Zynn های جدید تصویری برنامه پر از سرقت محتوای

چند اثرگذارندهها گفت: سیمی که فیلم های خود را به حال شده است کپی از سیستم عامل های دیگر و اعلان مجدد به Zynn بدون اجازه.

اواخر ماه گذشته مرموز ویدیو جدید برنامه به نام Zynn شروع به ظاهر شدن در بالای نمودار فروشگاه app ضرب و شتم نام خانواده مثل Instagram و یوتیوب. Zynn است یک کپی مشابه از Infinite و هر دو برنامه محصول چینی با تکنولوژی غول. بزرگترین تفاوت این است که Zynn در تلاش برای جذب کاربران جدید است که در حال حاضر پرداخت مردم در ایالات متحده و کانادا مبالغ کوچک به تماشای فیلم ها و دعوت دوستان خود را برای پیوستن به. این تاکتیک به نظر می رسید به کار: Zynn در حال حاضر دانلود شده است بیش از 3 میلیون بار با توجه به تحقیقات بازار شرکت سنسور برج و رتبه شماره یک این هفته در اپل لیست از محبوب ترین برنامه های رایگان.

از سه شنبه اما Zynn است و دیگر در دسترس برای دانلود از Google Play Store و یک لینک که قبلا رفت و به برنامه مثال در حال حاضر مرده است. معلوم نیست چرا این برنامه حذف شد و گوگل بلافاصله نمی دهید. یک سخنگوی اپل گفت که به دنبال Zynn اما نه هر گونه اطلاعات اضافی از انتشار.
Twitter و Instagram حساب های مدعی نمایندگی Zynn ارسال شده در بیانیه بعد از ظهر سه شنبه با اذعان به برنامه حذف شده بود و گفت: این شرکت بود “در ارتباطات با گوگل برای حل این مشکل در اسرع وقت.”

در ضمن Zynn پر از ویدئوها که به نظر می رسد سرقت از سازندگان در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Infinite مشهور با موارد زیر عظیم مانند Charli D’Amelio و ادیسون Rae. بسیاری از کلیپ ها جمع آوری شده توسط حساب های حول یک موضوع واحد مانند “شوخی.” دیگر ویدئوها به نظر می رسد در lookalike پروفایل جعل هویت فردی. علاوه بر این ، چهار اثرگذارندهها صحبت کرد که به سیمی گفت ویدئوها آنها در اصل منتشر شده به Infinite, Instagram و یا یوتیوب آپلود شده به Zynn بدون رضایت خود را تحت حساب آنها باز نمی شود.

“من نمی ایجاد این” حداکثر Mazurek, یک, لهستانی, رقصنده و مدل تقریبا با 190,000 Infinite پیروان گفت: پس از سیمی را به او نشان داد Zynn مشخصات خود را با استفاده از نام. این حساب نزدیک به 25000 پیروان و ویژه بسیاری از فیلم های Mazurek قبلا آپلود شده Infinite و سیستم عامل های دیگر. “این حساب من. من نمی تونم دانلود این برنامه در لهستان,” او گفت:.

راه اندازی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی اغلب مجموعه عجله برای گرفتن معروف ارزشمند یا نام کاربری و آن را غیر معمول نیست برای scammers به رابجای دیگری جا زدن افراد مشهور در رسانه های اجتماعی. ترجمه محتوای سایر افراد بدون اعتبار نیز مدت طولانی است که یک موضوع را آنلاین. چه عجیب و غریب در مورد Zynn حساب این است که چگونه بسیاری از کپی فیلم ها دارای برچسب زمانی است که تاریخ ماه قبل از برنامه عمومی رفت.

Zynn رسما در فروشگاه برنامه اپل در مارس 7, و برای اولین بار با نصب Google Play کاربران در مارس 5, با توجه به سنسور برج. بسیاری از impersonator حساب نوشته شده توسط سیمی از جمله یکی تحت Mazurek نام آپلود اولین پست در فوریه 19. اهمیت است که تاریخ روشن نیست و Zynn نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر فرستاده شده به آدرس ایمیل ذکر شده در وب سایت خود را. آن جامعه دستورالعمل دولت است که در آن احترام به حقوق مالکیت معنوی و منع کاربران از ارسال “هر چیزی که متعلق به شما نیست و یا نمی باید اجازه از مالک برای به اشتراک گذاشتن.”

“من احساس می کنم که آن را صادقانه غم انگیز است که آنها در حال سرقت سازندگان محتوا و جعل هویت مردم گفت:” چوپان یک Infinite تاثیر گذار با تقریبا 18,000 پیروان. تا سیمی آورده آن را به او توجه چوپان به او می گوید غافل شد که یک Zynn پروفایل ایجاد شده بود با استفاده از همان دسته او با استفاده از در Instagram و Infinite, @ebonychlo. حساب نیز شروع به ارسال فیلم از او گرفته شده رسمی پروفایل های رسانه های اجتماعی در فوریه 19 ماه قبل از Zynn شد برای دانلود در دسترس.

تیفانی شکار یک آرایش هنرمند با بیش از دو میلیون پیرو در سراسر Infinite و Instagram گفت: او همچنین تا به حال هیچ ایده کسی بود جعل هویت او در Zynn. “هرگز از شنیده می شود این برنامه قطعا هرگز ارسال شده به آن را,” او گفت:. یک Zynn مشخصات با نام شبیه به یک شکار استفاده می کند در سراسر رسانه های اجتماعی, @illumin_arty شروع به ارسال فیلم های گرفته شده از او مشروع حساب در همان تاریخ به عنوان دیگر: فوریه 19.

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم Zynn? ایمیل نویسنده در [email protected] تلفن: 347-966-3806. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop. شما همچنین می توانید ایمیل ما مواد در 520 سوم خیابان سوئیت 350, سان فرانسیسکو, CA 94107.

Zynn است پر از پروفیل های مشابه که به نظر می رسد به طور انحصاری ارسال مطالب گرفته شده از جاهای دیگر در اینترنت به خصوص Infinite. بسیاری از فیلم ها از ویژگی های متن و یا دیگر عناصر بصری نشان می دهد آنها برداشته شد از سیستم عامل های دیگر. در حالی که دیجیتال سازندگان فراموش اغلب موارد دیگر در سراسر سایت های مختلف که امکان بعید به نظر می رسد در مواردی که فیلم ها در زمان مهر از قبل از Zynn راه اندازی.

پس از آن راه اندازی, بهمن مشکوک در حساب های سرمایه گذاری در برنامه سیستم پاداش نیز به نظر می رسد در Zynn. علاوه بر بدست آوردن امتیاز با تماشای ویدئوها که برنامه می گوید و سپس می تواند بازخرید برای پول نقد یا کارت هدیه به کاربران همچنین می توانید کسب درآمد هنگامی که دوستان خود را خود را وارد کنید کد ارجاع در ثبت نام. منتقدان را به نام این سیستم یک طرح هرمی; حداقل به نظر می رسد برای تشویق scammy رفتار است. یک حساب کاربری جعل هویت TikToker ادیسون Rae برای مثال آپلود تصویری در مه 25. “هی میشم این ادیسون!!” به عنوان خوانده شده. “تصمیم به پیوستن به Zynn به کسب درآمد برخی از پول نقد سریع. استفاده از کد من DJMA8VS به دریافت یک پیشنهاد ویژه از 20 دلار!!!” نظرات پر شده با صدها نفر از پیشنهادات مشابه امیدوار کننده فوری پول و یا به دنبال و پشت. “بیایید غنی با هم” ده ها تن از حساب های مختلف روی تعجب فریاد زدن.

در اضافی و تاب Zynn به نظر می رسد ایجاد شده اند به رقابت با Infinite توسط یک رقیب از پدر و مادر خود شرکت ByteDance. Zynn ذکر شده توسعه دهنده Owlii است بنا به گزارش متعلق به Kuaishou یک میلیارد دلار به شرکت چینی است. Kuaishou دوم محبوب ترین پلت فرم های ویدئویی در چین پس از Douyin, ByteDance داخلی نسخه Infinite. این شرکت دو از چین قدرتمند ترین غول تکنولوژی و رقابت دیرینه. هر دو برنامه باید صدها میلیون نفر از کاربران هر یک با Douyin که بیشتر محبوب در شهرستانها و Kuaishou در مناطق روستایی است. در حال حاضر آنها در حال مبارزه برای دست بالا در غرب است.

Kuaishou و ByteDance رقابت نزدیک در چین اما دومی در حال حاضر انجام می دهند به مراتب بهتر در خارج از کشور. در حالی که نسخه بین المللی از Kuaishou برنامه استفاده می شود در برخی از کشورها مانند برزیل ByteDance موفق در ساخت Infinite محبوب در سراسر جهان است. برنامه در حال حاضر دانلود شده است بیش از دو میلیارد بار و تبدیل به یک عمده فرهنگی نیروی در ایالات متحده آمریکا, در تاریخ همتراز با آمریکا سیستم عامل مثل Instagram و یوتیوب. Infinite نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Kuaishou پاسخ نمی دهند به دو درخواست برای نظر اما یک سخنگوی گفت: اخبار سایت آخرین اطلاعات از ماه که Zynn بود خیاط ساخته شده “برای بازار آمریکای شمالی شد.” تا کنون این برنامه به دست آورده است میلیون ها نفر از دریافت. اما روشن نیست Zynn را سریع افزایش معنی موفقیت پایدار—به خصوص اگر مردم متوجه آنها می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از محتوای آن را در جای دیگر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>