار رابطه جنسی در طول سه هفته در فصل جفت گیری که مردان خونریزی داخلی go blind و می میرند. مبارک آرزوها روز ؟ اما این دلیل این گونه دچار مشکل است. یک گزارش جدید نشان می دهد که antechinus است که آمادگی لازم برای گرم شدن جهان. تحقیقات جدید نشان می دهد درجه حرارت گرمتر ميانگين کمتر از حشرات آنها بستگی دارد برای مواد غذایی در طول این سه هفته ماراتن و antechinus نوزادان متولد شده در درجه حرارت گرمتر کمتر توانایی انطباق با تغییر محیط.

سریع واقعیت: Covid-19

که نام جدید سازمان بهداشت جهانی است و با توجه به زمان شیوع کروناویروس. تعریف خاص تر نام های مثل این یکی نه تنها کمک می کند تا اطلاعات دقیق تر, اما آن را نیز کمک می کند تا جلوگیری از بیماری ها از نام مکان (مانند آنفلوآنزای اسپانیایی) مردم (مانند Creutzfeld-یعقوب بیماری) و یا حیوانات (مانند آنفولانزای پرندگان).

سیمی توصیه می کند: حوله بخار

چند چیز وجود دارد بیشتر لذت بخش تر از برشته, گرم, حوله پس از حمام. اما حوله بخار واقعا ارزش قیمت ؟ پاسخ کوتاه: بله, اما برخی از آنها خیلی بیشتر ارزش آن را بیش از دیگران است. در اینجا میدارد ما را برای حوله بخار شما باید در نظر بگیرید و یک زن و شوهر شما نباید.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا چگونه گوگل کروم را رفع وب آزار دهنده ترین ویدیو مشکل است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر